שיפוץ מנועים

בכל הנוגע לבחירת מנוע חדש או שיפוץ מנוע, אין פיתרון המתייחס לכל החברות. כאשר הגיע הזמן לבצע שיפוץ במנוע, חשוב לבחור במערכת האיכותית ביותר לביצוע משימה זו.

אנו מסוגלים לבצע את כל שלבי תיקון המנועים ושיפוץ פנימי עבור מנועי מטוסי טורבינה רדיאליים

המלאי הנרחב שלנו יכול לענות על הצרכים של אחד המנועים המורכבים בעולם, מטורבינות רדיאליות ועד טורבופרופ. אנו מתמחים במגוון רחב של מנועים לכל סוגי המטוסים וכן למטוסים אזרחיים וצבאיים.

אם אתה חובב עשה זאת בעצמך

אנו מציעים לך גם ערכת שיפוץ מנוע שלמה שהופכת את עבודתך להרבה יותר קלה. אפשרות זו טובה אם לוקחים בחשבון את עלות תיקון ושיפוץ מנועי טורבינה וכוכבי טורבופרופ. השיפוץ יספק לך מנוע טוב יותר למטוסים שלך, אשר ישפיע לטובה על תוצאות החברה שלך.

אם המכונית שלך זקוקה למנוע חדש ואינך מוכן להשקיע במכונית חדשה

עליך לשקול לבנות מחדש את המנוע שלך. אתה לא רק צריך מנוע חדש לגמרי לרכב שלך, אלא אתה יכול גם לחסוך כסף. במהלך השיפוץ, כל החלקים והרכיבים הדרושים להפעלת המנוע לשיפוץ הבא מוסרים ומותאמים מחדש במטוס שלך. כשאתה מטיס את המטוס שלך ורואה את ההבדל, עליך לבקש ולהחזיר ערכת שיפוץ מנוע.

אם אינך זקוק לשלב החזרה לאחר שיפוץ המנוע, כדאי להגדיר אותו בכדי להבטיח שהכל יעבוד כמו שצריך ושלא יהיו נזילות.

אם המנוע שלך דורש פירוק מקיף

עליו לפרק אותו ולעבור שיפוץ משמעותי, או לפרק אותו ולהרכיבו מחדש לחלוטין – עם פקה ושקע חדשים. חנויות רבות יצטטו הערכה ראשונית לשיפוץ המבוססת על שימוש חוזר בשקעי פקה, אך האמת היא שמנועים רבים צריכים להחליף חלקים אלה במנוע ארבעה צילינדרים בעלות של כ -2,000 דולר. אם מנוע לא עבר שיפוץ ב- TBO, אתה עשוי לחסוך לעצמך כסף בטווח הארוך. רכיבי מנוע שנשחקים לפני זמן ההקפצה המומלץ יכולים לעלות לכם יותר מעלות השיפוץ של המנוע שלא עבר שיפוץ. עבור מנועים שדורשים פירוק רב, יש לפרק אותם ולפרק אותם ולפרק אותם לחלוטין או לעבור שיפוץ כללי.

הצעד הראשון בתהליך השיפוץ הוא לקבוע האם המנוע אכן זקוק לשיפוץ, ואם כן, באיזה מחיר.

אם ישנם סימני בלאי על מיסבי המנוע

עדיף לבצע שיפוץ, כאשר דפיקות המנוע הן הסימפטום האופייני. מנוע שעבר שיפוץ מוחלט צריך לעבור תחילה שיפוץ גל ארכובה, אך יכול גם לתקן בעירה מוגזמת של שמן, נוזל קירור ודלק הנגרמים על ידי טבעות בוכנה פגומות. אם יש סימנים של מיסב מנוע שחוק, עדיף לעשות את זה לגמרי, גם אם זה עולה יותר מ -1,000 דולר.

תלוי במה מדובר במנוע

שיפוץ עדיף לפעמים על החלפה מלאה, אך לא פיתרון מושלם לכל מכשירי החשמל והמפעילים. במקרים רבים, שיפוצים במנועים יכולים לפתור ביעילות בעיות במנוע ולחסוך לך סכום כסף משמעותי אם תחליף אותו לחלוטין. בהשוואה לרכישת מנוע חדש או אפילו משומש, יש חיסכון משמעותי בעלויות. חשוב שתשקול שיפוץ מנוע כפתרון לפני שתקבל החלטות רכישה כלשהן ותמצא את עצמך עם אפשרויות חדשות. לפעמים היפוך מנוע יכול להיות הרבה יותר יקר – פיתרון יעיל יותר למגוון בעיות מאשר שיפוץ מלא. לכן, חשוב אולי לשקול זאת כאופציה לפני קבלת החלטת רכישה.

מתוך מחשבה על כך, פניתי לאחרונה למנהל בית מלאכה לארבעה מנועים ושאלתי אותו אם אבוא אליו לבקש ממנו היגוי טוב במהלך שיפוץ המנוע ומה הוא יגיד לי.

קשה לומר

אבל אולי פשוט תצטרך לפרק את המנוע, לנקות אותו, להחליף חלקי מנוע ו אטמים פגומים ואז להרכיב אותו מחדש כאילו היה חדש. אם אתה מנקה ובודק היטב כל חלק ורכיב במהלך שיפוץ מנוע, המכונאי שלך עלול למצוא בעיות קלות שאולי אפילו לא שמת לב אליהם.

שיפוץ

הוא עדיין אותו מנוע בעיני ה- FAA, אך הוא שומר על ההיסטוריה התפעולית שלו ואמור להיות לו סט מלא של ספרי יומן מיום ייצור המנוע. אם החלקים היחידים שנעשה בהם שימוש חוזר הם המנועים במקרה שלך, וודא שאתה יכול לעקוב אחר ההיסטוריה המלאה של המנוע שלך, ואם אפשר, יומן יומן, כך שניתן יהיה לערוך מחדש את השיפוץ.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן