פנסים להונדה

לפני שתתחיל להחליף את פנסי ההונדה אקורד, עליך לציין את ההבדלים בכל שנת דגם. ביליתי כמה שבועות במחקר, בדיקה וחקר שינויים בטכנולוגיית תאורת לד ולפני שהתחלתי הייתי צריך לשנות את טכנולוגיית התאורה אחת לכמה שבועות.

מצאתי מקום המכונה PartsGeek.com וזה המקום הנכון לפרסם את כל המידע שחיפשתי על פנסי ההונדה אקורד לכל שנת דגם וההבדלים ביניהם

זה כולל מכלולי פנסים קדמיים ספציפיים ליישום ושיקול של סוגים שונים של טכנולוגיית תאורת לד לדגמים ודגמים שונים.

H11 ו- H4

פיליפס רכב ניסתה ללא הרף לספק את פתרונות התאורה הטובים ביותר עבור הונדה אקורד וכלי רכב אחרים של הונדה. התאמה למכונית ההונדה AutoLightPros הרגילה היא מקום טוב למצוא דרכים ייחודיות להפוך את מכונית ההונדה שלך לבעלת ערך רב יותר. טכנולוגיית תאורת לד על מנת להבטיח כי פנסיכם מצוידים בנורות לד האיכותיות ביותר בשוק ובטכנולוגיות התאורה המתקדמות ביותר.

הדגמים הפופולאריים ביותר של הונדה, כולל הונדה אקורד, הונדה סיוויק והונדה אודיסיאה, כמו גם רכבי הונדה אחרים, מוצעים עם פתרונות תאורת LED של פיליפס AutoLightPros.

זרקורים מסדרת PRO תואמים לערכות המרה של HID-LED לשוק האפטר ומשמשים לעתים קרובות כשדרוגים

סדרת פנסי ה- PRO הם אותן נורות כמו מנורות הלוגן המותקנות במפעל, המתאימות להמרה לד. זכור גם שמרבית הפנסים משתמשים במנורות H1, H4 ו- H11, שאולי אינן אותה נורה המשמשת לפנסים המקוריים. אז וודא שאתה בודק את סוגי הנורות המשמשים באורות המקרן שלך לפני שאתה מזמין את Hid-Set עבורם. כיצד להחליף פנסים לד: לחץ על הקליפ למטה כדי ללמוד עוד כיצד להחליף פנסים לד.

אם אתה מחליף את אחת הפנסים שלך, כדאי לך לשקול להחליף את כולם, בין אם הם מתחת למכסה המנוע או בתא המטען.

אם ברצונך להחליף נורה באקורד, זהו תיקון קל במיוחד. כעת, כשתדע להחליף את הפנסים והנורות של הונדה אקורד, אתה מוכן להתמודד עם משימת התחזוקה החשובה הזו.

העיצוב של האקורד מספק גישה נוחה לכל הנורות, אך תזדקק לידע נוסף כדי ללמוד כיצד להחליף את רכיבי הפנסים ברכבך. להלן מדריך צעד אחר צעד כיצד להחליף פנסים ולהדליק ולכבות מנורות איתות.

להלן רשימה של השאלות והתשובות הנפוצות ביותר, הכוללות בדרך כלל את הגוון שיעזור לך לקבוע חוט מסוים. יתכן שתגלה שאין הסבר לכך, אך להלן תמצא את התשובה לאחת משאלות אלה, הכוללת בדרך כלל גוון וצבע המסייעים בקביעת חוטים מסוימים.

מנורת פנסי LED של Cougar Motor מציעה איזון אידיאלי בין מחיר, ביצועים ואריכות ימים, ועומדת על 7,200 לומן לזוג, שהוא יותר מכפליים ממנורת ה- LED הממוצעת בשוק. נורה מסוג זה היא הנפוצה והפופולארית ביותר בקרב נהגים ברחבי העולם.

הפנסים הרגילים של הונדה סיוויק משנת 2004 יעלו בין $ 36 ל- $ 42, תלוי בתוצרת ובאיכות. אם תלך לשני הכיוונים, תרצה זוג, אבל אם תבחר באורות מקרן הונדה סיוויק, אתה יכול לצפות להשלים בין $ 70 ל $ 90 עבור ה- 70/90.

כמו שנאמר

אתה שלמו את מה שתקבלו, הונדה סיוויק לד מורימוטו תעלה לכם קצת יותר, אבל כפי שמתברר, זה שווה את זה. כמו שאומרים, אתם משלמים על מה שיש לכם, וכמו שאומרים, "אתם משלמים על מה שקיבלתם", הונדה סיוויקל מורוטוי עולה משמעותית יותר מהפנסים הרגילים.

באופן כללי, זה בטוח לחלוטין להשתמש בסט תאורה של HID במקום במקום המסתור הרגיל של 35 וואט. נורות פנסים הן הטובות ביותר בכל מה שקשור לנורות H11, אך ליישומי 7 פנסים, חבר נורת 6 וולט ליחידת הפנסים.

אחד הפנסים שממש קל להתקנה על ג'יפ רנגלר

הוא פנס LED Turbosii בגודל 7 אינץ '. זרקורי הלוגן 10 פינים אלה לא יחליפו את מקרן ה- OEM – זרקורים מסוגננים – אך יש אפשרות להוסיף נורות LED להיקף כל יחידת פנסים, שהיא תכונה ממש חלקה ומתקדמת שהיא נהדרת להצבת מופע אור על יחידת הפנסים שלך. כמה פנסים מותאמים אישית מצוידים גם בטכנולוגיית יניקת מלאכים, הידועה גם בשם הילה, שם ישנם אורות טבעתיים המעניקים לרכבך מראה אינדיבידואלי באמת.

אם אין לך שני פנסים עובדים

תזדקק להחלפת פנס הונדה סיוויק, ואם תחליף רק את פנסי ההונדה סיוויק שלך, סביר להניח שתצטרך לכבות את כל המכלול, כולל כיסויו. לא רק שאתה משפטי בסכנה, אלא אתה גם חייב למשוך את תשומת לבם של רשויות החוק המקומיות, וזה עלול לעלות לך ביוקר. לפני שאתה קונה פנסי LED, עם זאת, עליך לזכור כי עליך לשדרג את הפנסים המסוגננים הישנים שלך עם מנורות H4 הלוגן או להשתמש בערכת שדרוג להחלפת המנורות. אם לא העברתם מחדש את כל הפנסים ואתם עדיין רואים אותם בכבישים כפריים חשוכים בלילה, יתכן שתצטרכו לשדרג למכונית קלאסית או לפנסים ישנים יותר עם מנורות הלוגן h3 ולהשתמש בערכות השדרוג להחלפת הנורה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן