פחחות רכב

עלות התיקונים אמנם משתנה במידה ניכרת, אך תוכלו להסתכל על הממוצע הארצי, כמה עולה תיקון המרכב הנפוץ ביותר. בין אם מערכת ההשעיה שלך נפגעה ובין אם לא, כך הכיסוי בביטוח הרכב שלך יכול לעזור להפחית את עלות התיקון של המכונית שלך.

המחיר של אותו תיקון פחחות משתנה, כך שתמיד כדאי לשכוח לפחות שלוש הערכות ולחפש את המחיר הטוב ביותר.

עלויות תיקון המרכב יכולות להשתנות במידה רבה

ובהתאם לנזק ולהשכרת הרכב, ייתכן שתחויב בסכום של 75 עד 2500 דולר ומעלה. אם הפגוש שלך שקע, התרחשו שריטות צבע עמוקות, או שהמכונית שלך נפגעת אחרת, אתה עלול להיות מופתע לגלות כי עלות ההזמנה המלאה לרכב חדש עם פגוש פגום יכולה להיות בין 50 $ ל -1,500 $ יותר.

אם אתה משלם לצביעה מחדש של חלקים פגומים ברכב שלך, עלות הצבע עשויה להיות נמוכה יותר, אך אם תבחר בעבודת צבע בודדת או בשירות מהיר, אומדן העלויות שלך יכול להעמיד את עלות המכונית כ -500 דולר. .

אם אתה יכול להרשות לעצמך

קנה פחחות שתוכל לבצע תיקוני דלתות רכב במחיר סביר. אם אתה זקוק לעצות נוספות בנושא תיקוני גוף, ג'ון האריס פודי שופ עומד לשירותך עם צוות ידע ועצות בכל מקום שאתה נמצא. יש לנו מגוון רחב של שירותי תיקונים לתיקונים שדורשים מעט יותר שומן במרפק, ואנחנו יכולים לעזור להביא הכל לבית המלאכה שלך בכדי לבצע את העבודה כמו שצריך, לא משנה כמה זה גדול או קטן.

כל מה שאנו מציעים מכוסה על ידי האחריות שלנו ואנחנו עובדים עם חברת הביטוח שלך

כדי לעזור לך לקבל את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר האפשרי לרכב ולרכב שלך. Badell Aston במלברן, פנסילבניה, שוכח בקלות את הטפסים המקוונים שלנו, אבל אנחנו תמיד זמינים לשיחה.

אתה יכול לקבל מחיר קבוע עבור כל העבודה והחלקים שאתה צריך על ידי התקשרות לחנות לתיקון הגוף וההתנגשות שלנו

אם אתה מעוניין לבצע עבודות פחחות ברכב שלך, עליך לבחור בפעם הראשונה במקין אוטומטי גוף כדי לבצע את תיקוני ההתנגשות שלך כמו שצריך.

רוב בוני הפחחות מבטיחים שהם עובדים בכל חיי המכונית

ועליך לשקול בדחיפות לעשות עסקים עם מישהו שלא. אתה יכול לחסוך כסף על ידי תיקון הגופה בעצמך ולאחר מכן את הצבע על ידי סוכנות רכב מקצועית. אם יש רק שריטות, כדאי לך לקבל אומדן של עלות תיקון השריטות האוטומטיות ולהחליט לעשות את העבודה בעצמך תמורת כ- 10-20 $ עם מגע צבע ועט. אבל אם אתה זקוק לשריטות מאסיביות שכנראה ידחפו את טווח המחירים שלך ל -1,000-3,500 דולר, תצטרך לקחת את מקין אוטומטי בודי.

אם תבחר בג'רבר התנגשות כגופך, אתה יכול להיות בטוח שהגוף יעבוד כל עוד אתה הבעלים של הרכב. בנוסף לתיקון שקעים ושריטות קלות, הם מציעים גם את כל מה שאתה צריך כדי להחזיר את הרכב שלך לכביש.

חנויות הפחחות מאוישות על ידי ציירי גוף מומחים ומומחים בעלי התנגשות ותיקון גוף מוסמכים ביותר

למרות שיש להם מספר מותגים ודגמים בחנויות פחחות עצמאיות, טכנאי הפחחות עובדים בחנות בה עובדים המכונאים, שכן התיקונים בכל רכב הם שונים מאוד. בכל הנוגע לתיקון הרכב שלכם, כל טכנאי זוכה לאותה רמת הכשרה וניסיון כמו מכונאי בסדנה, מה שמעניק לטכנאי גמישות רבה מבחינת זמן ותיקון המקום.

בחנות פחחות טובה יהיו המחשבים המתאימים את עבודת הצבע והציוד החדש לדגמים האחרונים של מכוניות יוקרתיות

השימוש ברכיבים אלה מבטיח תיקון בזמן, מכיוון שהם מתאימים בדיוק וניתן להתקין אותם ללא חלקים חוזרים או הצלה מחנויות פחחות אחרות.

אם אתה רוצה תיקון מושלם

חפש פחחות טובות באמת ותקן את המכונית שלך כמו שצריך או שמישהו יעשה איתך עסקים. אם בסופו של דבר תיקון נזק לרכב במקום אחר, סוכנות היא מקום טוב להתחיל בו, אך אם אתה זקוק לתיקוני גוף או התנגשויות פולשניות, אתה יודע לאן לקחת את המכונית שלך. אם יש לך למשל פנס אחורי פגום או הרוס או אור מהבהב, עליך לבקר בחנות פחחות.

ישנם בוני פחחות מוסמכים כמרכזי התנגשות עבור יצרנים ודגמים מסוימים

כלומר הם מאושרים באופן עצמאי על ידי יצרני הרכב לתיקונים. מאידך, חלקם מכונים תיקון פחחות אוטומטי, ותוכלו לבחור לקחת את הרכב שלכם לשם ביצוע תיקון פחחות מלא או סתם תיקון קל.

כל מה שקשור למעיים ולרכיבים הפנימיים של המכונית שלך נעשה במוסך

אז השלב הבא הוא למצוא את הפחחות המתאימה שתעשה את העבודה בשבילך. אנו ביאמן פחחות רכב בפאלו אלטו אנו מציעים תיקוני פחחות בשירות מלא לכל היצרנים והדגמים. אנו מכירים את תיקוני המרכב הנפוצים ביותר, אך מה לגבי חלקים אחרים ברכב, כמו מנוע, תיבת הילוכים, מתלים ובלמים?

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן