צבע לרכב

אנו נותנים כמה טיפים בנושא שיפוץ צבע לרכב, אך בואו נדון תחילה במה שעליך לדעת על צבע לרכב. בין אם אתה מתקן עבודת צבע חדשה של טויוטה או משחזר צבע מכונית ממכונית וינטג 'שברולט משנת 1950, יש לנו כמה דברים שאתה צריך לדעת על כך. אנו מציעים מעל 100,000 דולר בצבע לרכב, כך שתוכל כמעט להבטיח שתמצא את הצבע המתאים לתיקון שלך. עיין ברשימת צבעי המגע שלנו – לקוחות שתיקנו את הצבע במכוניות עם צבעי מגע, ונחקור כמה מהטיפים לשחזור הצבע האוטומטי שלנו.

אלו כלים שבעזרתם תוכלו לבדוק את עובי הצבע של מכונית שכבר נצבעה

אמצעי בדיקה אלו מכונים בדיקות צבע לרכב, והם מתוכננים כך שהצבעים על מכוניתך יהיו חזקים מספיק בכדי להתמודד עם כל דבר שניתן להשליך עליו, כגון חול, נייר זכוכית, שבבי צבע או אפילו מנוע של אוטו.

הבנתם תעזור לכם לקבל החלטה מושכלת יותר ולקבוע איזה סוג צבע לרכב מתאים לרכב שלכם

לאחר שהחלטת על הצבע והמדבקות שלך, כנראה שתגלה שיש עדיין החלטות לגבי סוגי המכוניות, הצבעים והגימורים שאתה רוצה, אך אם אתה מבין אותם, תמצא את המתאימה לך ולרכבך. . בין אם החלטתם לצבוע מחדש את השברולט שלכם, לצבוע אותו בעצמכם או לקנות מכונית חדשה, עליכם לדעת אילו סוגים שונים של צבע לרכב מעורבים בתהליך ולמה הם רגילים. אם אתה שוקל לצבוע את מכוניתך או לצבוע אותה על ידי איש מקצוע, אם אתה שוקל לבצע צביעה חוזרת על מכונית ולהשתמש בסוג אחר של צבע לרכב בתהליך שלך, אז אתה יודע למה לחפש.

תלוי בצבע בו אתה משתמש ובאיזו מידה שאתה מכיר את הצייר המקורי

אתה יכול לקנות מיכל עם צבע מגע או לא. עבודות צבע מט עולות אגורה יפה, אך אם אתם מעדיפים להשתמש במגע – עפרון צבע כדי למלא את שבבי הצבע – כדאי שתוכלו למצוא צבע ספציפי לרכב תמורת כ -20 דולר בלבד. עט שקוף של יצרן הרכב לא צריך להיות הרבה יותר, והצבעים עצמם ככל הנראה רק ירוויחו לך חצי מחיר. תחזוקת הדיו הללו עלולה להיות די קשה בשל עלויות התחזוקה הגבוהות שלהם והעובדה שהם מחזיקים זמן רב. לא משנה כמה טוב תשטפו את המכונית בידיים, תמיד יהיה זיהום שיעשה את דרכו בצבע הרכב. הסרת צבעים אלו מהווה צעד חשוב, מכיוון שהם עלולים לשבור את הציפוי הברור המגן על צבע מכוניתכם ולפגוע בצבע עצמו.

בדיוק כמו עם פריימר

זה ייקח בערך 10 דקות למרוח את הצבע לכל פנל, אך היזהר עם מוצרים עם המילה "פוליש" בשם, מכיוון שאלו מכילים חומרים שוחקים שעלולים להשאיר שריטות בצבע המכונית שלך . אם יש לך שריטות קטנות יותר שמשפיעות רק על הלכה השקופה, אתה יכול לתקן אותן בתרכובת שפשוף. המתן לפחות שלושה ימים, הקשיח את הצבע לפני המריחה ואז מרוח שוחקים על כל שטח צבע הרכב שתיקנת.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר בתיקון צבע לרכב

חפש מקום במוסך שלך שיש בו לחות נמוכה, לא נמצא באור שמש ישיר, והוא קרוב למקומות שאתה גר בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו פארק או החוף. אם אתם מתכננים להחזיק את מכוניתכם למשך 5 שנים, עליכם לשקול לצבוע את מכוניתכם החדשה בשעווה לעיתים קרובות יותר. שכבת שעווה מגנה יכולה לחולל פלאים בכדי להגן על צבעיכם כל עוד המכונית נאה ונקייה ומגנה עליה. מה שאיטום צבע יכול לעשות הוא ללא הגבלה, קל למריחה ומגן על מכונית למשך חודשים.

אמנם צבע באיכות טובה מחזיק מעמד היטב

אך צבע באיכות ירודה עלול להחמיר עוד לפני שתוקף האחריות של המכונית פג. לבסוף, ניתן לחמצן את הצבע עד כדי כך שהוא דורש צביעה נרחבת כדי להחזיר אותו לצבעו המקורי, אפילו לשטוף אותו. בעוד שחובבי מכוניות מסוימים אינם מתקשים לגדל את מכוניותיהם מכיוון שהוא יכול להאריך את ברק הנסיעה שלהם, האמת היא שדהיית צבע המכונית היא מציאות שכולנו נאלצים להתמודד איתה בשלב כלשהו. צבע לרכב מתקלקל ומתפורר באותה צורה כמו כל חומר אחר, הוא עושה את זה לאט ולאט.

אם תחליט לצבוע את הרכב שלך מחדש

אתה אמור להיות מסוגל לגלות כמה עולים סוגי הצבעים השונים. עלות צביעת המכונית, המשאית או רכב השטח יכולה להשתנות מאוד בהתאם לסוג הרכב, גודל עבודת הצבע וגורמים אחרים. כמה עולה לצבוע רכב / משאית / רכב שטח, כמה זמן וכסף זה עולה?

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן