מתלים לרכב

1up USA Quik Rack Single הוא מתלה מעוצב להפליא שיכול להכיל אופניים עד 50 פאונד וניתן להרחיב אותו לשניים או שלושה אופניים עם אביזר אחד. מתלה Front Runner Slimline II הוא מערכת אחסון מבוססת רכב חכמה למכוניות, משאיות וכלי רכב אחרים.

סיבוב חזק מאפשר לך להפוך את המתלה כשאתה לא מושך אופניים

לפרוש אותו שטוח כשהוא כבוי, ולהניח אותו בזווית של 45 מעלות כדי לקבל גישה נוחה לתא המטען או למיטת הטנדר . הרגליים העליונות והתחתונות מייצבות מתלה מסוג זה ברכב, וניתן להשתמש בחגורות ובווים בחלק הקדמי ובחלק האחורי של הרכב ומעליו.

חיבור המתלה למכונית יאריך את מכוניתך

לכן היזהר במיוחד בעת אבטחה וחניה. יש לך סיכוי טוב יותר לצאת מהחניה ולחזור לחניה שלך. ברגע שיש לך מושג טוב על האופן שבו רצועות הרכב והווים עובדים, ההסרה והתקנת המתלה הופכת להיות קלה יותר. לאחר סיום ההתקנה, לא צריך לעשות דבר נוסף כדי להפוך את האופניים שלך קלים לנוע לסירוגין. מנשאים מקלים על החיים והמנשאים בסגנון מגשים קלים לשימוש, במיוחד אם אתה מושך יותר אופניים. אם אתה מרים את האופניים מעל לראשך, כמו שאנחנו עושים על מתלה הגג, אתה כבר לא צריך לתלות אותם על הצינור העליון.

כלי רכב מודרניים רבים ללא מרזבים יכולים להיות עם מתלה גג עם ווים המותקנים בחלק העליון של משקוף הדלת

גם תא המטען והדלתות האחוריות הם משחק הוגן, אך הבונוס הוא שתוכלו לחבר את המנשא לכל משטח שבו אטום ואקום יכול לחדור. זה אפילו לא צריך להיות הגג, המגף והקיר האחורי של דלת הטנדר הם משחק הוגן.

ה- Saris Glide EX-4 האופניים הם מתלה מתלים

איתו ניתן לגשת לחלק האחורי של הרכב מבלי לפרוק את האופניים. Thule ProRide XT מותקן על קרן הצלב של המפעל, ואילו אופניים אחרים מסוג Sar is Bones-2 ניתנים להסרה כאשר אינם בשימוש. כמה תקלות גרירה מחליקים לתוך צינור הקבלה של הרכב, אך רובן מתאימות יותר לשימוש בחלק האחורי של המכונית או אפילו במשאית או במשאית. מכיוון שהמתלה הופך לשלוחה קבועה למחצה של המכונית שלך, אתה יכול לחבר אותה לכל משטח, אם כי אחרים נועדו להיות ניידים יותר מאשר תא מטען או מכסה תא מטען.

לתפעול קל

מנוף ממוקם בחלק האחורי של המתלה, שמטה אותו כדי לאפשר גישה לתא המטען. לרבים יש כיום גם מנעול משולב, שאינו יציב במיוחד וניתן להשתמש בו רק אם הזרוע עוברת על הגלגל הקדמי. הציוד מעוצב היטב ומעניק למוביל, במיוחד כזה עם מנשא כמו סאריס גלייד EX-4, יותר אבטחה.

לא אמורות להיות בעיות היכן להניח את המסגרת על הגג

אך החברה מזהירה מפני היצמדות לאזור הנוטה להתכופף יותר מדי. לפי הפילוסופיה של הנדווד לעיל, עדיף להשתמש בחומרה מוצקה וקלת משקל המיועדת לשאת עומסים, ולא לנחש. אם אתה חוגר דברים על גגות המכוניות שלך, העבודה נעשית מספיק טוב.

השתמש בכלי לבחירת הרכב כדי למצוא את ערכת מתלה המזוודות הזמינה לרכב שלך וחפש את הגודל הנכון. חפש מתלה מטען מתאים או מצא ערכות מסגרת למיטה ברכבים שלך. חפש מדפים מתאימים ומצא מסגרות מיטה מתאימות לרכב שלך.

השתמש בכלי לבחירת הרכב כדי למצוא את המתלה המתאים לרכב שלך ולמצוא את הגודל והגודל המתאימים לך.

מתלה הגג משתמש בכוסות יניקה וניתן להתקין אותו כמערכת שלמה או על מוט מוטות מותקן במפעל

ניתן להרכיב את כל מערכת המדף על גג חשוף או להעלות מגשים על מגשים עם מוטות מוטות שנבנו במפעל. מצא את אחסון הרכב הטוב ביותר, החל מהאחסון הפופולרי ביותר ועד לאחסון הזול ביותר.

אופטימיזציה של הארגון, הגדלת שטח האחסון וחיסול קיבולת האחסון של משאיות עם הפתרונות הטובים ביותר לאחסון מכוניות, משאיות, רכבי שטח או כלי רכב אחרים.

מערכת זו זולה ומאפשרת לך לשאת את הלוח שלך על המכונית שלך תוך

כדי נעילת הגב וזווית הנהיגה. מוטות ה- Woowave Cross מצוידים במתלה גג נייד וקל משקל המאפשר נשיאת מגוון רחב של גלשנים כמו גלשנים, קיאקים ואפילו אופניים. מערכות מדפי המזוודות של הגלשנים תואמות תיקי לוח וגלשנים לא מוגנים. זה מקל על נסיעה ברכב עם הגלשן הסנפירי, המחודד קדימה, ללא צורך במתלה או מתלה.

המדפים המדורגים מאפשרים לאופניים לשבת קרוב יותר זה לזה ולהניע את מתלה המזוודות באופן שרוב צינורות הפליטה לא יהיו בדרך. מתלה המזוודות פועל בחלק האחורי של המכונית שלך, המשתרע הרבה מעבר לפליטה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן