מצברים

כמה יצרני רכבים חשמליים הודיעו לאחרונה על סוללות שלכאורה מסוגלות לנסוע פי שניים לירח ובחזרה מדגם טסלה S. עם זאת, לאור האתגרים העומדים לפנינו, עדיף לראות את טענות המצברים החדשים הללו עם מנה טובה של ספקנות. הפוטנציאל של הסוללות נותר עצום, אבל סוללה חדשה שתחזיק מליוני מיילים אומרת הכל.

למרות שהאדים והסוללות שלו עומדים בתקני בטיחות מחמירים ואחידים

ההגנה הטובה ביותר מפני פיצוצים של סוללות אדים היא לדעת לטפל נכון ולהטעין את המכשיר ואת הסוללה. אתרים מקומיים המקבלים סוללות לרכב וסוללות לתאים רטובים לסילוק נכון, בקרו בעמוד הסוללות לרכב. שים לב גם כי מדינות ועיריות מסוימות עשויות לאסור עליך לזרוק תאי כפתורים או סוללות לפח. אתרים מסוימים המקבלים מצברים לרכב ישתמשו גם בסוגים אחרים של תאים וסוללות רטובות, אך דאג לבדוק לפני שתעשה זאת.

חלק מסוחרי הסוללות ומרכזי מחזור אחרים מקבלים סוללות אלקליין בתשלום

אך הם יכולים לזרוק אותם לפח. חוקים לניהול סוללות ראשוניות אוסרים על יצרני סוללות למכור סוללות ראשוניות אלא אם כן הם משתתפים בתוכנית ניהול סוללות מאושרת המאפשרת לצרכנים לאסוף ולמחזר סוללות ראשיות ללא עלות. תוכניות מסוימות לרכישת סוללות יכולות לחסוך לכם כסף, ובמקרים מסוימים יתכן שתדרשו לשלוח סוללות ישירות אליכם בכדי לחסוך בטיול במשרד. אנו מקבלים סוללות רק במשקי בית, אך לא מחברות (עיין במידע שלנו על מחוללי פסולת מסוכנת).

הפסקנו את התוכנית הזו בשנים האחרונות, למעט מערכות סוללות מסוימות כגון סוללות ליתיום-יון וסוללות ניקל-מתכת הידריד.

אולי קל לאסוף את הסוללות הדרושות בחנות המכולת המקומית שלך, אך אם כן, ייתכן שלא תחסוך הכי הרבה כסף. עבור אל LocalConvenienceStore.com למידע נוסף על הפעלה ופריקה של הסוללה הנדרשת שלך.

אמנם סוללות ליתיום-יון הן כיום הפיתרון הנפוץ לאחסון אנרגיה

אך העתיד טמון בננו-מבנים המשתמשים בכוחות אנרגיה כימיים במקום מכניים. אחת הדרכים להגיע לשם היא להגדיל את צפיפות האנרגיה של הסוללות ולהכניס עוד קילוואט למארז סוללות, מה שמוריד את המחיר. סוללות ליתיום-יון עשויות להתחרות כלכלית בשיאי הגז הטבעי בחמש השנים הקרובות, אומר צוות מחקר ב- MIT המפתח סוללות מחוץ לרשת. השלב הבא, לדבריו, הוא לערב מספר בעלי עניין, ו"אנחנו צריכים להבין היטב את ניתוח העלות-תועלת לטווח הארוך של אחסון הסוללה.

כדי לברר אם לסוללה יש מספיק יכולת להניע מעגל, הם מצאו את המתח הנמוך ביותר המקובל ואת דירוג ה- MAh המקביל. זה מראה שהסוללה יכולה לספק מספיק מתח עבור הספק, אבל לא מספיק לתא אחד שיספק את המעגל.

סוללה היא מעגל שבו זרם האלקטרון נוצר על ידי אחד או יותר תאים בתגובה כימית. רובם הם סוללות ליתיום-יון סטנדרטיות, אך ישנן אפשרויות ייחודיות וקשות למצוא, כולל 28A, זמינות.

רוב דיאגרמות פריקה מציגות את מתח הסוללה כפונקציה של קיבולת

כמו למשל בדיקת סוללת AA זו של PowerStream. לדוגמא, סוללות AA אלקליין מוגדרות כ -1.5 וולט, וזרם הפריקה מתבטא בקצב C. מאמר זה של Mad Scientist Hut מראה שהסוללות הבסיסיות שנבדקו התחילו ב -1: 55 וולט ו איבד מתח לפני שהתפרקו. חלק מהסוללות יושבות בתחנות טעינה ושואבות כמות קטנה של חשמל מהרשת עד שהן טעונות במלואן.

בעת טעינת סוללות ליתיום-יון (LiPo) בסדרה

עליכם לוודא כי אתם משתמשים במעגלים מיוחדים המכונים מאזנים כדי להבטיח שהמתח בין התאים יישאר קבוע. אם אתה טוען סוללות ליתיום-יון (LiPo) בסדרה וטוען אותן מחוץ לסדרה, עליך להיות מסוגל לטעון ולפרוק סוללות ליתיום-יון (LICP). סדרת סוללות, עליכם להשתמש בלוח מעגלים מיוחד המשמש "איזון" שמבטיח שכל המתחים בין התאים יישארו אחידים!

אם אתם מתכננים טיול

הביאו מכשיר המופעל באמצעות סוללה כדי שהחפצים שלכם עדיין יוכלו לטוס בבטחה. נשא את הסוללות בתיק יד או בתיק גב, שם הן יכולות לבוא במגע עם חפצי מתכת אחרים כגון מטבעות או מפתחות העלולים לקצר את סוללת מכשיר השמיעה שלך. עליך להגן על חיבורי החשמל של הסוללה שלך, הנקראים גם מסופי מגע.

סוללות יכולות להיות שימושיות להפליא כשאתה זקוק למקור חשמל נייד

אך הן יכולות לעבוד גם במצבים בהם יש צורך בכמות קטנה של כוח לאורך זמן. ניתן להשתמש בהם בכל מקום במשך חמישה עד 14 יום עם 16 שעות של בלאי ביום והם אידיאליים לספק אנרגיה חשמלית לפרויקטים.

מרבית הסוללות למחשבים ניידים מיועדות להפעלת 100 וואט לשעה ואינן נחשבות לסוללות גדולות

אך סוללות ליישומים אורקוליים מקצועיים נופלות תחת הגדרה זו. רובם, כמעט כולם, הם סוללות ליתיום-יון המשתמשות באחד מכמה כימיקלים שונים ונמשכות בין חמישה ל -14 יום כאשר הן נלבשות במשך 16 שעות ביום.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן