צבעים מקוריים

אם אתם מחפשים ערכת צבעים מודרנית למראה ודינמי, לוח זה, בהשראת תמונות של נופי עיר, מציע לכם לוח צבעים ייחודי לבחירה. כדי לחסוך לך זמן ומאמץ במציאת שילוב הצבעים האידיאלי, יצרנו אוסף של ערכות צבעים יפות בהן תוכל להשתמש בפרויקטים שלך. וכדי לראות כמה קל ליישם את ערכת הצבעים שלך מבית Visme, הרכבנו 50 שילובי צבעים ייחודיים ומסנוורים שצוות העיצוב שלנו יצר זה עתה.

לוח צבעים זה משתמש בסכמה מונוכרומית, המורכבת מבחינה טכנית אדום חום, כתום ואפור, אך יכולה להכיל גם גוונים שונים של צבע יחיד. ערכת צבעים זו מעורבת ומעורבבת עם גוונים שונים של ירוק, החל מבהיר מאוד (כמעט לבן) ועד כהה מאוד.

אם תחליט לערבב ולשלב שניים או שלושה מהצבעים הללו בו זמנית

תוכל ליצור לוח צבעים לעיצוב שלך. אתה יכול גם לבחור אילו צבעים מתאימים ביותר לעיצוב ולהחיל את צבעי ברירת המחדל בצורה זו, ולהפוך את האפור עם גוון סגול. אם אתה רוצה לתת לעיצובים שלך דחיפה אנרגטית, החל אותם בגוונים שונים, כמו החלק העליון והתחתון בשלושת הצבעים.

צבע משלים

הוא שני צבעים המנוגדים ישירות אך משלימים. ניתן לתאר את אותו סידור צבעים במעגל כמבוסס על צבעי יסוד ציאן, מגנטה, צהוב וחיסור, ואילו אדום, ירוק, כחול וסגול הם משניים. בדוגמה זו, אדום וירוק הם הצבעים המשלימים וכחול, סגול, כתום וצהוב הם הצבעים המשניים.

צבע משולש הוא משולש על גלגל הצבעים בו כל הצבעים קרובים זה לזה באופן שווה. ניתן להכניס צבע אנלוגי אם ישנם שלושה צבעים באותו משולש, כגון אדום, ירוק, כחול וצהוב, אך לא במעגל.

השילוב של שני צבעים אם כן תמיד פחות רווי משני צבעי הספקטרום הטהורים בנפרד, אך נכון שניתן לערבב אותם. אם אינך מבין באופן מלא כיצד פיגמנטים מגיבים זה לזה, עדיף להיצמד לצבע אחד, כגון אדום, ירוק, כחול או צהוב, ולא שניים או יותר.

רוב גלגלי הצבע מבוססים על שישה ביניים

היוצרים צבע ראשוני עם צבע משני, מה שנקרא צבע שלישוני, הכולל בסך הכל 12 חטיבות עיקריות. יש המוסיפים מתווכים נוספים ל 24 הצבעים שהוזכרו, כמו גלגל הצבעים באיור לעיל או גלגל הצבעים במאמר זה. עם זאת, צבעים אחרים – גלגלים יכולים להיות בעלי ארבעה או שמונה צבעים עיקריים והם מבוססים על ארבעת הצבעים המנוגדים.

ששת זוגות הצבעים האלה נקראים צבעים ראשוניים פסיכולוגיים

בעוד שניתן לתאר צבעים אחרים בצורה של זוגות שילובים. תורת הצבעים מלמדת שוב שצבע שלישוני הוא תוצאה של ערבוב צבע ראשוני עם צבע אחד משני או יותר מאותו הצבע, כמו למשל צבע ראשוני עם צבע משני. לוח צבעים זה הוא תוצאה אפשרית עבור חתלתול, כולל צבע האם בסוף.

אז תוכלו לערבב מגוון צבעים, אך צבעי היסוד צהוב, אדום וכחול נמצאים בעיקר בחלק העליון של מבנה הצבעים. התיאוריה היא שניתן לתאר צבע כשילוב של שני צבעי יסוד, שני צבעים משניים וצבע שלישוני אחד.

ישנם שלושה בתי ספר יסודיים שיכולים להיחשב כהורים המקוריים לכל הדורות הבאים של הצבעים. יש צבעים שחוזרים לפחות כמו חום ערמונים ולבן שהוזכרו ברוח אגילנד משנת 1925.

ורנר מתאר את השילוב של שילוב הצבעים שלו

שהוא מאוד נכון, אבל הוא שילוב של שני צבעים אצילים. צבע הבסיס המקורי היה מכה, והצבעים שנוספו לסדרה תוארו. אנו עוקבים אחר אותה תוכנית ומתארים את סדרת הצבעים של מאובני Lepidoptera המקוריים בצבעיהם המקוריים. זה נותן לנו מושג טוב לגבי השילובים של סוויטות הצבע של ורנר, ומה הצבעים השונים מסוגים שונים.

ארבעת הצבעים העיקריים של השלמות נוצרו אולי על ידי צבעי הטבע השונים

אבל אני בספק אם הם התקבלו. הצבע הראשוני הוא תשואה כזו ככל שאר התרכובות ואינו מספיק בכדי לייצר את הרכב הצבעים האחרים. הנה רשימה של הצבעים שחרגו מהסידור המקורי של ורנר כשסיים עיבד אותם. הטבלה שלהלן מציגה את הצבעים המקוריים המשמשים ב- MGTD, וכן תיאור קצר של כל אחד מהצבעים הללו.

חלק ממתכוני הצבעים מוכרים לאלו מכם שעבדתם עם הפיגמנטים שהוזכרו בתחילת שנות השבעים. כי בגב המתכונים מופיעים השם ומספר הייחוס של כל צבע.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן