רכב היברידי

כיום ישנן יותר ויותר מכוניות היברידיות, האצ'בקיות ורכבי שטח וטכנולוגיה היברידית היא המרכיב המתקדם המשמש בהן. יצרניות מכוניות ומשאיות גדולות מפתחות כלאיים, ויותר ויותר קונים דוחפים לשוק ההיברידי. כמעט כל הרכבים ההיברידיים בשוק משתמשים במארזי סוללות ניקל-קדמיום לאחסון חשמל ולהנעת המנועים החשמליים שלהם.

היברידיות שלא ניתן להטעין בשקע נחשבים לרכבים חשמליים מכיוון שהם מסתמכים אך ורק על בנזין או סולר כמקור אנרגיה

מנוע הבנזין המשמש במכוניות היברידיות הוא קטן, קליל ויעיל ביותר מכיוון שהוא אינו צריך לנהוג ברכב לבדו. עם מנוע קונבנציונאלי ומנועים חשמליים, היברידיות הטובות ביותר יכולות להגיע לטווח של מעל 200 ק"מ בטעינה אחת ולמהירות מרבית של מעל 200 ק"מ לשעה.

כדי להעריך את פליטת גזי החממה בעת טעינה ונהיגה ברכב חשמלי, תקע או חשמלי בבית שלך, בקר בפליטת גזי חממה. ככל שאתה חוסך יותר דלק, כך אתה מייצר פחות פליטת CO2 ופחות טביעת הרגל של המכונית שלך נמוכה יותר.

בדוק את נהגי הרכב ההיברידי והחשמלי שלנו

שיסבירו את סוגי הרכב הזמינים וינחה אותך באמצעות מדריך מעשי. איור זה מראה, למשל, את הרכבים ההיברידיים השונים ואת המעמד אליו הם נופלים, כולל רכבים היברידיים תוספים, חשמליים, היברידיים והיברידיים. צפו בסרטון זה כדי ללמוד כיצד זה עובד ונסו זאת בעצמכם.

היברידית תוסף נחשבת להיברידית מלאה, כלומר המנוע החשמלי יכול להזיז את המכונית באותה מהירות כמו מנוע הבנזין, אך ברמת הספק נמוכה יותר.

מכונית היברידית מלאה

היא היברידית מקבילה שניתן להניע אותה באופן חשמלי במהירות נמוכה אך משתמשת במנוע בעירה כאשר האנרגיה החשמלית המאוחסנת בסוללת הרכב נמוכה. היברידיות פלאג-אין כמו שברולט וולט פועלות במצב היברידי ומציעות טווח חשמלי לחלוטין עם חבילת סוללות. הם מצוידים בסוללות גדולות יותר מאשר כלי רכב היברידיים קונבנציונליים, המאפשרים טווח מורחב ופליטת מזהמים מקומית. ניתן להגיע לטווח של 500 – 800 ק"מ במהירות מרבית של כ- 60 קמ"ש, לפיה יכולת הסוללה מצטמצמת לכ- 30-50% בהתאם לסוג הסוללה (ליתיום-יון, תא סוללה או היברידי).

עלויות האחזקה לרכב היברידי מלא עשויות להיות זהות לרכב שאינו היברידי

עם זאת, העלות הכוללת של כלי רכב היברידיים צפויה להיות נמוכה יותר לאורך חיי הרכב בשל יעילות הדלק המשופרת שלהם. העלות הכוללת של כל הרכבים החשמליים ההיברידיים התוספים המיוצרים בשנת 2010 נאמדת בכ -1,500 דולר לרכב, שהם כ -2.5% מהעלות הכוללת של הרכב.

אם תרצה להפוך את המסע שלך לירוק יותר על ידי רכישת רכב היברידי או חשמלי

כדאי שתקבל מידע רב ככל האפשר לפני כן. כאשר אתה מחליט לקנות מכונית חשמלית או היברידית בשלב הבא, עליך לבחון את האפשרויות שלך ולשקול את היתרונות והחסרונות.

עם זאת, ההחלטה אם מכונית היברידית מתאימה לך או לא כוללת יותר מאשר להיות ידידותית לסביבה. במילים פשוטות, מכוניות היברידיות הן כאלה המשתמשות בשני מקורות אנרגיה שונים בכדי למקסם את היעילות ולהפחית את הפליטות.

כלי רכב היברידיים משתמשים בשני מקורות אנרגיה שונים או יותר והם משתמשים במנוע בעירה פנימית המונעת בגז או ברכב היברידי. רכבים חשמליים היברידיים (HEV) משלבים את הטוב משני העולמות: כוח חשמלי והיברידי, ושילוב של שניהם.

היברידית משלבת לפחות מנוע חשמלי אחד עם מנוע בנזין בכדי להזיז את המכונית

והמערכת ההיברידית מחזירה אנרגיה באמצעות בלימה מתחדשת. המנועים החשמליים ההיברידיים הקלים עוזרים גם למנועי הבנזין לשפר את צריכת הדלק ולהגביר את הביצועים.

בכל פעם שאתה מפעיל בלמים בעת נהיגה ברכב היברידי

זה עוזר להטעין מעט את הסוללה, וזה יכול להיעשות במקביל לרכבים ההיברידיים החשמליים שלך. מרבית בעלי הרכבים החשמליים אינם צריכים לדאוג שיצטרכו לשלם להחלפת הסוללה שלהם, אך זהו סיכון הכרוך בבעלות על רכב חשמלי או היברידי. ישנם תמריצים מהממשל הפדרלי והמדינות שהולכים יד ביד עם כלי רכב חשמליים, והתמריצים הללו משתנים ללא הרף. תמריצים אלה משתנים ממדינה למדינה, לכן חשוב תמיד לאמת את האפשרויות הנוכחיות שלך ולהשתמש בהן לרכישת רכב היברידי חשמלי. הנה רשימה של רכבים היברידיים שיימכרו בעשר השנים הבאות ובודקת איזו השפעה עליהם להיות על mpg. DrivingElectric בחן את הטופ 10 ההיברידי, אז למה לא לנסות ולהיכנס? בקר באתר האחיות שלנו, Driving Electric, למידע נוסף על תמריצים ותמריצים לרכבים חשמליים והיברידיים, ובקר באתר האחיות שלנו, drivingElectric.com.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן