פנסים לסובארו

פנסי הזנב HP11 ופנסי הלפידות HP10 ופנסי LED הם התוספת המושלמת לאימפרזה המוערכת שלך לדור הבא של תת-סובאראביות.

שדרג את פנסי החזית שלך ואת מנורות הערפל שלך עם מנורות הלוגן בעלות ביצועים גבוהים

לראייה טובה יותר ולנהיגה בטוחה יותר. מנורות LED להחלפה, הגדילו את תפוקת האור של הדלת עם מנורות ה- LED החלופיות או שדרגו את מנורת הערפל של הפנסים למנורת הלוגן בעלת ביצועים גבוהים. אם כבר התאמצתם מחדש בין השנים 2014 ל 2018, אנו ממליצים להחליף את האיתות הקדמי הסטנדרטי בקו 7440. הבעלים יכולים ליצור קשר עם מוקד הבטיחות לרכב NHTSA או לבקר באתר www. סובארו פורסטר פנסי לד מפעל, הבעלים יכולים לקנות את פנסי הזנב HP11 ופנסי LED HP10 במחיר שפוי. אם יש לך רכב מושפע ותצטרך לשלם להחלפת הנורות, סובארו תחזיר לך את עלות החלפת הנורה והחלפת הנורה המהבהבת שלך. סובארו פיצתה את בעלי פנסי המפעל של סובארו פורסטר ואת נורות LED האחוריות של HP11 והחלה לשלוח מכתבים לסוחרי סובארו בארה"ב ובקנדה המציעה מנורות חלופיות ופנסי חילוף בחינם לדגמי 2014-2018. באוגוסט 2016, סובארו החלה לשלוח את המכתב לבעלים ולהשיב להם את החלפת הנורה לכל שנות דגם 2014-2018.

המורשת של הלוגן באאוטבק הובילה להכנסת מקרן סובארו כפול הילה, שמובל על ידי סובארו. מקרן ה- LED הכפול של סובארו LED ממיר את נורת ה- LED לקרן עוצמתית וחסכון באנרגיה.

בדוק את המפרט הטוב ביותר ליישום פנסי LED בחנות שלך או עיין בסובימודים שלנו

שם אנו מציעים חלקים טובים במחירים טובים. אם אתה צריך את זה מאז 2003, אתה יכול לשדרג את המכונית או המשאית שלך לאורות חניה STI עם מפרט LED D & R ואתה לא צריך להיות באותן בעיות כמו שעשית בשנת 2003 אם אתה צריך את זה.

אם ברצונך לבנות פנסים או פנסים אחוריים משלך וייצרו לך סט או מנורות בהתאמה אישית

אנו מכוסים. אם אתה בונה בעצמך פנסים או פנסים אחוריים ושמח לייצר אותם עבורך, זה הכי חמוד ויש לו את כל הכיסויים. ראה פרטים בהמשך לקבלת פרטים נוספים על פנסי LED הטובים ביותר לסובארו ולרכבים אחרים בחנות שלנו.

אם אתם מחפשים את פנסי LED הטובים ביותר לסובארו ולרכבים אחרים בחנות שלנו, יש לכם בחירה טובה. כל האפשרויות הזמינות, כולל פנסי LED, פנסי LED אחוריים ופנסי LED אחוריים, מסוגלים לתת מענה לטעם השונה של נהגי סובארו.

כל מי שנוהג בסובארו פורסטר או טויוטה טקומה יכול להגדיר את ההתקנה הזו בצורה מושלמת

הנורה חדשה, הנתיך בסדר, הממסרים בסדר ואין דיור או נטל לסט הנורה. מכרתי את המקרן (WRX GT3076 2002) ושכחתי את העבודה ואפילו ניקיתי את הכבלים התת קרקעיים אבל לא את הנורות.

סובארו אאוטבק 2019 הוא אידיאלי אם אתם בדרכי אספלט והקונה יכול להוסיף גג ירח, אך אם לא, סובארו פורסטר 2018 או טויוטה טקומה יעבדו היטב.

ההתקנה היא פשוטה ופשוטה עם החלפת נורה אחת בלבד, מה שמקל על הדרך לכיוון סובארו אאוטבק 2019, סובארו פורסטר 2018 וטויוטה טקומה 2019.

פנסי מקרן ההילה הכפולים נראים כמו סובארו WRX STI מבחוץ ויש להם מעטה שחור לשיפור התאורה. פנס מקרן מקרן סובארו אימפרזה שודרג והוחלף בעיצוב פנסי לד חדש עם שני נוריות הילה ודיור שחור איכותי.

אם תסתכל בעמוד IIHS לסובארו אאוטבק 2020

תמצא פרטים מרתקים לגבי תנאי הדרך, כולל פניות ימינה ושמאלה, לכל תנאי הדרך כולל פניות שמאלה וימינה. אחת הסיבות מדוע אנו אוהבים פנסי לד ברכבים מוגבהים וכבישים היא שהם בהירים בהרבה מפנסי הלוגן שלהם. האור מושלם ופנסי החזית כבר הוסבו מנורות H4 ו- H1 להלה – הפנסים הקדמיים מצוידים בעדשות הקרנה כדי שיהיה להם מראה מציאותי בהרבה מאשר פנסי Bugeye היפניים ולכן הם בחירה טובה לנהיגת שטח. פנסי LED הם אחת הסיבות לכך שרוב החלפות הנורות שלהם אינן בוהקות כמו נורות הלוגן הבהירות – הן נראות כאילו הן צריכות להיות.

פנס מקרן שחור (DRL) מותאם אישית משפר את מראה סובארו אימפרזה

כדי לשפר את הראות ובטיחות הנהיגה. פנסי החזית שופרו עם חבילת הפנים החדשה LED סובארו אאוטבק 2020 פרימיום לשיפור הנראות. פנסי LED STI ופנסי LED משופנים מלפנים מעניקים לך מראה חדשני – צופה פני עתיד.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן