פנסי איתות

נורות איתות קריסטל הן דרך קלה להתאים אישית את המכונית או המשאית שלך ולהבחין בינה לבין דגמים אחרים. בעוד פנסי תאורה אחוריים הם הכוכבים של תאורת הרכב, פנסי האות יכולים להיות חיוניים גם לתמיכה בשחקנים. נורת אות אינדיבידואלית היא הדרך המושלמת להתאים אישית את הנסיעה שלך, והיא זמינה במגוון צבעים וגדלים.

יש לו סגנון ייחודי ומספק ראות משופרת

וזה יהפוך את הרכב שלך לגלוי יותר לנהגים אחרים ויגביר את הבטיחות בדרכים. האור הבהיר יהפוך את המכונית או המשאית שלך לגלויים יותר לציבור, ואילו המראה המעולה שלה יעזור להרים אותה להמונים. זה מגביר את בטיחות הדרך שלך והופך אותו לגלוי יותר לנהגים אחרים.

זה יהפוך את הרכב שלך לגלוי יותר על הכביש

יספק ראות טובה יותר ויציע נהיגה בטוחה יותר, מה שהופך אותו לאטרקטיבי יותר עבור נהגים אחרים והציבור. הוא מספק נראות מוגברת לבטיחות מוגברת ומאפשר להחליף נורות OE מעומעמות או מעומעמות במנורות LED איכותיות המושכות את העין. תיהנו מתאורה בהירה תוך כדי שתודיעו לנהגים אחרים על כוונותיכם, מתוך כוונה של לומן לעדן את נורת ה- LED שלכם. זה מספק ראות טובה יותר, מראה אלגנטי יותר ונסיעה בטוחה יותר בכך שהרכב או המשאית שלך מזוהים יותר עם הנהגים והולכי הרגל שלפניך.

דיאגרמת אות האור ATC המוצגת כאן מתארת את הסוגים השונים של מקורות האור הזמינים לשימוש במערכת אותות LED

מאיר משתמש בקנדלה כדי לציין את עוצמת מקור האור המהבהב, עם הדירוג המשמעותי ביותר כאשר יש צורך לחזות אם נורת אזהרה תבהב או מקור אור יציב.

ערכת האורות לאכיפת אותות אדומים הכוללת את עלות הדיור כ- $ 50 עד $ 150 עבור מנורת LED מסורתית במקום

האורות הזולים והקטנים יחסית מותקנים בחלק העליון או התחתון של אות התנועה האחורי ומחוברים לבקר האות לצורך אינדיקציה מדויקת של שלב האות האדום. המכשיר אינו מותקן כאותת פנייה נוספת בשורות האחוריות, אלא מוסתר על ידי אביזר או חלק אחר של הגוף. בחלק מהרכבים יש אורות בלמים, שלטי עצירה וחומרים אחרים שאינם ציוד מקורי, כגון חומר צבעוני המונח מול מערכת איתות בכוונה לעצור או להסתובב.

נורות LED – דיודות פולטות (LED) או דיודות פולטות אור אחרות (LED) מקובלות כל עוד הסוג מאושר על ידי משרד הבטיחות לתעבורה (OTS) של משרד התחבורה האמריקני.

אם ברצונך לשדרג את המראה והתאורה שלך

עיין במבחר הרחב של מנורות האות המותאמות אישית. אם אתם מחפשים מנורת אות, תוכלו למצוא גרסה בהתאמה אישית על המדף הדיגיטלי שלנו – מנורה שמתאימה לרכב שלכם. החלף את איתותי ההפניה והנורות המשעממים שלך בבורג – באמצעות איתותי LED המכונית שלך תיראה ייחודית ותשפר את הנראות על הכביש. האורות החדשים והבהירים, המחליפים את אורות המפעל העמומים והעמומים, לא רק משפרים את נוף הכביש שלך, אלא גם גורמים לה להיראות כמו מכונית ייחודית, ומעניקים למכונית מראה בלעדי כאילו שום דבר אחר לא נמצא בדרכים!

יש למקם את הנורה האדומה כך שהיא תיראה מאחורי קצין אכיפת החוק, אשר, על פי המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים, ממזער הסחת דעת ובלבול אצל הנהגים.

האותות הקדמיים חייבים להיות לבנים או ענברים

והאותות האחורי צריכים להיות אדומים, ענברים או שניהם, על פי המינהל הלאומי לבטיחות בתעבורה בדרכים. אותות אור ATC משתמשים בצבעים אדום, ירוק ולבן, ואילו אותות תנועה ברכב משתמשים באדום, ירוק וצהוב. הרמזור האדום נצבע באדום – צהוב – ירוק כדי למנוע בלבול עם אותות האות. אם נראה אור מהבהב אדום או מגדלור מעל מכשול, כמו טלוויזיה או מגדל, זה צריך להזהיר אותך להתרחק.

נורות אותות אדומות נראות 360 מעלות מלאות וניתן להתקין או להדביק אותן

כדי לשלוט על הראות ולהפחית את הסחות הדעת הפוטנציאליות לנהג. ניתן להתקין גם נורות איתות במידת הצורך, למשל ממרחק רב או כאשר יש קו ראייה ישיר בין אות התנועה לרכב שלפניכם.

נורות אדומות, המשלימות באמצעות אזהרה או סימן הזמנה, יכולות להזכיר לנהגים כי נורות אדומות גורמות לקנסות. הסיבה לכך היא שלא מדובר במערכות הדרכה לתעבורה, אלא בתמרורי אזהרה והזמנה, כמו האזהרה באורות האדומים.

אתה צריך אורות עבודה לנהיגה בטוחה

ואתה צריך שהם יראו את הכביש ויראו נהגים אחרים. הרמזור המהבהב הוא יוצא מן הכלל, אך הם לא היחידים, במיוחד בצמתים עם רמזורים. הם זקוקים לאורות עבודה כדי לנהוג בטוח יותר ולהבטיח את ביטחונם של נהגים אחרים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן