נורות לרכב

עם כל כך הרבה סוגים שונים של פנסים הקיימים כיום בשוק, הגיע הזמן לבדוק אילו פנסים מתאימים ביותר לרכב שלך. נורות לד לרכב הן הסוג הנפוץ ביותר שתראו בשווקים, והן גם אלו עם הביצועים הטובים ביותר.

תלוי בעובי

הקורה יכולה לתפקד טוב יותר מאחרים, ובהתאם לתקנות במדינה בה הרכב בנוי, יתכנו מנורות ספציפיות מבחינה פונקציונלית. מנורות אלה ידועות גם בשם פנסים, והן שימושיות לבדיקת מפות וכיוונים או למציאת משהו בחושך. אם זמין, כדאי להגדיר את התאורה לאוטומטית כך שהמכונית שלך תוכל להתאים את כמות האור שניתן לזיהוי. במכוניות מסוימות עשויה להיות גם פנס ערפל שצריך להדליק, וחלקן עשויות להציע תכונה זו.

אם הנורה נכשלה, סביר להניח שהיא פוצצה ויש להחליפה, או אם היא נכשלת, היא תגרום נזק לחלק הפנימי של הרכב.

בעת שימוש באורות הלוגן

חשוב להרחיק את הלחות מהאור, מכיוון שאפילו כמות קטנה של לחות יכולה להשפיע על האיכות הכללית של המנורה שלך די מהר. מנורות הלוגן מייצרות כמויות חום גבוהות מאוד בשל האופי החשמלי והתפקוד של מנורות אלו, מה שעלול להקשות על הטיפול בהן מבלי להחליף אותן.

מסיבה זו

אנו שואפים לספק לך מאמרים שנחקרו היטב על תאורת משטרה ומשטרה שתוכל להתקין ולתמוך כראוי בכדי לשמור על התאורה שלך זמן רב לאחר הרכישה. לכל סוגי הגופי תאורה, כולל פנסי HID וקסנון, אנו מציעים נורות שיכולות לשפר את התאורה הקיימת שלכם. בין אם אתם רק רוצים מנורה לרכב שלכם, ובין אם תרצו לשדרג לפנסי לד או אפילו לפנס לד מודרני יותר, תוכלו למצוא את מבוקשכם.

אם אתה מחפש אור לסירוגין צבע לרכב שלך, ייתכן שתרצה אור צבע לסירוגין למכוניות. עכשיו אתה יודע שיש הרבה סוגים שונים של אפשרויות תאורת לד, ושינויים בצבע עם אפשרויות שאינן קלות.

עליך להבין את סוגי אור התאורה השונים

כדי לוודא שאורות הרכב שלך מתאימים לך כדי לוודא שהם תואמים לרכב שלך וייקח הרבה זמן. חשוב לדעת כי ניתן להכניס סוגים שונים של נורות למנורות שונות לרכבכם. אתה יכול גם להשתמש בסוגים שונים של נורות, צבעים שונים וערכות צבע שונות עבור מערכות תאורה שונות ברכב. ישנם מספר סוגים שונים של נורות בהן ניתן להשתמש בזריקות השונות, לכן חשוב שתדעו באיזה תשתמשו עבור מצית אחר ברכבכם.

אחת מנורות הרכב שיכולות לשמש לנורות שונות ברכבכם היא נורת ה- HID. זהו הבהירות של מקור אור OEM בהשוואה למקור אור של Govee ומגיע עם תאורת סביבה בחדר הרגל הקדמי.

נורות LED דורגו בהירות בהרבה מהנורות המוצעות בערכות ניאון

ולכן רוב יצרני הרכב החדשים מתקינים אותם ברכביהם ברגע שהם יורדים מפס הייצור. למחיר של נורת LED מחיר נמוך בהרבה מ- Inc רגיל ונורת לד, בעוד שהיא עדיין אביזר מצוין לרכב שלכם.

פנסים עם עוצמת אור של עד 8,000 לומן סווגו כפנסים בעוצמה בינונית וטווח התאורה המרבי שלהם

הוא כ -1,500 מטר, שהוא בהיר פי שניים ממנורת ליבון רגילה. מנורות הלוגן מייצרות אור בעוצמה נמוכה בהרבה, ולכן אינן האופציה הטובה ביותר לראות גבוהה. פנסים אלה מסווגים כעוצמה בינונית או נחשבים ככאלה, אך טווח התאורה המקסימלי שלהם מספיק בכדי להשאיר את התצוגה של המתרחש לפניכם צלול, ללא קשר לתנאי הדרך.

אם הרכב שלך מצויד בפנסי ערפל

עליך ללמוד מתי ומתי לא להשתמש בהם לצורך ראות טובה. אם פנסים רגילים אינם פועלים, אין להשתמש בהם או להסיח את דעתם על ידי נהגים אחרים. תוכלו להגן על עצמכם ועל הנהג האחר על ידי הגנה על האור באמצעות פנסים אחוריים או מכסי פנסים.

קרן אור גבוהה

היא האור הבהיר ביותר מול המכונית ויש להשתמש בה רק כשאין משתמשי דרך אחרים מול או בסביבה. בניגוד לקורות גבוהות (ראו הסעיף הבא), קרני אור נמוכות או קרן אור נמוכה ללא סינוור מוגזם, העלולים לסנוור את הנהגים המתקרבים, יכולים לדעת לאן אתם הולכים. אור ריצה בשעות היום אמור לגרום לכם להיות גלויים יותר לנהגים אחרים ולא להתבלבל עם קרן גבוהה. קשת המתח הגבוהה המתגבשת בין שתי האלקטרודות של אור ה- HID מבטיחה ראות גבוהה וזמני הספק ארוכים יותר, כך שאינך צריך לדאוג להחלפה קבועה של תאורת הרכב.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן