שירותים לרכב

האם ידעת כי לימוזינות היו המכוניות הראשונות שהותקנו במיזוג אוויר בשנת 1939? יש כל כך הרבה חברות השכרת רכב בוושינגטון הבירה, שהמחירים שלהן נוטים להיות נמוכים יותר מאלה של לימוזינות מונעות נהג. יש כמה אותיות קטנות ותשלומים לא צפויים, וזה נפוץ מצער של שירות רכב שחור, אבל גם זה לא חוזר לנגוס בך כי לא רבים כל כך טובים.

אם חוזה האחזקה שלך נמשך זמן רב יותר ממה שאתה מצפה להחזיק ברכב

שאל אם אתה יכול להעביר אותו כשאתה מוכר אותו, או אם קיים חוזה קצר יותר (אם הוא קיים). אם אתה מוציא יותר כסף, עשה מחקר כדי לראות אם פוליסת ביטוח רכב הגיונית עבורך. האם אתה צריך להשקיע יותר זמן וכסף על השכרת רכב או על שירות רכב שלך, או שאתה עושה זאת בגלל האותיות הקטנות והחיובים הבלתי צפויים?

היזהרו גם מעוסקים חסרי מצפון אשר עשויים לנסות לכלול חוזי שירות לרכב בהלוואות ללא הסכמתכם

גלה אם החוזה שלך אוסר עליך לקחת את מכוניתך לתחנה עצמאית לצורך תחזוקה שוטפת או לבצע עבודות כלשהן ללא הסכמת הבעלים או חברת הביטוח של הבעלים. האם אתה זקוק לאישור מראש מהקבלן לתיקונים או שירותי גרירה?

חוזי שירות ניתנים לסיום בכל עת

אך תמיד עולים תוספת, ונותני שירותים יודעים שהם יכולים להרוויח עצום אם עלות החוזה שלהם עולה בהרבה על מחיר שירותי התיקון שהם מספקים. מחיר חוזי השירות מבוסס לרוב על אחריות היצרן על רכבכם, ולא על האחריות עצמה. חלק מהאחריות מגיעות עם מכונית חדשה וכלולות במחיר הרכישה, וחלק מהתחייבויות היצרן עדיין תקפות עבור מכוניות משומשות. אם יש לך חוזה שירות, ייתכן שתצטרך לשלם אגרה כדי לקבל את הכיסוי הזה.

חוזי שירות מגבילים את הסכום שאתה משלם עבור גרירה ואת עלויות השכרת הרכב הנלוות, כלומר אתה צריך לשאת בכל העלויות שנותרו. אתה משלם את עלות התיקון שבוצע ואז מחכה לחברת השירות שתזכה אותך.

חוזי אחזקה עשויים להיות רעיון טוב

אך לעתים קרובות הם חופפים לאחריות היצרן הקיימת ברכב שלך. אם אתה מגיב לחברה המציעה לך אחריות מורחבת, תופתע לשמוע שאין לך פרטים על חוזה השירות שלך. אתה קונה מכונית חדשה שאינך בבעלותך, מחכיר, משתמש כרכב שכור או מונע על ידי סוחרים. מתי מתחילה האחריות ואיזה מידע אתה צריך להביא איתך כדי לחדש את האחריות? בנוסף למיקומים שלמעלה, יתכן שיהיה לך את המידע הבא: שירות רכב טוב קרוב מכיר את המקום שבו אתה צריך לפוצץ את השותף העסקי או בן / בת הזוג שלך. האם יש לך מעט מאוד כסף כדי לעזור בתיקון מכוניות, או שאתה תורם מכונית משומשת למשפחה מוסמכת בהכנסה נמוכה תמורת משרדים אחרים שיעזרו בתיקונים או במתן צמיגים? אם הם לא מציעים לך עזרה בתיקון רכב, האם אתה יכול להציע כרטיסי אוטובוס או סיוע אחר?

זה כולל

כמובן, בדיקת צי המרשים של הדגמים האחרונים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את המכונית הדרושה לכם לנסיעה המושלמת. יש לכם גם מושבים רבים לרכב, כך שאם אתם רוצים להתאים לרכב שלכם מושב בטיחות, זו בחירה טובה. חברות ביטוח רכב מסוימות מספקות מושבי ילדים ללא תשלום על פי בקשה מראש. אתה יכול לתרום את המכונית הישנה שלך ואז האדם יציין אותך על המסך כדי למצוא את המכונית הטובה ביותר עבור אותה מכונית. אם אתם נוסעים עם ילדים, תוכלו גם לנסוע עם ילדיכם ברכב בחינם.

אם אתם נוסעים לבד או בקבוצה עם שירות לימוזינה מסוג Able

תוכלו לארגן שירות רכב שיאסוף אתכם משדה התעופה ויוביל אתכם למלון שלכם. תמורת תשלום, הנהג או נציג השכרת הרכב יקבלו את פניכם בדלפק תביעת המזוודות ולעתים קרובות יעזרו לכם בתביעת מזוודות. אם אתם נוסעים לבד, בקבוצות וברכב, נגיע אליכם ואל יעדכם תוך זמן קצר.

אנו רוצים גם להיות שירות רכב זול

אז כדאי שתדעו שאנחנו השירות המתאים לכם. אנו מתכננים לענות על צרכיך במדויק ולהרחיק מעבר לתנועת מכוניות שחורות פרטיות. אתה מציין את הצרכים שלך ואנחנו נשים הכל על הצלחת שלך ונתכנן אמינות נוספת.

אנו מציעים שירותים רבים ואנחנו מנסים לספק אותם עבורך, גם אם הצרכים שלך אינם ברשימה שלנו, ננסה.

השירותים שאנו מציעים יכולים לנוע בין מזומן לתשלום עבור חלק מהתיקון

אך בהתאם לכנסייה, תיקונים בסיסיים יכולים להתבצע ללא עלות או שהמשרד יכול להציע טרמפ או אפילו מכונית חדשה. ישנם סוחרי רכב העובדים עם קהילות מקומיות בכדי לסייע בהתנדבות לתקן מכוניות עבור הלקוח ללא תשלום, בתנאי שהחלקים ישולמו על ידי בעל הרכב. בחלק מהאתרים עשויה להיות תוכנית שתוקנת מכוניות קיימות בחינם או במחיר מוזל.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן