מיכל דלק

בהתלהבות זו, טיטאן דלק טנקים מוכר כחדשן ותיק בתכנון טנקים לאחר השוק וראוי לכבוד לקבל את סטופר להראות בתערוכת הרכב הבינלאומית של צפון אמריקה 2015 בלאס וגאס, נבאדה. מיכלי הדלק של TITANIUM מאופיינים ביכולתם להתמלא מתי שתרצו, ולאפשר לכם לנהוג בטנדר שלכם זמן רב יותר בזמן שאתם מתמלאים – עד למילוי. הפחת את עלויות הדלק, חסוך זמן, שפר טווח, סיים את כאבי הראש של נסיעות ארוכות בכביש והראה ערך אמיתי. מיכלי חידוש כמו מיכלי טיטניום עולים יותר מקדימה, אך עלות הבעלות הכוללת על טנק טיטניום נמוכה יותר, כמו גם עלויות התחזוקה.

מזה למעלה מ- 30 שנה, חברת Fuel Safe Systems מציעה מיכלי דלק איכותיים ואטומים עבור משאיות ורכבים אחרים. חסין דלק כולל מחסומי רעש למניעת דליפת דלק, הפחתת ניצוצות המספקת הגנה גבוהה למניעת פיצוצים ומגוון רחב של תכונות בטיחות אחרות.

ARM (r) safe ™ נועד לשמור על בטיחות הדלק והנוסעים ויכול לשמש במיכלי דלק, משאיות ורכבים אחרים בארה"ב, קנדה, אוסטרליה ואירופה.

מספק את היכולת לקבוע את מפלס הדלק במיכל ואת כמות מיכל הדלק הנותרת למדידה והערכה, כמו גם את בטיחות הנוסעים.

מד הדלק מציין אם יש באמת פחות או יותר דלק במיכל

אך מד מיכל הדלק עשוי להשתנות בהתאם למיקום עיני הנהג בעת קריאת המד או לוח המכשירים. זה קורה כאשר הנתיב סביב המשאבה אינו מפולס ודלק לא נכנס למיכלים. כמות פסולת משמעותית עלולה לסתום מסנני דלק ולשבש את מערכת איסוף הדלק במיכלים, וכן לגרום לדליפת דלק.

השחזה של החלקים הפנימיים של מערכת הדלק של המשאית, כולל רכיבים קטנים כמו מזרקי דיזל, יכולה ליצור שברי זעירים של מתכת שמחזירים דלק שאינו בשימוש למיכל הדלק.

כאשר מוט או סוגר מתכת ממוקמים מעל המיכל

ניתן לחדור אותו או להבעירו על ידי חפץ חד. אם קווי הדלק לא אטומים, שריפות יכולות להיות הרבה יותר מסוכנות, אפילו קטלניות, מכיוון שבנזין במיכל הדלק יכול לדלוף החוצה מהצינורות ולדלק את האש. למעשה, זיהום מיכל דלק הוא הגורם השני בשכיחותו במיכלי דלק משאיות, ואם לא מטפלים בו, משאבה חלופית עלולה לגרום לשריפה אם היא נכשלת בטרם עת. המידע האמור לעיל שימושי לטיפול בתלונות הקשורות לדיוק משאבת הדלק, במיוחד אם התלונה מבוססת על ההספק המדורג. היצרנים מעריכים כי קיבולת מיכל הדלק יכולה להשתנות, ואם קיבולת המכל נקבעת על 150 ליטרים, לא כל הדלק יהיה שמיש. מיכל החלפה ישיר, המחליף מיכל קיים במיכל גדול במיוחד, הופך את מרכז מידע הנהגים ברכב (DIC) לא מדויק, כולל מרחק למידע ריק שאינו נכון יותר.

אם יש לך מיכל עם קיבולת מדורגת של 18 ליטרים ומד הדלק מציין כי המיכל עם הדלק קיבולת מקסימלית של 150 ליטר (18.5 גלונים לליטר)

אתה יכול להניח שיש לך עדיין 9 ליטרים של דלק במיכל שלך. כאשר מיכלי דלק מצביעים על רמה מסוימת, הצרכן מניח שמידע זה מייצג חלק תואם מקיבולת מיכל הדלק.

מעט דלק דולף לא יכול להיות סיבה לנקוט בפעולה ולתקן את המיכל

אך אם תבחין כי מד הדלק מתחלף מהר מאוד מ- "F" ל- "E", ייתכן שאתה תוהה אם המיכל שלך דולף. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד ולהחליט אם השכרת מיכלי דלק מתאימה לך, כך שתוכל להחליט בעצמך אם זה. אתה יכול לקבל עד 80 $ הנחה מהמחיר הקמעונאי המומלץ של מכלי דלק ידועים בעולם למכונית שלך, על פי מכון הנפט האמריקני.

יש הרבה סיבות טובות מדוע חברה מעדיפה לשכור טנק גדול מאשר לקנות כזה

ולעתים קרובות יש הבדלי מחירים גדולים למדי, אם כי הם דומים למדי. אם אתם מחפשים מיכל אחסון דלק נוסף, תוכלו להפעיל מיכל מחזור או מיכל עזר. עבור ציי מודעים למשקל, הם יכולים לבחור במיכל יחיד, המאפשר מטען רב יותר, מכיוון שכל טנק שוקל כ -1,000 פאונד.

לנהגים מומלץ תמיד למלא את המיכלים שלהם ולא להשתמש בדלק על רצפת המיכל. זה מאפשר לאוויר להיכנס ולצאת מהמיכל, תוך מניעת בריחת אדים מהחלק העליון של המיכל, מה שעלול לגרום לבעיות בדליפות ונזילות.

אם כמות גדולה של פסולת נכנסת למיכל באמצעות שקיעת מים, יתכן שיהיה צורך במומחה להסיר את המשקעים ביד. מסנן דלק כלול לאיסוף כל הפסולת העלולה להיכנס למיכל הרכב שלך.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן