סמלים לרכב

כשאתה מדבר על מותגי רכב, אתה צריך לדעת שהם חייבים להיות בעלי לוגו או סמל. ההיסטוריה של סמלי הרכב ישנה כמו המכוניות עצמן, אך איש אינו יכול לומר בדיוק איזו היסטוריה מסתתרת מאחורי הסמלים והלוגו שלהם. לכל חברת רכב יש לוגו שונה לסוגים שונים של מכוניות, וכל מכונית מוכרת על ידי הלוגו שלה, הצבע, הצורה ואפילו לפי ערכת הצבעים שלה. מכיוון שסמלים אלה מפעילים כיסוי עבור קטגוריות מסוימות של כלי רכב, חשוב להבין מה משמעות המספרים הללו. סמלים אלה זהים פחות או יותר לכל המכוניות, אך לוח המחוונים עשוי להתנהג אחרת. כל סמל מציג שלושה צבעים, וכל סמל מסומן בשלושה צבעים: אדום, ירוק וכחול.

כאשר המכונית דולקת

תופיע נורת אזהרה ואם היא לא נכבת תוך שניות מרגע התנעת המנוע, המשמעות היא שיש בעיה במערכת החשמל של המכונית. סמל זה נדלק כאשר הרכב נדלק והוא כחול כאשר טמפרטורת המנוע חמה מדי, אך אין שום אינדיקציה לכך שמשהו אינו כשורה. אם נורית מנוע הבקרה דולקת לאורך זמן, כגון מספר דקות ואף שעות, יש להעביר את רכבך לתחזוקה. כאשר רכב מתנתק, הסמל נדלק באדום אם טמפרטורת המנוע קרה מדי, ירוקה אם לא, או באדום אם יש בעיות במערכת החשמל של מכוניתך.

נשתמש במכשירי אבחון מתקדמים לפענוח משמעות סמלי מכוניתך ונביט ברכבך

כדי לספק לך אבחון מהיר ומדויק. אנו אוספים את הרכב, מבצעים את התיקונים והתיקונים הנדרשים ואז מביאים אותו הביתה. עם מנהל שירות הלקוחות של מרצדס בנץ, ד"ר יורגן קינה, תוכלו לדון בסמלים ומשמעויות נוספים של מרצדס בנץ.

אם אתם מעוניינים להשוות סמלים

קיבצנו אותם לסמלי הכוכבים אליהם תוכלו להשוות אותם. נהגי פולקסווגן במידלטאון, דובר ואודסה יכולים לראות את ההוראות הבאות עבור סמל לוח המחוונים של פולקסווגן חיפושית תוך שהם נותנים שירות לרכב אצל סוחר פולקסווגן הסמוך אליהם.

בעוד שחלק מהסמלים הללו מסבירים את עצמם למדי

כגון חיזוק חגורת הבטיחות או פתיחת דלת הרכב, לאחרים קצת יותר קשה לפענוח. סמלי אזהרה וסמלים עלולים לבלבל, ולכן החלטנו להכין רשימה של נורות האזהרה הנפוצות ביותר שניתן לראות כמעט בכל מכונית, אם כי עדיף למצוא הגדרות מדויקות במדריך לרכב.

לא השקענו כמה שעות בהרכבת רשימה של הסמלים הנפוצים ביותר שעשויים להופיע על לוח המחוונים או על לוח המחוונים של הרכב

מה המשמעות שלהם, איך לתקן אותם ומה צריכה להיות העלות. מה אתה עושה אם אחד מהסמלים האלה מופיע בלוח המחוונים שלך, או מה משמעות הסמל?

ישנם מספר מותגי רכב המשתמשים בסמלים משולבים וטקסט על סמלי הלוגו שלהם

כגון אאודי, BMW, מרצדס-בנץ, פורשה, פורד, פולקסווגן, טויוטה ואודי. סמל לוגו הרכב, המשמש כמה מותגי רכב, נמצא על לוח המחוונים של מכוניותיהם. לדוגמא, לוגו פורשה מיוצג על ידי לוגו "פורשה" על כיוון הנסיעה של המכונית, בעוד שהחברה היא הסמל של פורשה מוטורד, יצרנית רכב בענף הרכב. חלקם הם למבורגיני, רובר, ב.מ.וו, מזראטי וסקודה, ויש עוד כמה מותגים עם שילוב של סמלי סמלים, טקסט או טקסט וסמלים.

סמלים מס '8 ו- # 9 אינם מכסים את המכונית, אך ניתן להוסיף את סמל מספר 19 לכיסוי מלגזות. אם אינך משתמש בסמל 21, בדוק שוב בסמלים כדי לראות אם רוצים להשתמש בסמל "רכב מוקלט" או "לא בבעלות".

כדי לעזור לך לפענח את לוח המחוונים שלך, אנו מסבירים מה המשמעות של 15 סמלי הרכב הנפוצים ומה לעשות כאשר הם מופיעים. יש לנו נורת אזהרה של לוח המחוונים של מרצדס בנץ כדי להסביר את ההבדל בין הנורות האדומות לירוקות בצד שמאל וימין של לוח המחוונים.

אור זה בדרך כלל מהבהב ומצביע על כך שנוסע ברכב אינו חגור בחגורת בטיחות

משמעות אור זה היא שעליו לחגור את חגורת הבטיחות, והיא בדרך כלל נדלקת כדי להזכיר לנוסע הקדמי לחגור גם את חגורת הבטיחות. סמל הדלק מראה את כמות הדלק במיכל רכבכם ואת רמת הדלק של הרכב שלכם. נוריות אלה בדרך כלל מהבהבות, המציינות שאתה מופעל או כבוי, תלוי מה פירוש הסמל ומה משמעותו.

לא כל יצרני הרכב מציגים סמל זה על לוח המחוונים, אך הידיעה מתי רפידות הבלמים שלך שחוקות יכולות לחסוך לך תיקונים יקרים בהמשך.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן