פנסים

הנורה הוחלפה על ידי דיודות פולטות אור לבן (נוריות) כפנס מעשי בעיקר, אך לא תמיד.

פנסי LED הם קטנים

ולכן הם מאוד פופולריים, ובמקרים מסוימים זה אומר שאדם יכול לשאת אותם בקלות בכיס. אם אתה זקוק לאור בו קשה להפעיל מנורה קווית, למשל בעת שירות למכשיר, תוכל להשתמש בפנס כמקור אור. אתה אמור להיות מסוגל לשאת אותו במהלך היום ולהאיר את החדר במידת הצורך, אך אם אתה זקוק לו אי פעם בסביבה חשוכה, האדם חייב להישא בקלות.

ניתן לשלב מכשירים רבים ליצירת אור נוסף

ולחצני תאורה לטווח קצר הם הבחירה הסטנדרטית, אם כי המהירות היא גם גורם חשוב. פנס ה- LED הראשון של לוקסון היה ה- Arc LS, אשר פותח בשנת 2001 (נדרש מפרט). כאשר לשני פנסים יש אור כולל דומה לכל לומן, אך כל אחד מהם מייצר רק כמה לומנים. אם יחידה עם דירוג קנדלה גבוהה מייצרת מספיק אור כדי להאיר חפץ רחוק, יהיה לה גם מרחק עבודה גבוה יותר.

לדוגמא

אור המאוחסן ברכב יכול לטפטף – נטען ומוכן תמיד בעת הצורך, או פנס המיועד לסוללות נטענות יכול לאפשר טעינה מבלי להסיר את המצבר. מרבית הפנסים נועדו להטענה ברגע שהם נטענים, בדרך כלל תוך כמה שעות ואפילו ימים. מכיוון שהם מיועדים לסוללות ולמנורות החלופיות של המשתמש, ודא שהפנס החד פעמי שלך אטום לחלוטין. שיקול חשוב נוסף הוא האם הפנס שלך משתמש בסוללות משלו או מופעל באמצעות סוללות חד פעמיות. אפשרות אחת היא סוללת CR123a חד פעמית, אשר ניתן למצוא ברוב חנויות המכולת, אם כי לא תמיד ברור כמה כוח היא מספקת. תמיד יש לפיד רזרבי מוכן והשליך זוג למשאית או לארון שלך כשהסוללות בהישג יד.

אם אתה חבר בצבא או במשטרה או שיש לך משימות טקטיות אחרות

פנסים טקטיים טובים יותר מהפנס הטקטי שלך. המבחר שלנו כולל את הפנס החדש והטוב ביותר בשוק, והרחבנו את מבחרנו לכלול מגוון נורות טקטיות באיכות גבוהה ובעלות נמוכה. יש לנו מגוון רחב של אורות טקטיים זמינים למכירה בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, יפן, בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד, קנדה והולנד.

יש יותר מדי פנסים בשוק לספור

אבל יש גם מגוון נורות טקטיות איכותיות בעלות נמוכה. חלק מהמכשירים הללו מתאימים לשימוש מזדמן, אך למעוניינים בפנס יוקרתי, מכשירים כמו ה- Olight ומספר אחרים עשויים להתאים יותר עבורך. בארצות הברית ובקנדה יש גם מבחר מצוין של אורות טקטיים בעלות נמוכה.

האפשרות האחרונה היא פנס משטרה נטענת, המשתמש בסוללת ליתיום-יון ומגיע עם יציאת USB למחיר – go go.

נוריות LED יעילות משמעותית מנורות ליבון

כאשר נוריות LED לבנות מייצרות 100 לומן לוואט לעומת 100 לומן / וואט. פנסי LED משתמשים בסוללה אחת יותר לוואט ליצירת חום ואור, ואפילו מצתים לד קטנים המופעלים על ידי תאי AA ומצוידים בנורות LED יכולים לפלוט 100 ליטר. פנס עם שני תאי D, המשתמש במנורה מיניאטורית משותפת בסגנון מוקד מוקדם, מייצר קרן של כ 200 נרות. בקיצור, פנס נטענת של אולייט הוא פלא בעיצוב, ואם אתם מחפשים פנס עוצמתי שיזכה לשימוש רב, הוא יעשה לכם טוב. עם מגוון רחב של פונקציות, ל- Fenix בטוח יהיה הפנס הטקטי האופטימלי עבורך. בין אם אתם מסתובבים ביער בלילה, רצים עם שחר, חופרים בעליית הגג החשוכה או במוסך או לעיתים קרובות מחנים, פנסים באיכות גבוהה מועילים לכל מיני מצבים יומיומיים, החל מחיפושים ותגליות ועד לחיפושים עם רדת החשכה , חקירות או אוהלים לתפיסת גחליליות עם הקידושין. בין אם אתה זקוק ללפיד EDC כדי למצוא פריט אבוד מתחת למיטה שלך, לחפור בעלויות גג או במוסכים, לרוץ לפני הזריחה או להאיר את דרכך לעבודה בבוקר, פנס אמין ישמור עליך בטוח ויצרני. הפנס הטקטי של Fenix, המתגלה כחזק וקל לשימוש בכל מצב, בהחלט יהיה היישום שלך – ככלי תאורה. פנסים אינם הבחירה המושלמת עבור אנשי מקצוע עם עבודות קריטיות, אך עבור אלה שאוהבים הרפתקאות ואוהבים לצאת לציד ולקמפינג – הם בחירה נפלאה.

הם חברים טובים באמת של שוטרים ומאבטחים וחובה לכל שוטר או מאבטח. המשטרה משמשת מדי יום בפנסים טקטיים של המשטרה ואביזרי פנס הם המפתח לביצוע תפקידם במדים. פנס LED חזק במיוחד ועוצמתי – מהנה עבור חובבים וגברים כאחד.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן