סטרטר לרכב

כמו ברוב אביזרי הרכב, בעת התקנת מתנע לרכב בשלט רחוק, נשאלת שאלה פשוטה: האם אתה רוצה שזה ייעשה על ידי איש מקצוע או שאתה רוצה לחסוך כסף ולעשות זאת בעצמך? אני כותב את הפוסט הזה כדי לתקן אותו מדוע כדאי שתמיד להפעיל את המכוניות שלך בשלט רחוק מהמקום בו קנית אותן. כשאתה קונה סטרטר מרחוק, עליך להיות בטוח שיש תואם אחד ועליך לדעת איזה מתנע מרחוק תואם לאיזה רכב. אם אתה מעוניין במתנע אוטומטי בשלט רחוק לרכב שלך, אז אתה שמח שכן.

למרות שיש אפשרויות כמעט לכל רכב

אתה מוגבל באיזה מתנע מרחוק תואם לאיזה, מכיוון שאתה רוצה לוודא שהוא תואם בעת נהיגה במנוע היברידי, משמרת או דיזל ולא כל המתחילים עובדים. עם כל המכוניות. אם אתה נוהג במכונית דיזל או ידנית, תוכל ליצור קשר עם החברה כדי לבדוק אם השלטים עובדים עבורך, אך אם אתה נוהג בדיזל או במכוניות ידניות, ברצונך לקנות סטרטר שתוכנן במיוחד לרכב זה.

האפשרות הטובה ביותר

היא ללכת לסוחר מומחים שבו אתה קונה כדי שתוכל להיות רגוע ולהראות כמה אתה מצטיין בלי ציפיות גבוהות. לסיום, הקדיש את הזמן להדגים באופן אישי כיצד הכל עובד על המתנע האוטומטי החדש שלך בשלט רחוק. אחד מאנשי הצוות שלנו היה אדיב לבזבז זמן על הצגת כל אפשרויות ההתחלה המרוחקות, כולל היכולת לשלב בין מערכת התחלה ומערכת אבטחה. התקנת מתנע לרכב בשלט רחוק דורשת הרבה זמן, מאמץ וסבלנות, אבל גם קצת מזל, כי אין שלמות. בדרך זו, המתקין יכול להתגבר על כל המכשולים שמתעוררים במהלך ההתקנה ולהיות בטוח שיש לו את הפיתרון הטוב ביותר עבורכם בבחירת המפתח האוטומטי המרוחק שלכם, ובכך שקט נפשי שלכם – או נפשכם.

שקול לקנות סטרטר לרכב בשלט רחוק והתנחם בכך שפרפקציוניסט סאונד וביטחון אוטומטי

הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך ועבור צרכי הבטיחות של מכוניתך. צוות הרכב המוסמך שלנו יכול לענות על כל השאלות שלכם ולהבטיח שתמצאו מתנע שלט רחוק שישמש אתכם לאורך חיי הרכב שלכם.

הקדשנו אינספור שעות למחקר ותיעוד של כל התקנה מרחוק אוטומטית שהשלמנו לאורך השנים

כאשר הלקוחות שלנו פונים אלינו באמצעות מתנע מרחוק, אנו יודעים בדיוק מה אתה צריך להתקין לרכב שלך במשך שנת ייצור מסוימת. אנו מסוגלים לענות על צרכיך עם המתנע הטוב ביותר לשלט רחוק לפיתרון המשתלם ביותר – אפקטיבי, אמין ואמין.

אם מעולם לא היו בבעלותכם סטרטר אוטומטי מרוחק ואינכם מכירים את מכלול האפשרויות העומדות בפניכם בעולם ההתקנה של סטרטר אוטומטי מרחוק

יש לנו את כל מה שאנו יכולים להציע עבורכם. ההפעלה האוטומטית 925s בשלט רחוק היא התחלה מרחוק המצוידת בשני שלט רחוק, מדליקה ומכבה את הרכב, נועלת את הדלת למפתחות – פחות כניסה, אופציונלית עם עזר – ובעלת מערכת אישור דו כיוונית. התקנת Starter מרחוק לרכב D9816V עובדת בטווח של קילומטר אחד, עוצרת ומתניעה את הרכב עם שלט רחוק לכיוון אחד שעובד בטווח של 3000 מטר. יש לו את היכולת להתניע, לעצור, לפתוח ולעצור רכב ללא מפתח, השלט השני הוא 1/2 דרך, הוא זמין בשני צבעים שונים, שלט רחוק שלישי ושלט רביעי. התקנה זו המתנעת לרכב מרחוק בגובה 4900 מ 'כוללת שני שלטים מרחוק, האחד מצויד בשלט הרחוק הראשון, הנעול ופותח את הדלתות והשני עם אפשרות לעצור ולפתוח נעילה, כולל פונקציית נעילת עזר אופציונלית.

התקנת ה- D9116V שלט רחוק אוטומטי פועלת בטווח של 1/4 מייל

עוצרת ומתניעה את הרכב שלך, כוללת 2 שלט רחוק, נועלת ופותחת את הדלתות, יש אפשרות לתא מטען aux (ראה להלן) ויש לה מערכת אישור דו כיוונית עם SMART START ו- Viper Bluetooth. יש לו אפשרות להתניע, לעצור, לפתוח ולעצור רכב ללא מפתח, השלט השני הוא פי שניים, הוא זמין בשני צבעים שונים, שלט רחוק שלישי ושלט רביעי. הבעיה התקנת Starter Starter Remote כוללת SMART START, Viper ו- Bluetooth, מפעילה ועוצרת את הרכב עם מערכת בטווח של 1 – 4 מיילים. מתקין המתנע של מכונית מרוחקת זו משנת 1900S טווח של קילומטר וחצי ופועל בטווח של 3000 מטר; יש לו 2Remote Control, פותח את הנעילה ונועל את הדלת; מגיע בשלוש אפשרויות צבע שונות, 2 שלט רחוק ו -4 אפשרויות שלט רחוק; יש פונקציית נעילת aux אופציונלית; ובמערכות מסוימות יש אפשרויות aux-trunk.

הבעיה: להתקנת Starter Car Remote יש SMART START, Viper ו- Bluetooth, מפעילה ועוצרת את הרכב שלך בטווח של 1 – 4 מיילים, יש לה שליטה מרחוק 2, נעילה ונועלת את הדלת, יש לה פונקצית נעילת עזר כאופציה ואופציות תא מטען בחלק מהמערכות.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן