מצברים

כמה יצרני רכבים חשמליים הודיעו לאחרונה על סוללות שלכאורה מסוגלות לנסוע פי שניים לירח ובחזרה מדגם טסלה S. עם זאת, לאור האתגרים העומדים לפנינו, עדיף לראות את טענות המצברים החדשים הללו עם מנה טובה של ספקנות. הפוטנציאל של הסוללות נותר עצום, אבל סוללה חדשה שתחזיק מליוני מיילים אומרת הכל.

למרות שהאדים והסוללות שלו עומדים בתקני בטיחות מחמירים ואחידים

ההגנה הטובה ביותר מפני פיצוצים של סוללות אדים היא לדעת לטפל נכון ולהטעין את המכשיר ואת הסוללה. אתרים מקומיים המקבלים סוללות לרכב וסוללות לתאים רטובים לסילוק נכון, בקרו בעמוד הסוללות לרכב. שים לב גם כי מדינות ועיריות מסוימות עשויות לאסור עליך לזרוק תאי כפתורים או סוללות לפח. אתרים מסוימים המקבלים מצברים לרכב ישתמשו גם בסוגים אחרים של תאים וסוללות רטובות, אך דאג לבדוק לפני שתעשה זאת.

חלק מסוחרי הסוללות ומרכזי מחזור אחרים מקבלים סוללות אלקליין בתשלום

אך הם יכולים לזרוק אותם לפח. חוקים לניהול סוללות ראשוניות אוסרים על יצרני סוללות למכור סוללות ראשוניות אלא אם כן הם משתתפים בתוכנית ניהול סוללות מאושרת המאפשרת לצרכנים לאסוף ולמחזר סוללות ראשיות ללא עלות. תוכניות מסוימות לרכישת סוללות יכולות לחסוך לכם כסף, ובמקרים מסוימים יתכן שתדרשו לשלוח סוללות ישירות אליכם בכדי לחסוך בטיול במשרד. אנו מקבלים סוללות רק במשקי בית, אך לא מחברות (עיין במידע שלנו על מחוללי פסולת מסוכנת).

הפסקנו את התוכנית הזו בשנים האחרונות, למעט מערכות סוללות מסוימות כגון סוללות ליתיום-יון וסוללות ניקל-מתכת הידריד.

אולי קל לאסוף את הסוללות הדרושות בחנות המכולת המקומית שלך, אך אם כן, ייתכן שלא תחסוך הכי הרבה כסף. עבור אל LocalConvenienceStore.com למידע נוסף על הפעלה ופריקה של הסוללה הנדרשת שלך.

אמנם סוללות ליתיום-יון הן כיום הפיתרון הנפוץ לאחסון אנרגיה

אך העתיד טמון בננו-מבנים המשתמשים בכוחות אנרגיה כימיים במקום מכניים. אחת הדרכים להגיע לשם היא להגדיל את צפיפות האנרגיה של הסוללות ולהכניס עוד קילוואט למארז סוללות, מה שמוריד את המחיר. סוללות ליתיום-יון עשויות להתחרות כלכלית בשיאי הגז הטבעי בחמש השנים הקרובות, אומר צוות מחקר ב- MIT המפתח סוללות מחוץ לרשת. השלב הבא, לדבריו, הוא לערב מספר בעלי עניין, ו"אנחנו צריכים להבין היטב את ניתוח העלות-תועלת לטווח הארוך של אחסון הסוללה.

כדי לברר אם לסוללה יש מספיק יכולת להניע מעגל, הם מצאו את המתח הנמוך ביותר המקובל ואת דירוג ה- MAh המקביל. זה מראה שהסוללה יכולה לספק מספיק מתח עבור הספק, אבל לא מספיק לתא אחד שיספק את המעגל.

סוללה היא מעגל שבו זרם האלקטרון נוצר על ידי אחד או יותר תאים בתגובה כימית. רובם הם סוללות ליתיום-יון סטנדרטיות, אך ישנן אפשרויות ייחודיות וקשות למצוא, כולל 28A, זמינות.

רוב דיאגרמות פריקה מציגות את מתח הסוללה כפונקציה של קיבולת

כמו למשל בדיקת סוללת AA זו של PowerStream. לדוגמא, סוללות AA אלקליין מוגדרות כ -1.5 וולט, וזרם הפריקה מתבטא בקצב C. מאמר זה של Mad Scientist Hut מראה שהסוללות הבסיסיות שנבדקו התחילו ב -1: 55 וולט ו איבד מתח לפני שהתפרקו. חלק מהסוללות יושבות בתחנות טעינה ושואבות כמות קטנה של חשמל מהרשת עד שהן טעונות במלואן.

בעת טעינת סוללות ליתיום-יון (LiPo) בסדרה

עליכם לוודא כי אתם משתמשים במעגלים מיוחדים המכונים מאזנים כדי להבטיח שהמתח בין התאים יישאר קבוע. אם אתה טוען סוללות ליתיום-יון (LiPo) בסדרה וטוען אותן מחוץ לסדרה, עליך להיות מסוגל לטעון ולפרוק סוללות ליתיום-יון (LICP). סדרת סוללות, עליכם להשתמש בלוח מעגלים מיוחד המשמש "איזון" שמבטיח שכל המתחים בין התאים יישארו אחידים!

אם אתם מתכננים טיול

הביאו מכשיר המופעל באמצעות סוללה כדי שהחפצים שלכם עדיין יוכלו לטוס בבטחה. נשא את הסוללות בתיק יד או בתיק גב, שם הן יכולות לבוא במגע עם חפצי מתכת אחרים כגון מטבעות או מפתחות העלולים לקצר את סוללת מכשיר השמיעה שלך. עליך להגן על חיבורי החשמל של הסוללה שלך, הנקראים גם מסופי מגע.

סוללות יכולות להיות שימושיות להפליא כשאתה זקוק למקור חשמל נייד

אך הן יכולות לעבוד גם במצבים בהם יש צורך בכמות קטנה של כוח לאורך זמן. ניתן להשתמש בהם בכל מקום במשך חמישה עד 14 יום עם 16 שעות של בלאי ביום והם אידיאליים לספק אנרגיה חשמלית לפרויקטים.

מרבית הסוללות למחשבים ניידים מיועדות להפעלת 100 וואט לשעה ואינן נחשבות לסוללות גדולות

אך סוללות ליישומים אורקוליים מקצועיים נופלות תחת הגדרה זו. רובם, כמעט כולם, הם סוללות ליתיום-יון המשתמשות באחד מכמה כימיקלים שונים ונמשכות בין חמישה ל -14 יום כאשר הן נלבשות במשך 16 שעות ביום.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן