מראות רכב

בעוד שאנשים רבים בדרך כלל משתמשים במראות האחוריות שלהם בזמן נהיגה, ישנם כמה סוגים שונים של מראות במכוניות. המראות לרכב עשויות משטח זכוכית כרום ראשון, מה שאומר שהן מיועדות לספיגת פנסים בהירים ברכב. ידועים גם כמראות אחוריות, אלה מראות זכוכית שטוחות שנותנות לך תמונה אמיתית של הכל.

צבע מסגרת המראה צהוב בוהק

כך שניתן לראות אותה בקלות במראה אחורית, אך לא במראות החיצוניות. ברגע שיש לך את המראה במקום, התאם אותה כך שתהיה לה הזווית הנכונה שתשקף את פני התינוק במראה שמשת הרכב. ניתן למקם את מראה הצד של הנהג כך שתוכל לראות רק רסיס של הצד של המכונית דרך המראות. אם יש לך את זה במראה, הזז אותו למעלה ולמטה עד שתקבל מראה שמשקפת את גבו של תינוק במראות השמשה הקדמית של מכוניות. בשלב זה, המראה כבר אינה נראית ממראות הרכב, לכן כוונן את מראה הנהג כך שתתמקם כך שפניו של התינוק ישתקפו בזווית ישרה.

כדי לקבל שדה ראייה שימושי, עליכם להשתמש במראה קמורה, מכיוון שמראות זכוכית שטוחות במכונית גדולה אינן יכולות לתפוס מספיק מקום כדי לראות מספיק מקום מהסביבה. הם משקפים ומראים רק מה שנותר מנקודה עיוורת רחבה בצד המכונית.

הנקודה העיוורת נמצאת ליד המכונית או מעט מאחורה, מה שאומר שהרכב באזור זה לא נראה דרך המראה. אם המראות אינן ממוקמות כהלכה, תוכלו לצייד משאית במראה זכוכית שטוחה ובמראה קמורה בצד המשאית, אך לא בגב המשאית.

מה שאתה שם לב

הוא שהרכב החולף נראה במראה האחורית, אך כאשר הוא יוצא משדה הראייה שלך דרך המראה, הוא לא יופיע בשדה הראייה ההיקפי שלך. אם אתה מכוון את המראות בצורה נכונה, מכונית חולפת תופיע בצד שמאל של הנוף שלך, ואז עובר לתצוגה ההיקפית שלך ותופיע כמכונית לפניך או מאחוריך.

פשוט כוונו את המראה הצדדית כך שתוכלו לראות את שני צידי המכונית מבפנים המראה

אם אתה רואה רק רסיס של מכונית על האגף השמאלי במראה, כוון את מראה הצד של הנהג שלך והתאם אותה משם. כוונן את מראות הצד כך שאני בקושי יכול לראות את שולי המכוניות מהמראה שלי ואת הפינה האחורית של המכוניות בקושי נראית.

בארצות הברית, הזז את ראשך למרכז הרכב וכוון את המראה כך ששני צידי הרכב כמעט ולא נראים. אם אתה מכוון את מראות הצד שלך כהלכה, אתה אמור להיות מסוגל לראות את החלק הקדמי והאחורי של המכונית ואת החלק האחורי של מכונית אחרת.

כדי להגביר את בטיחות הנהיגה ברכב שלך, אתה יכול לקנות מראות קטנות יותר כדי להפחית את מספר הכתמים העיוורים שאתה יכול להצמיד לדשבורד או למראות הצד. למרות שעדיין יש לך נקודה עיוורת, מראות אלה יחסלו אותה עבורך ברוב המקרים.

אם לאאודי A4 שלך יש נקודה עיוורת

תוכל לחסל אותה בעצמך על ידי התקנת מראות נוספות. אם אתה זקוק להזזת מראה באופן ידני, עדיף שתקבל מראה קדמית ונוסעת צד שמוגדרת כך שניתן יהיה לצפות בה ממושב הנהג. אם אינך יכול לכוון את המראה מרחוק, ייתכן שתצטרך אדם אחר שיעזור לך במיקום הנכון. להסביר כיצד להתאים את מראות הרכב שלך כמו להתאים את מראת הרכב של חבר על סמך כלל אצבע רע.

הנח את צלע הראש שלך כנגד החלון וכוון את המראה כך ששני צידי האאודי A4 ייראו

לאחר שמוצבות מראות הצד של הנהג, עשו זאת גם עם המראות הקדמיות והמראות ולחצו עליהן כדי לכוונן אותן. לאחר כוונון המראות, שב במושב הנהג והביט דרך החלון האחורי, החל ממראה הנהג.

יחד עם המראות החיצוניות של המכונית יש לך את התצוגה הטובה ביותר על הכביש סביב המכונית שלך

בעת כוונון המראה הימנית של הנהג, ודא שהאופק נמצא במרכז המראה שלך. אם אתה מנסה לראות יותר מצד אחד של הכביש, השתמש במקום זאת במראה הצדדית. מראות הכנפיים כבר מראות לך את המכוניות, אך כשאתה מכוון את מראות הצד שלך, וודא שהן אכן מראות מה קורה מצד שמאל וימין שלך ורכבך.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן