צלחות בלם

כנהג, יש לך את השליטה החשובה ביותר במכונית שלך: יכולת הבלם, שמורכבת מהיכולת לשמור על הבלם על הלוח האחורי. כאשר הנהג שם את רגלו על דוושת הבלם, הבלם פוגע בלוח המנשא, ובהתאם לפעולת הבלימה, הוא מביא את המכונית לעצירה איטית או פתאומית. הרוטורים של קליפר מהדקים ומכריחים את המשטח הפנימי של כל תוף לאחוז, וחיכוך זה מאט בסופו של דבר את הרכב.

כאשר השפשוף על הרוטורים נשחק לאט, והאבק השחור שאתה רואה על גלגלי מכוניתך רועד כאשר חומר השפשוף ברוטור הפלדה שלך נשחק. עכשיו אין לך חומר חיכוך, אבל אתה מספק את החיכוך שעוצר את הרכב.

מגן אבק חלופי ישיר מונע את התפשטות אבק הבלמים ומחזיר את ההגנה שבלמיך זקוקים להם בכוח בלימה בטוח

יש לנו מגיני אבק חלופיים להגנה על בלמי הדיסק, הגלגלים והשלדה שלך, כמו גם לוחות בלמים ואיפוק כדי להבטיח את בטיחות הגלגלים שלך ואת היציבות של דיסקיות הבלמים ברכב שלך.

זה כולל בליטות וצורות אלכסוניות מקבילות

אך תלוי בגודל ובצורת הבליטה וביישום המיועד. אגב, אנו מדגימים זאת, לא בגלל המגבלות בתמונות. לפחות לחלק מלוח התמיכה שלך תהיה נטייה או לפחות זוויות אלכסוניות לזווית שתוארה לעיל. החומר ממנו נוצרים לוחות התמיכה וצורת וגודל הרחבותיהם תלויים בסוג החומר וביישום המיועד של כל חומר, כמו גם בגדלים ובצורות של מרחב זה.

כדאי להתקין גם גלגל – Garelli (# 931) בקוטר של לפחות 3 ס"מ ורוחב של 0.6 מ"מ.

ערכות האוורור של Haze City מתאימות ל- Garelli (931) בקוטר של 3 ס"מ ורוחב של 0.6 מ"מ ורוחב זהה לזה.

להב הבלמים של הטיטניום

הוא בעובי זהה לחומרי הפלדה או האלומיניום המשמשים לרפידות הבלמים ומחוגה, ומספק הגנה איכותית מפני חישול הרוטורים החם. הוכח כי מגן החום מתרחב לכל רכיבי הקליפר, כולל הרפידות הקדמיות והאחוריות, כמו גם כל רכיבי הבלמים האחרים על האופניים.

האלמנט הראשון הוא עתודת הבלמים הווינטאג ', שמקררת בנוסף את מערכת הבלמים. לא רק שהוא מאריך את חיי הרפידות, אלא גם לבוש יפה למדי, עם ערכת צבעים כחולה-לבן מגניבה ומעט כרום.

דיסקים והבלמים הוסרו והתקנו מחסום תרמי ליצירת המחסומים התרמיים המגנים על נוזל הקליפר מפני חום מוגזם.

ניתן להטמיע דשי בלאי מתכתיים רכים גם בחומר הכרית

הניתן לסגירה על ידי מעגל חשמלי בכדי למנוע התבלות של רפידות הבלם לפני שנדלקות אזהרת לוח המחוונים. רפידות בלם הן חלק חיוני ממערכת בלמי הדיסק בכל רכב וזה חיוני לבטיחות שהן במצב טוב. עם זאת, לא לכל המכוניות יש פונקציה זו, המכונה מדריך כרית בלמים עבור דיסקי הבלמים שלהם, אז בדקו אם יש לכם אותה. אנו מקווים כי מדריך זה לרפידות ודיסקים ייתן לך הבנה טובה יותר של אופן פעולות מערכות הבלימה שלך ברכב.

עליך להגן על בלמי הדיסק שלך מפני התזות ולכלוך

כדי למנוע נזק ולעבוד ביעילות. עליך להגן על רכבך מפני ההשפעות המאכלות של אבק הבלמים ואתה צריך להיות מסוגל להבטיח כי הבלם ומגן האבק המקורי המותקן על רוטור הדיסק אינו מחליד ולכן הוא נוטה לקורוזיה ובלאי.

ראיתי גם הרבה דיסקי בלמים מחלידים על משאיות ורכבי שטח של GM, אך נהגים רבים ממשיכים לנהוג ברכבים עם דיסקי בלם חלודים לחלוטין. אני לא ממליץ עליו ואני בטוח שנהגים רבים ימשיכו לנהוג ברכב עם לוחית בלם חלודה לחלוטין.

עתודה חזקה חייבת לעמוד במומנט והלחץ שמופעל עליה על ידי משטח הבלם

כאשר הלוחות האחוריים נשחקים, החיכוך בין משטח הבלם לפלטה חזק מספיק בכדי להפסיק את המכונית, גם אם היא חלשה ושחוקה. אם תנודות הרוטור והרכב מפעילות כוחות גזירה וכוחות משיכה על גזירה וכוחות משיכה על רירית חיכוך, אז הקשר בין הלוח האחורי לרירית החיכוך אינו מאובטח במיוחד. צלחת תמיכה חזקה כחוזקה רק אם היא שחוקה וחלשה.

אם הצד האחורי פגום

יש סיכוי טוב שמשטח הבלם לא יחזיק וזה יוביל לכשל בבלם, המכונה בדרך כלל כשל בבלמים. אם המכונית סובלת מבלימה מוגזמת, ניתן למזער את הבעיה על ידי התאמת משטח בלם חדש עם לוח תמיכה חזק יותר ומילואים חזקים. הוא יציב, אינו מאבד יעילות בטמפרטורות גבוהות, דורש לחץ בלמים גבוה ומורכב באותה טמפרטורה כמו רפידות הבלם מלפנים ודוושות הבלם מאחור.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן