מצבר לרכב

אנדי מור, ביואיק GMC, ברצוני לתת לך סקירה מהירה על הסיבות לכך שהמצבר ברכב שלך עשוי להיגמר. אם אתם מגלים שבמצבר לרכב אזלה החומצה, חשוב לטפל בבעיה במהירות האפשרית. אם המצבר שלך נגמר בתאונה או ניסיון קפיצה לפתור את הבעיה שלך ללא הגבלת זמן, אתה יכול לבקש קריאת שירות לעזרה בקשיי התנעה ברכב שלך. לנוחות מירבית אנו שולחים מהנדס רכב מיומן לביצוע הפעלת מערכת – עד.

אם תחליט לרכוש מצבר חדש לרכב לאחר קבלת תוצאה החלפה שולית, תוכל למצוא מידע נוסף אודות מוצרי הסוללה שלנו כאן.

אם הרכב שלך זקוק לסוללה חדשה

אינך יכול לשכוח את המצבר הנכון במחיר סביר אם הוא זקוק לסוללות חדשות. לקבלת הצעת מחיר עבור מצבר הרכב שלך, נספר לך כמה פרטים על הרכב שאתה מייצר ובונה. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי סוללות מיצרנים שונים, כך שבוודאי תקבלו מחיר מעולה.

שמור על מצבר מכונית שלך חזק והימנע מבעיות מצבר כגון הפסקת חשמל

הפסקת חשמל או הפסקת חשמל. שים לב שאם יש לך קווצה אחת, הסוללה שלך תמשיך להיטען כל עוד החלק של המנוע שהוא המטען עובד כראוי. כאשר המנוע שלך מכובה, האלטרנטור שמסתובב ומטעין את הסוללות נעצר, כך שהסוללות שלך מספקות חשמל מלא עד שהן מתות. גם אם המכונית מתה, עדיין תוכלו לנהוג בה בזמן טעינה, מכיוון שניתן להטעין אותה עם סוללה נטענת בכל עת.

כאשר הביקוש לחשמל עולה על מה שהאלטרנטור יכול לספק, הסוללה שלך מספקת אנרגיה נוספת שמנקזת את הסוללה.

אם אתה זקוק לסוללה חדשה לרכב, תוכל לגלות עוד כאן, כאן וכאן. אם אתה זקוק לסוללות חדשות, הקפד לקנות את הסוללה החלופית המתאימה ולבדוק עם הסוחר שלך.

בהתבסס על מגמות והנחות במחירים בארה"ב

מצבר לרכב חדש יכול לעלות בין 50 $ ל 200 $, תלוי בגודל הסוללה, סוג ומשך הזמן. בממוצע הסוללה מחזיקה 3.5 שנים, אך הרגלי הנהיגה והחשיפה לגורמים קיצוניים יכולים לקצר את חיי מצבר הרכב. החיים הממוצעים של מצברים לרכב בארצות הברית יכולים להיות עד שלוש שנים, אם כי זה יכול להיות מושפע מגורמים כמו מזג אוויר, תנאי מזג אוויר או גורמים אחרים.

סוללת רכב דולפת עלולה לגרום נזק לרכב שלך, והיא יכולה גם לפגוע בחניה או ברצפת המוסך שלך. דליפת מצברים לרכב עלולה לגרום לבעיות גם בתנאים שלא תמיד הכי כיף לנהוג בהם, כמו רוח חזקה, גשם או שלג.

זה יכול להיות סימן לסוללת רכב מתה ולגרום לבעיות עם הגה כוח, תיבת הילוכים, בלמים ובלמים. לחלופין, סוללה שמתה במהירות לאחר החלפתה, או לאחר מספר שנים של שימוש, או אפילו לאחר טעינת הסוללה, יכולה להוות סימן לסוללה פגומה.

האלטרנטור אחראי לטעינת הסוללה בזמן נהיגה, וזו אחת הבעיות המכניות הראשונות שנבדקו. מצבר הנשען על מחוללי חירום חשוב להגנה על מערכות הרכב ולבטיחותכם ושל הנוסעים שלכם.

כשאתם קונים מצבר חדש, אנחנו תמיד מחליפים אותו בכזו שעומדת בהמלצות יצרן הרכב. אם אינך בטוח אם רכבך זקוק לסוללות חדשות, תוכל לקבוע תור לבדיקת מצבר – וליצור קשר עם סוכנות תיקון מצברים מקומית.

אתה בוודאי לא רוצה שיהיה מאוחר לעבודה בוקר אחד והמכונית שלך כבר לא זקוקה לסוללה

טכנאי מידאס המקומי שלך יבדוק את המתח של הסוללה באמצעות מד מתח ויעזור לך לבחור סוללה חדשה כאשר הזמן מתאים. אם תסמן את כל התיבות, בקרוב יהיו בידך מצברי רכב מתים.

בראש הדף

נסה להעריך כמה זמן מצבר הרכב המקורי שלך עשוי להחזיק לך. אם יש לך מכונית ותחנת הרדיו שלך מוגדרת מראש ואתה רוצה להמשיך להשתמש בה, אתה יכול ללכת לחנות חלפים לרכב ולהציג אותה, אך בהחלט תצטרך לבדוק את מטען הסוללות שלך, מכיוון שסוללות פריקה עלולות להיכשל בקרוב. לאחר שאבחנתם את התקלה, ניתן לטעון את המצבר בבית במטען הרכב שלכם או שתצטרכו טעינה הדרגתית.

אם נראה שכונן בודד ממצה את חיי הסוללה

קיים סיכוי שהוא לא יקבל את הטעינה מהכונן שהוא זקוק לו, וייתכן שתצטרך אלטרנטור חדש. הגורם העיקרי הוא גל הארכובה שנוצר על ידי מטען המכונית שלך, ולא כוח הרדיו שלך. ייתכן שייקח יותר זמן לטעון את המצבר מאשר אם אתה משתמש במצבר לרכב ובמטען שלו. אתה יכול להשתמש במערכת הטעינה שלך עבור מצבר הרכב, כגון במוסך או במוסך שבביתך, במידת הצורך או להשתמש במטען אחד.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן