מיצובישי פגארו

מיצובישי הכריזה על תוכנית חדשה לטווח קצר לסגירת רכב שטח פאג'רו האייקוני בתחילת 2021. לאחר למעלה משלושה עשורים על המסלול, שנמשכה ארבעה דורות, מיצובישיס הקטינה את תוכניותיה למכור את רכבי השטח של ג'רו, אך זה לא הסוף. . היא תמשיך לשגשג בכמה שווקים, כמו אוסטרליה, ותקבל מתקני ייצור חדשים לרכב שטח של אאוטלנדר ומוצרים אחרים מהמפעל באוקזאקי, כולל האאוטלנדר, שנבנה להחליף את ה- PJR. אבל זה לא סוף הפאג'רו; הוא נבטל לטובת רכב שטח חדש לגמרי עם כל הגלגלים.

הראשון היה מתחרה בגזרת רכבי השטח הקומפקטיים עם יונדאי וקיה ומתמודד ישירות עם טויוטה פורטונר ופורד אנדוור בכדי להכניס עידן חדש בשווקים בהודו

מיצובישי מציעה כיום את פאג'רו ספורט בהודו והיא עשויה להביא את דגם 2020 להודו באמצעות יבוא CBU מתאילנד. באוסטרליה, הפאג'רו ספורט הוא מונטרו ספורט, האצ'בק בעל ארבע דלתות עם הנעה אחורית. מונטרו ספורט מתחרה בעיקר בדגם ה- F של טויוטה, טריילבלייזר של שברולט בפיליפינים ובכמה שווקים אחרים, כמו גם בניסן ליף באוסטרליה ובניו זילנד.

מקומית, מיצובישי תראה ככל הנראה את הפאג'רו נעלם מאולמות התצוגה המקומיים, אך החברה ייצרה הרבה חציר ממכוניות ישנות יותר, כולל רכבי השטח הפופולאריים ASX ו- Outlander.

מיצובישי יכולה לשים את בעיות הכסף שלה מאחוריה ולהתחיל לבנות מכוניות מעולות שוב, או שהיא יכולה להתחיל מחדש ולקבל את הבעיות שלה ולבנות אותן מחדש.

במהלך השנים מיצובישי חידשה את מונטרו והביאה אותו לרמה של פאג'רו ספורט

הדגם הפופולרי ביותר בכיתתו, עם כוח זנגוויל ומאמרי יוקרה. למידע נוסף על מיצובישי ג'רו והיסטוריה שלו, אנא לחץ כאן. היצרנית היפנית מיצובישי מוטורס מייצרת רכבי שטח בינוניים בגודל שלושה דורות מאז 1996. הדגם עם המסגרת היה הראשון מסוגו ביפן וכונה "פאג'רו" או "שוגון". מיצובישי פאג'רוס ספורט עברה בירושה לאחר רכב השטח הבינוני של היצרנית היפנית מיצובישי מוטורס בשנת 1996. —- מתיחת הפנים האחרונה לא מביאה שינויים קיצוניים בפנים של פאג'רו ספורט, אך מיצובישי תיבלה את יריעת הגימור. עם תכונות חדשות ואלקטרוניקה אחרת. לפאג'רוס ספורט החדש נוף קדמי חדש עם עיצוב מודרני יותר ואלקטרוניקה מתקדמת, והוא ממשיך את עיצוב מיצובישי דינמי מגן מלפנים ומערכת הנעה עם ארבעה גלגלים.

במובן זה

הפאג'רו ידוע גם בשווקים נבחרים בשם מיצובישי מונטרו, שפירושו "צייד הרים" או אפילו "שוגון" ביפנית. השם שימש בעבר ביפן ובשוק הבינלאומי, אך בדגם הדור השלישי אנו משתמשים בו. למעשה, "ספורט" הוא הנהון לסמל מיצובישי הרגיל שיושב על הגריל.

מיצובישי עיצבה מחדש בצורה טקטית את הדור השני של צ'לנג'ר לשימוש בשם המותג

אך המכונית המוצעת היום היא אפילו לא הפאג'רו האמיתית. זה עדיין מרגיש יוקרתי, ומיצובישי פיג'ו ספורט שיצא לשוק בשנת 2012. ה- PJero Sport הקטן יותר הוצג כמודל שלצערנו אינו עומד בתקני הבטיחות של ארה"ב ולכן לא ניתן למכור אותו בארה"ב. בשווקים האירופיים, שם הודיעו כי רכב השטח שלהם יוצא גם מהמחזור, הוא נראה דומה מאוד לטריטון – בהתבסס על P-jeroos – ואפילו נראה קצת כמו קודמו.

מיצובישי פאג'רו עלתה לראשונה בשנת 2003

המודל הנוכחי עם ארבע דלתות קיים מאז 2006, אך המזל נגמר סוף סוף. יצרנית הרכב היפנית הודיעה כי תשיק את רכב השטח האהוב והנערץ של מיצובישי פיארו בתחילת השנה הבאה, צעד ראשון בכיוון זה שובר לב. הם יתמקדו ויחזקו את רכבי השטח האחרים שלהם, כמו הטריטון, ושואפים להשיק מוצר חדש בשנת 2022.

מכיוון שנראה שהמכונית מסתדרת טוב

ניסיתי לברר אם זה שילוב דמוי פולחן או אם היה ספורט של פאג'רו. הנמכר ביותר של איסוזו MU-X נמצא בפיגור, עם קצת יותר מ -500 מכירות עד כה השנה, ומכירות רכבי השטח של מיצובישי הם שוליים בהשוואה. הוא נמכר רק על ידי טויוטה פריוס והונדה CR-V בארה"ב, אך לא על ידי שום יצרנית רכב אחרת.

בהתחשב בברית ניסאן, רנו ומיצובישי, שחולקת חלקי פלטפורמה עם טריטון ונבארה, תרחיש של פאג'רו אינו בא בחשבון. כפי שהוכרז בחודש מאי, יש תוכניות לפתח פיג'רו עתידי בפלטפורמה שתשותף עם ניסאן ארמדה הבאה, כך נמסר מהחברה.

הפאג'רו אינה מכונית זולה ולמרות שמיצובישי לא סיפקה מידע על מחירים

היינו מצפים שהספורט יתייקר עוד יותר. יתכן שהתמונה שמספק ענפי ספורט מסובסדים משותפת היא מהבסיס, אבל זה נראה טוב יותר ולא נחשב. בלי קשר, אם תבחר באחד מדגמי ה -4 X4 הללו, תוכל לנהוג כמעט בכל מקום באותו זמן כמו עם מיצובישי Pjero Sport.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן