משאבת הזרקה

אם אתה מושך את מכוניתך או משאיתך לתחנת דלק ורכבך קולט דלק כלשהו, אינך יכול שלא להבחין בכך שסולר הוא כמעט תמיד אופציה. משאבות הזרקה יכולות להיות פרועות למדי, במיוחד בארה"ב, שם זמינים מנועים שבין 2,000 ל -3,000 כוחות סוס, אך יותר מכך באירופה.

מנוע אאודי TDI היה חלוץ המשאבה כאשר עבר למזרקי יחידות ומשמש עד היום באאודי A3

אאודי R8, BMW 3 סדרה ומרצדס בנץ E קלאס. בעוד שגרסאות מסוימות, כמו משאבת Bosch VE, מאפשרות הספק גבוה יותר במהירויות גל הארכובה, משאבות אלו משתנות את זמן ההזרקה עם מהירות גל הארכובה. משאבות אלה שימשו לשליטה טובה יותר ולשכלול מכוניות מונעות דיזל עד שהן עברו מזריקה עקיפה לזריקה ישירה פחות מזוקקת מטבע שנות התשעים.

זה מאפשר להתפתח לחץ גבוה יותר ושלבי הזרקה רבים ושונים בהשוואה למערכת מכנית. זה מאפשר לפתח לחצים גבוהים במהירויות גל ארכובה גבוהות, הרבה יותר מהר מהזרקה ישירה ועם הרבה יותר שליטה על תהליך ההזרקה.

לדוגמא

מה שמכונה "משאבות טנדם" הן יחידות המכילות שתי משאבות נפרדות, אחת להזרקת סולר ואחת להזרקת בנזין. המשאבה פועלת בעצם כמו מנוע קטן, אך במקום לדחוס אוויר, הבוכנה המסתובבת של המשאבה דוחסת דלק לאלפי פאונד לאינץ 'מרובע הדרוש להזרקת סולר. בוכנות מסיביות אלה מאפשרות הזרקת דלק מהירה יותר, וכתוצאה מכך יעילות מנוע טובה יותר ובסופו של דבר יותר כוח סוס.

משאבות הזרקת דלק של בוש פועלות על משאבת הזרקת דלק מוטבעת של בוש

המונעת על ידי בקר פנימי השולט על אספקת הדלק. הבעיה עם BosCh CP4 היא כי הסולר – יצרן המודל הזה של מזרקי דלק – צריך לדעת שהוא לא יעבוד טוב עם סולר דל גופרית. ואכן, על פי דיווח בניו יורק טיימס, ה"דייוז ניוז "בבוסניה-הרצגובינה, חלק ממשאבות הדלק שלהם לא הגיעו לאירופה מכיוון שהיו זקוקים לסולר בעל גופרית גבוהה כדי לתפקד בצורה מיטבית.

זה הביא להכנסת מנוע Cummins בנפח 160 כ"ס, שהפיק למעלה מ -1,000 כ"ס עשר שנים לאחר הצגת ה- Ram. משאבת 13 מ"מ (בתמונה) תומכת במנוע דיזל ארבעה צילינדרים בנפח 2.5 ליטר המופעל באמצעות הזרקת דיזל בעל ארבעה צילינדרים בנפח 1.8 ליטר.

כאשר המשאבה נבנתה במקור

היא שימשה רק בדגם של הראם, מנוע הדיזל הארבעה צילינדרים בנפח 1.5 ליטר. זו הייתה הפעם הראשונה בה הושגה משאבה חלופית של בוש, ואחד הדגמים הללו הותקן מחדש ללא צורך ברכישת משאבה חדשה. ישנם שני סוגים של משאבות מתחלפות שמצאו את דרכם לעולם מנועי הדיזל.

ניתן לחלק את מערכת הזרקת הדלק לצדדים בלחץ נמוך וגבוה

וצד הלחץ הנמוך של מערכת הדלק מורכב מרכיבים הכוללים את המזרק, המזרקים, השסתומים, קפיצי השסתום ורכיבים אחרים. בעוד שה- HEUI יורה על שבץ הכוח של 6.0 ליטר, רכיבי ההזרקה האקזוטיים שמורים למערכת המסילה המשותפת המכנית, שכן היא מייצגת יחידה מבוקרת אלקטרונית המופעלת באמצעות הידראוליקה ("מזרק"). הרכיב בלחץ גבוה כולל את משאבת ההזרקה ומספר רכיבים מכניים אחרים, כמו השסתומים והשסתומים.

יש לציין כי משאבות מהירות יכולות להיות בעייתיות בדרגות שונות ואין שום דבר חדש בעולם משאבות ההזרקה

זה נוגע גם לסיכות הבקרה של משאבת ההזרקה, הממוקמות בחלקו החיצוני של הבית. כאשר משיכים את ההילוכים, הם לא עובדים כמו שצריך וזה יכול לגרום לבלאי של מעטפת הבית.

הכל התחיל בלב המשאבה הגדולה ביותר שלי, משאבת הזרקת 1.5 ליטר דו צילינדית עם יכולת הזרקה של 1,000 ליטרים.

כפי שפורסם על ידי Fassride.com

המערכת כולה מורכבת מצמד מזרקים המופעלים באמצעות אלקטרונית ומערכת מחשב מועילה השולטת בהם. על ידי הימנעות מחלקיקים מוצקים מאספקת דלק והזרקתם, מונעים מים ודלק לחדור לרכיבים קריטיים של מערכת הזרקת הדלק. משאבת הדלק מספקת יותר דלק מכפי שהמנוע צורך במערכת הפעלה מסוימת, וזרימת הדלק הנוספת יכולה לבצע מספר פונקציות חשובות, כולל אספקת דלק נוסף לשמירה על טמפרטורת דלק קבועה יותר בכל מערכת הדלק. הדיבור על החלק החשוב ביותר במערכת אספקת הדלק של המנוע היא העובדה שהוא מסתמך על דלק בלחץ גבוה כדי שהמנוע שלו יפעל את קסמו של הצתה דחיסה.

אם אינך יכול למצוא משאבת הזרקה באופן מקוון או בחנות שלנו או שאינך בטוח מסיבה כלשהי

אנא פנה אלינו לקבלת מידע נוסף. כדי להבטיח שיש לך משאבות הזרקה נכונות, פנה לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-888-743-5555 או פנה ישירות ליצרן מערכת הזרקת הדלק של המנוע שלך.

בדוק מקרוב את האינדיקטורים המנוסים במשאבת הזרקת Bosch CP3 שלך

כדי לראות אם אתה זקוק להחלפה עוד היום. משאבות הזרקה VP44 ו- VP30, שנבנו מחדש ונבדקו אצל סוחרי ג'ון דיר שלנו בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד. בנינו מחדש את כל המלאי שלנו – יחידות משוחזרות, כמו גם כמה משאבות הזרקה ישנות יותר במחסן שלנו.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן