עדכונים

כעת, לאחר שפורסמו העדכונים של חלונות 10 לציבור, החברה מתחילה לשפר את עדכוני התכונות שלה פעמיים בשנה על ידי תיקון באגים, שחרור תיקוני אבטחה ומדי פעם הוספת תכונות חדשות. כאן אנו מסכמים את מה שאתה צריך לדעת על לוח הזמנים של עדכון התכונות של מיקרוסופט ומה עומד להשתחרר. עדכוני תכונות משוחררים בדרך כלל פעמיים בשנה וכוללים מספר תיקוני אבטחה ותיקוני באגים, כמו גם מגוון תכונות ושיפורים אחרים.

העלונים של שרת Oracle VM x86 ניתנים לעדכון בכל עת במהלך השנה

אלא אם כן אתה מחשיב צורך להמתין לתאריך השחרור המתוכנן הבא של העלון. עלוני Oracle Linux עשויים להתעדכן במועד מאוחר יותר, אך לא לפני סוף החודש. עלון הצדדים השלישי של Solaris לא יכול להיות מעודכן כלל, אם כי תראה צורך להמתין לתאריכי השחרור הבאים. בנוסף, Oracle VM ו- Server X86Bullets לא יתעדכנו בו זמנית אלא אם כן אתה מחשיב צורך להמתין לתאריך השחרור המתוכנן הבא.

החל מה -19 ביולי 2016

אורקל תשחרר עלונים עבור Oracle VM ו- Server x86, בהם יופיעו עדכוני התיקון הקריטיים האחרונים (CVs) של Oracle שנפתרו או הוכרזו. עלון אורקל לינוקס ישוחרר במקביל לשחרור עדכוני תיקון קריטיים עבור אורקל, ועלון אורקל VM שרת X86 יפורסם יום לאחר שחרורו של עדכון התיקון הקריטי של אורקל (CRU). בנוסף, לאחר עדכון תיקון קריטי של אורקל (RCU), אורקל תשחרר את עדכוני התיקון הקריטיים במועד מאוחר יותר, אך לא לפני סוף החודש.

העלונים מתעדכנים בחודשיים שלאחר שחרורם ומכסים את כל קורות החיים שנפתרו בכל אחד משלושת עדכוני התיקון הקריטיים עבור Oracle VM ו- Server x86 במהדורתם

העלון יעודכן פעמיים בחודש בשבועיים הקרובים ואז כל שלושה שבועות לכל עדכון קריטי למשך שלושה חודשים, בסך הכל ארבע פעמים בשבוע במשך שנתיים לאחר פרסום העלון ושלוש פעמים בשנה במשך ארבע שנים לאחר מכן. .

אם קיים עדכון

עקוב אחר ההוראות שעל המסך ושמור את המכשיר ליד המחשב שלך במהלך העדכון. עקוב אחר ההוראות שעל המסך או החזק את ההתקן קרוב יותר לטלפון, לטאבלט או למחשב שלך במהלך השדרוג. אם עדכון זמין, פעל לפי ההוראות שעל המסך או שמור על התקנים סגורים עד לקבלת העדכונים.

הפעל את אפליקציית Fitbit למספר דקות

כך שניתן להוריד חלק קטן מעדכון הקושחה למכשיר ה- FitBit שלך בכל פעם שאתה מסנכרן. הערה: לאחר הגבלת מגבלת ההשהיה, יהיה עליך להתקין את העדכון האחרון לפני שתוכל להפריע לעדכון שוב. הגדר שעות פעילות כדי להבטיח כי העדכונים יופעלו מחדש באופן אוטומטי כאשר אינך משתמש במכשיר שלך.

לפני שתתחיל את עדכון הקושחה

טען את המכשיר שלך וודא שהתקנת את הגרסה האחרונה של אפליקציית Fitbit בטלפון או בטאבלט והורד אותה. כאשר עדכון Windows 10 מאי 2020 מוכן למכשיר שלך, ניתן להוריד ולהתקין אותו מדף "Windows Update" בהגדרות. כדי לבדוק שהמכשירים שלך מעודכנים, בדוק את סטטוס העדכון והעדכונים הזמינים. אם תכונה או עדכון מופיעים ברשימת התכונות והעדכונים הזמינים למכשיר שלך, אנא לחץ פעמיים – בדוק.

השתמש ברשימה זו כדי להסיר עדכונים מסוימים, אם כי איננו ממליצים לעשות זאת אלא אם כן הדבר נחוץ לביטחון, לפרטיות או לתכונות חשובות אחרות במכשיר שלך.

בשבועות הקרובים

עליכם לבדוק דיווחים על בעיות בעייתיות ולהחיל את העדכון כשנראה שהכל בסדר. החל מה -20 באוקטובר 2015, אורקל תשחרר את עלוני הלינה של אורקל המפרטים נושאים קריטיים שנפתרו או הוכרזו על ידי CFP ותנפיק עדכון תיקון קריטי להפצות שממתינות לעדכון תיקון קריטי הבא.

דף זה מפרט תיקוני אבטחה שכבר בוצעו והם יעודכנו בעדכון תיקון קריטי הבא או התראת אבטחה עבור Oracle Linux. מפה של התראות הייעוץ של CVE מראה אילו CFP מתוקנים בעדכון תיקון קריטי והתראת אבטחה.

אם הספרה הבאה והאחרונה של מספר ה- USDOT

היא אחידה, ספק הרכב או ספק הציוד הבין-מודאלי חייב לרשום שנה קלנדרית ממוספרת ולהגיש אותה ביום הראשון של כל חודש קלנדרי בשנה. אם מוזר הוא מוזר, מובילי הרכב וספקי הציוד הבין-מודאלי חייבים להגיש הודעה לפחות שנה לאחר תאריך ההנפקה של מספר USDot חדש.

ל- Windows 10 גרסה 20H2 יש גם גרסה חדשה של מערכת ההפעלה Windows 10, Windows 8.1, זמינה להורדה. לאחר מכן מגיעה גרסה 2004, המכונה עדכון מאי 2020, ואז חלונות 7.0, גרסה 10.2.5.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן