מראות לרכב

בעוד שאנשים רבים בדרך כלל משתמשים במראות האחוריות שלהם בעת נהיגה ברכבם, ישנם כמה סוגים שונים של מראות במכוניות. מראות המכונית עשויות זכוכית כרום, מה שאומר שהן מיועדות לספיגת פנסים בהירים ברכב. מראה עשויה זכוכית שטוחה המעניקה לך תמונה אמיתית של הכל היא המראה האחורית, המכונה גם המראה הקדמית או המראה האחורית (או אפילו כמראה הצדדית או הקדמית).

צבע מסגרת המראה

הוא בדרך כלל צהוב בוהק, כך שניתן יהיה לזהות אותה בקלות במראה האחורית. ברגע שיש לך את המראה במקום, התאם אותה כך שתהיה לה הזווית הנכונה שתשקף את פני התינוק במראה שמשת הרכב. אם אתה רואה במראה זו רק רסיס של צד מכוניתך, כוון את מראה הצד של הנהג כך שתשקף את החלק האחורי – ותראה את הילד לפניה. אם יש לך את זה במראה לזמן מה, הזז אותו קדימה ואחורה עד שהוא כבר לא נראה לעין. את המראה ניתן גם למקם כך שהיא משקפת תינוק הפונה לאחור, ממש כמו מראות החלון הקדמי של מכונית.

כדי להשיג שדה ראייה שימושי, השתמש במראה קמורה, מכיוון שמראות זכוכית שטוחות במכונית גדולה אינן יכולות לכסות מספיק מקום כדי לראות מספיק מקום סביבו. זה רק משקף את מה שמוצג, ומשאיר כתם עיוור רחב משני צידי המכונית שלך.

הנקודה העיוורת נמצאת ליד או מעט מאחורי המכונית שלך, מה שאומר שרכבים באזור זה לא נראים דרך המראה. אם המראה שלך לא ממוקמת כהלכה, תוכל להתקין מראה זכוכית שטוחה בכל צד של הפגוש הקדמי או אפילו על הפגוש האחורי.

מה שאתה שם לב הוא שרכב חולף נראה במראה האחורית וכשהוא יוצא משדה הראייה שלך דרך המראה, הוא מופיע בנקודה העיוורת. אם אתה מכוון את המראה שלך נכון, המכונית החולפת תעבור לחזון ההיקפי שלך ותופיע כאובייקט מול הראייה שלך.

פשוט כוונו את הצד

הסתכלו על המראות עד כדי כך שתוכלו לראות רק רסיס של הצד השמאלי של הרכב דרך המראה. משם, כוונן את מראות הצד של הנהג כך שהוא בקושי יראה את הפינה האחורית של המכונית שלך. כוונן את מראות הנהיגה והצד שלך כך שתוכל לראות את קצה המכונית מבעד למראה מבפנים וכוונן אותה כך שתוכל לראות דרכה את שני צידי המראה הפנימית.

בארה"ב, הזז את ראשך למרכז הרכב וכוון את המראות כך ששני צידי הרכב שלך בקושי נראים. אם אתה מכוון נכון את מראות הצד שלך, אתה אמור להיות מסוגל לראות את הפינות הקדמיות והאחוריות של מכונית מבפנים, כמו גם את החלק האחורי.

כדי להגביר את בטיחות הנהיגה ברכב שלך, אתה יכול לקנות מראות קטנות יותר כדי להפחית את מספר הכתמים העיוורים שאתה יכול להצמיד לדשבורד או למראות הצד. למרות שעדיין יש לך נקודה עיוורת, מראות אלה יסירו אותם ברוב המקרים, אך לא בכולם.

אם לאאודי A4 שלך יש נקודה עיוורת

אתה יכול להסיר אותה על ידי התקנת מראות נוספות. אם אתה צריך להזיז את המראה באופן ידני, עדיף לכוון את המראה לנוסע הקדמי כך שתוכל לראות ממושב הנהג. אם אינך יכול להגדיר זאת מרחוק, ייתכן שתצטרך אדם אחר שיעזור לך למקם אותו נכון. להסביר כיצד להתאים את מראות הרכב שלך כמו להתאים את מראת הרכב של חבר על סמך כלל אצבע רע.

הנח את ראש הצד כנגד החלון ואז כוון את המראה לצד הרכב שנראה לעין

לאחר שהמראה בצד הנהג הוגדרה, עשה זאת גם עבור המראה הצדדית של הנוסע הקדמי וחזור על הפעולה. לאחר כוונון המראות, שב במושב הנהג והסתכל מהחלון האחורי, תחילה לצד הנהג, ואז למראות הנוסעים הקדמיים והמראה האחורית. לחץ בצד ימין בכוונון שתי המראות ובצד שמאל בכוונון המראות.

יחד עם המראות החיצוניות של המכונית יש לך את התצוגה הטובה ביותר על הכביש סביב המכונית שלך

בעת כוונון המראה הימנית של הנהג, ודא שהאופק נמצא במרכז המראה שלך. אם אתה מנסה לראות יותר מצד אחד של הכביש, השתמש במקום זאת במראה הצדדית. מראות הכנף כבר מציגות את שתי המכוניות, אך כאשר אתה מכוון את מראות הצד שלך, ודא שהן אכן מראות מה קורה משמאל וימין לכל רכב.

כדי להתאים את המראה האחורית, שב במצב הישיבה הרגיל שלך והזז את המראה כדי שתוכל לראות כמה שיותר את החלק האחורי של השמשה הקדמית שלך. אם אתה יושב, אתה לא אמור להיות מסוגל לראות שום חלק בך או ברכב שלך דרך המראה הצדדית. כדי לכוונן את מראה הנהג, עליך לשבת במושב הנהג ישר למעלה ואת המראות יש להזיז כך שכל החלון האחורי נראה לעין. אתה יכול לכוון מראה ממושב הנהג כל עוד זה הנוף שיש לך בזמן הנהיגה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן