מכונאות רכב

מכונאי רכב מנוסה מזהיר את הצרכנים להיות טובים – מתמצא כיצד לעבוד על המכונית שלך כדי למנוע את קריעתה במוסך. לאחר סקירה יסודית של הנחיות AAA לתיקון ותחזוקת רכב, להלן כמה טיפים על מה לעשות, לא לעשות ומה לא לבצע או להימנע בעת הצגת מכונית לתחזוקה או לתיקון. סוכנויות רכב העומדות בהנחיות AAA ומעסיקות טכנאי תיקונים מוסמכים פועלות על פי אותן הנחיות כמו אלה שלא.

מוכרים וסוחרים לרוב צריכים גם לרכוש ידע נרחב במכוניות, ומכניקה מצליחה בתפקיד זה בגלל הידע שלהם. יש להם גם את היכולת לתרגם ז'רגון לרכב לבעלי רכב הזקוקים לייעוץ לגבי החלטות תיקון.

אם אי פעם תזדקק לדוגמא לאופן שבו מכונאי רכב משקר

איך הוא משקר, זה בדרך כלל בגלל שהוא לא יכול לראות את העבודה שהוא עושה. אחד השקרים הברורים יותר שמכונאי יכול לומר הוא שאתה לוקח את המכונית שלך למכונאי רק כדי לומר לך שיש עוד קצת עבודה לפני שהיא נעשית ברכב. דרך נוספת שמכונאי יכול לשקר היא אם הוא טוען שעליך להפוך את המכונית לחסינה או חסינת קיץ, מה שאומר שהעבודה צריכה להיעשות כל השנה או בכל עונה.

זה בדרך כלל עובד כי כל מכונאי שמכבד את עצמו יראה בזה שקר ויגיד לך ללכת למכונאים אחרים

זהו קו מהיר וקל שמכונאי רכב זורקים סביבם כדי לגרום לאנשים לשלם כסף נוסף עבור תיקונים קטנים שהמכונית לא באמת צריכה להמשיך לעבוד. אם זה קורה יותר מפעם אחת, זה בגלל שהמכונאי רוצה למלא את הארנק שלו, אבל הוא יכול לומר את האמת. באותה מידה, הוא לא מנסה לקרוע אותך באופן פעיל, והוא מודע לכלי האבחון העדכניים והמתוחכמים ביותר שיעזרו לך לזהות מה לא בסדר במכונית שלך ומה זה עשוי להיות.

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד יותר על מכונאות רכב למתחילים יכולה להיות קורס לימוד מרחוק במכונאות רכב המוצע במכון קריירה סטרטפורד

זה מוצע כקורס מקוון חינם, שזו דרך נוחה ללמוד כיצד להיות מכונאי רכב בבית. בין אם אתה רוצה לתקן את המכונית שלך או לפרוץ לשטח, קורס זה יעזור לך ללמוד את היסודות של מכונאות רכב באופן מקוון.

בעת מחקר בסדנאות

אתה יכול לברר אם יש מכונאים המוסמכים ASE (רכב מצוין שירות). אם חנות עברה את תקן A SE, לנהגים יש אפשרות למדוד את המומחיות של איש מקצוע לתיקון לפני שהם שוכרים אותו לתקן את מכוניתך. אתה יכול גם לקבל מכונאי שמתמחה בעבודה על כל רכב, או יצרן רכב שעובד במחלקת השירות של הסוחר המקומי שלך. קרן החבר'ה הטובים לתיקון אוטומטי ממוקמת באריזונה ויכולה להמליץ על בתי מלאכה מהימנים ועשויה לסייע לכם בתיקון מכוניותיכם באמצעות כוח אדם בחינם.

אם אינך מעוניין לבצע את כל התיקונים והתחזוקה הדרושים, בקש מהמכונאי להראות לך את הבעיה פיזית ולהגיד "כן" לאנשי המקצוע.

אם אתה מגלה שאותה בעיה ברכב שלך מתרחשת שוב ושוב

מצא כי בעיות חדשות לא צריכות להתרחש, והעבודה נעשית בכתב, אתה במצב טוב יותר לנהל משא ומתן להחזר מאשר המכונאי הראשון . אם אתה חושד שבבית חנות תיקונים לא מתקנים את הרכב שלך כראוי, מחייב אותך יותר מדי או שאינך מצליח לפתור את הבעיה לשביעות רצונך, עליך לקחת את הרכב למוסך אחר. השתמש בדוחות צרכנים "אומדן תיקון רכב בכדי לקבל נתון לחלקים דומים, כך שתוכל לקבל מושג האם המכונאי גובה ממך יתר על המידה לתפקיד. מכונאי חדש יגלה כי עלויות התיקון גבוהות מכפליים משווי מכוניתו. שלא לדבר על עלות מנוע חדש, תיבת הילוכים, שלדה וחלקים אחרים.

רוב בתי המלאכה לתיקון רכב מצביעים על עלויות עבודה עם מדריך או תוכנת מחשב בתעריף קבוע המספקים הערכה של הזמן הממוצע שלוקח טכנאי מנוסה לבצע תיקון מסוים.

סוחרי GM יכולים למצוא חלקים ביתר קלות, ולמכונאים שלהם יש יותר ניסיון במכוניות מסוג זה. המכונאים המנוסים ביותר עובדים על החלקים היקרים ביותר, וכתוצאה מכך עלויות שעות נמוכות בהרבה. מאשר סוכנות הרכב הממוצעת.

ישנם סוחרי רכב העובדים עם קהילות מקומיות בכדי לסייע בהתנדבות בתיקון מכוניות עבור הלקוח ללא תשלום

בתנאי שהחלקים ישולמו על ידי בעל הרכב. תוכלו גם לקרוא ספרים אודות תיקוני רכב, לעשות דברים כמו בימים ההם ואפילו להשתתף בקורסים זולים בחנויות (חלקם עדיין קיימים).

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן