ספר רכב

נכתב על ידי שני עיתונאי רכב ידועים, מכוניות A & Z בוחן מקרוב כמה מכוניות מפורסמות בכל הזמנים, ממכוניות האייקוניות ביותר בעולם למכוניות הספורט החדשות והגדולות ביותר. המהדורה המתוקנת ארוכה מ -16 עמודים מבעבר, והיא מציגה 365 מכוניות ספורט שיש לנהוג בהן לפחות פעם אחת בחיים, כמו גם ניתוח מעמיק של כמה מכוניות ספורט לא מושגות כמו פורשה 911 GT3 RS .

חמישים ערכים שופכים אור על הסטטוס והיסטוריית העיצוב של המכוניות

עם דגש מיוחד על ההיסטוריה של פורשה 911 GT3 RS, מכונית הספורט המפורסמת ביותר בעולם. ספר זה מתאר את כל ההיסטוריה וההתפתחות של רכב אבולוציוני זה, שנבנה במקור למרוצי קבוצה B, ומתאר את התפתחותו מאב טיפוס לרכב ייצור תוך מספר שנים בלבד.

הדבר הטוב ביותר בספר זה

הוא האיורים המצחיקים, הבהירים והמפורטים, והאיורים של בוב סטייק מפורטים עד כדי כך שתוכלו לקחת יותר זמן למצוא דברים ממש ליד הדף. ספר זה מכסה את רוב סוגי המשאיות, אך כולל דגש מיוחד על ההיסטוריה של מכוניות מירוץ כמו פורד F-150, פורד מוסטנג, שברולט סילברדו ודודג 'צ'אגר. ישנם פרטים מעניינים רבים על תכנון ופיתוחן של משאיות אלה וההיסטוריה שלהן, החלקים הטובים ביותר בספר מצחיקים ובהירים, מאוירים בפירוט.

ספר המכוניות הזה הוא מתנה נהדרת לכל ההילוכים שם, כך שיש להם את המכונית הם תמיד חלמו עליו. זהו התייחסות הכרחית לכל קנאי רכב, זהו אוסף של רכבים שמלאים בחלומות נלהבים אמיתיים.

ה- Bloodhound SSC

היא אולי המכונית הראשונה שעברה מעל 1,000 קמ"ש, אך זו חווית הנהיגה הטובה ביותר שראיתי אי פעם. יש מגוון שלם של רכבים מסוגים שונים, הבן שלי אוהב אותם והילדים שלי לא יכולים לקבל מספיק מהפעולה המוטורית. ספר ספרי עיון נהדר זה פשוט גדוש במידע נהדר על ההיסטוריה של מכוניות, מכוניות ומכוניות בכלל. הנה כמה פרטים מרגשים על מכוניות מכל רחבי העולם וההיסטוריה שלהם, הנה אחד הספרים האהובים עלי על תולדות הרכב.

ספר זה

שנכתב בקפידה ומפורט על ההיסטוריה של המכונית, הוא יצירה מונומנטלית המכסה כל דבר, החל מיצירת המכונית וכלה בגורמים הספורטיביים של כל מכונית והיסטוריה שלה. ספר זה מכסה מידע רב על מכוניות מרחבי העולם וההיסטוריה שלהן, כולל מקורן, העיצוב, הביצועים, הטכנולוגיה, ההיסטוריה והיבטים רבים אחרים.

אם אתה עובד על מכונית משלך או על מכונית מירוץ, עליך לקנות את הספר הזה עכשיו, אולי זה לא בשבילך, אבל זה ייקח אותך דרך כל הידע הטכני שתלמד על מכוניות מירוץ מכאן. אחרי הבא.

כדי לעזור לך, החלטנו לבחור כמה מספרי הרכב הטובים ביותר שכל סוג רכב צריך לקרוא ולהוסיף לאוסף שלו. הקפד לספר לנו אם התגעגענו לספר הרכב המועדף עליך על ידי פנייה אלינו בפייסבוק, ובוודאי אמור לי אם התגעגעת לאחת המכוניות האהובות עלינו לפני שאתה פוגש את פייסבוק.

למרות שיש מאות ספרים נהדרים על מירוצי מכוניות, זה רק חלק מרשימה זו. אם אין לך היסטוריה של ספורט ראלי או אאודי, הספר הזה לא יעשה שום דבר בשבילך.

ספר זה

"אנציקלופדיה מאוירת של מכוניות יוצאות דופן", מכיל סיפורים של יצרני רכב ברחבי העולם, כולל דגם T. הנרי פורד המפורסם. מושלם לחובבי רכב ואספנים, ספר זה מכסה את כל הרכבים שיצרו פורד, קרייזלר. , ג'נרל מוטורס, חברת פורד מוטור, תאגיד טויוטה מוטור ורבים אחרים.

ספר מאויר עשיר זה בן 195 עמודים

מציג אוסף מכוניות שהושק בשנת 1975 ועוצב על ידי אמנים מודרניים עכשוויים חשובים. הספר מכיל יותר מ -1,000 תמונות של מכוניות ורכבים מכל רחבי העולם, שצולמו על ידי צלם הרכב רנה סטאוד, וכן תמונות של המכוניות עצמן.

בדרך כלל כלי הרכב בספר נקרא משאיות או מחפרים

אך ספר זה לוקח את הקורא לעולמם של ילדים – מכוניות מעוצבות ומראה לילדים לא רק מה הם עושים, אלא גם כיצד כולנו יכולים לעבוד יחד כדי ליצור משהו. הספר מסתיים במדריך כיצד הקוראים יכולים לצייר מכוניות בהתאמה אישית, והוא הומצא לחלוטין. הוא מעביר את הקורא בתהליך ייצור המכונית, החל מיצירת המכונית עצמה וכלה בתכנון ובניית חלקיה.

צ'יטי צ'יטי בנג בנג

היא רק מכונית גדולה וחזקה בהתחלה, אך ככל שהספר מתקדם והמכונית מתחילה לפעול באופן עצמאי, המשפחה מופתעת. הספר רומז שלמכונית זו יש עוד יותר סודות, והיא מטיסה אותם לחלקים לא ידועים. לא ראיתי את זה בכלל, תפסתי את זה כי ידעתי שאני צריך ספר מכוניות כדי לשלב את הפעילות הזו.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן