סובארו

עם השקת האימפרזה 2017 חשפה סובארו את עיצוב השלדה החדש שלה, פלטפורמת סובארו העולמית. טכנולוגיות חדשות לקידום נהיגה בטוחה, חסכון וביטוח רכב והשתתפות ראשונה של סובארוס בעונה שלמה. בשנים 1990-1992 סובארו שינתה את דגם הראלי ל- Legacy RS ושינתה את דגמי הראלי ל- Legacy ו- RS.

לאחר שהוצגה מערכת הקוואטרו המצליחה של אודי בשנת 1980

סובארו הייתה היצרנית היחידה ששילבה הנעה לכל הגלגלים וטורבו, ואאודי פרשה מה- WRC. טויוטה מוטורס רכשה את הזכויות על דגם 8.7 מיליון יורו, שהסתכם בסך 1.5 מיליון יחידות עבור המותג סובארו. בזמן הגידול בבעלות טויוטה, סובארו גם הצהירה כי היא כבר לא תפתח מכוניות ומשאיות של קאי עצמה ותמכור במקום מוצרים מעוצבים מחברות הבת של טויוטה דייהטסו.

היא קיבלה גם הנחה של 14,200 דולר מממשלת יפן, והעלתה את המחיר ל -30,660 דולר. בתקופה בה חברות מעטות היו מחבקות או אפילו מכירות בלקוחותיהן ההומואים, סובארו כן. ממשל קלינטון הציג זה עתה את מדיניות ה"אל תשאל, אל תספר "בנושא זה, מעטים הסלבריטאים שהיו גלויים בגלוי, ונראה שהנושאים הומוסקסואליים נמצאים בצד המפסיד של מלחמת התרבות. הקונגרס היה אמור להעביר את חוק הגנת הנישואין בשנת 1996, אך זה עדיין נותר כמה שנים.

החברה המשיכה במסע הפרסום משום שלניהול כ לסבית היה קל יותר לעסוק בפרסום

איקואו מורי מכחיש כי לשמועות על הידרדרות ביחסיו עם אשתו הייתה השפעה כלשהי על החלטתו. אבל הוא מתגאה בכך שעזר לדחוף פרסום הומוסקסואלי ולסבי מהשוליים למיינסטרים.

בסופו של דבר קיבלה החברה את "השם היפני שאנו מוקירים בליבנו

סובארו, אשכול הפליאדות", שהעניק לה את שם הדגם הפופולרי ביותר שלה. הקנדים נתקלו לראשונה ברכב סובארו כאשר סובארו אוטו קנדה בע"מ (SACL) החלה להציע את סובארו ליאונה בתחילת שנות התשעים במסגרת תוכנית איגוד סוחרי הרכב הקנדי (CADA). סובארו פורסטר נמכר בקנדה כאופל זפירה בשם סובארו טראוויק ביפן. טויוטה מכרה את ה- BRZ ליפן, שם שונה שם טויוטה 86 עקב הפסקת המותג טויוטה Scion. – מעון היום ביקש מהחברה הצעות לשם ה- P1, אך אף אחת מההצעות לא הייתה מושכת מספיק. מנוע הקולוני 3B 12 צילינדרים היה תכנון קיים של חברת Motori Moderni האיטלקית והיה לו מערכת בוקסר עם מנוע משלה. היא סומנה כסובארו ומצוידת בנפח 2.0 ליטרים ובמהירות מרבית של 300 קמ"ש.

המשווקים גילו שבעלי סובארו לסבית אהבו את העובדה שהמכונית טובה לטיולים בחוץ ושהיא מסוגלת לשאת דברים בשמיכות השמיכה שלה כמו משאיות ורכבי שטח

כמו גם דברים בכביש שזה מיועד לאנשי מקצוע בתחום הרפואה. סובארו הנעה לכל הגלגלים שיכולה לקחת אותה לבית חולים בכל מזג אוויר. הנהגים בעצרות כללו רופאים, אחיות, רופאים מקורבים ואף חברי חיל האוויר האמריקני.

בשנים 1953 ו -1955 החליטו חמש החברות להתמזג ולהקים תעשיות כבדות של פוג'י

ובשנת 1953 החליטה החברה שזה עתה הוקמה יחד עם חמש מחברות הבת שלה. להתמזג עם anoth להקים פוג'י תעשיות כבדות. האסטרטגיה של סובארו הייתה למקד לחמש קבוצות ליבה ולפרסם מודעות על סמך אטרקטיביות. SOA עברה לצ'רי היל, ניו ג'רזי בשנת 1986, ו- SACL הפרטית נרכשה בשנת 1989 על ידי סובארו קנדה בע"מ, שבסיסה בטורונטו, שהחלה בתהליך התרחבות שבסופו של דבר יופיעו יותר ממאה סוחרי סובארו הפועלים ברחבי הארץ. בשנת 1990 השתלטה פוג'י תעשיות אור (כיום תאגיד סובארו) לחלוטין.

בהמשך

החברה פיתחה וייצרה עשרות רכבים, כולל 360 ו -1000 המקוררים באוויר, שהוצגו עם מנוע הבוקסר של סובארו בשנת 1965. הסובארו האחרונה – רכב קיי קנייני שנבנה היה השישי. דור של סובארו סמבר, שהשתלטה על ייצור בשנת 1990, עם הנעה ארבעה גלגלים ומנוע חדש.

סובארו מציעה כיום מגוון רכבים מוסמכים של PZEV בכל רחבי העולם. סובארו האמריקאית מציעה גם את סובארו ג'וסטי המחודשת, האצ'בק קומפקטית עם הנעה לכל הגלגלים ומנוע חדש לגמרי.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן