מחשב מנוע

כמעט כל נהג חווה את המצב הזה מעת לעת, אך אם יתמזל מזלכם, זה רק אומר שיחידת בקרת המנוע נקלעת לצרות. אם נורית בקרת המנוע מהבהבת שוב ושוב, המשמעות היא שמחשב המנוע זיהה תקלה, מה שאומר שהגלילים אינם פועלים כהלכה. הסיבה לכך היא שקוד השגיאה המאוחסן במחשב שלך כאשר נורית החיווי דולקת מזהה את הבעיה בבירור. עלות החלפת ה- ECU תלויה במידה רבה בתוצרת ובדגם של הרכב שלך ובמצב המנוע עצמו. החדשות הטובות הן שאינך צריך לדאוג יותר מדי מההבדלים בין מנועי OEM למחשבים אם אתה עושה זאת בעצמך, כל עוד אתה יכול לכוון את המנוע בעצמך. מרבית חבילות התוכנה אינן מבצעות שינויים משמעותיים בתכנות ה- ECM, כך שניתן יהיה לכוון אותו. אם אתה מפעיל תיבת הילוכים אוטומטית בשליטה אלקטרונית כגון 4L60E, השתמש בתוכנת הכוונון כדי להזין את ה- VIN למחשב שיש לו גישה לשידור שלך. אתה חייב להיות מסוגל לחבר את הרתמה למחשב מסוים זה ולהמיר את המנוע שלך לכונן דיסק על ידי תכנות מחדש של המחשב המקורי באמצעות חוטי בקרה. לא ניתן לשנות את כבלי הכונן מ- EC M, אלא מהמחשב עצמו מכבלי הכונן.

אם ה- ECU שלך אינו פועל, הוא אינו יכול לשלוח כניסות אלקטרוניות למנוע, גם אם הוא מחובר למחשב.

מחשב פגום יכול להיות אחראי על תקיעת המנוע או שגיאת הבעיה, אם כי זה לסירוגין יותר. מחשב פגום יכול להיות אחראי גם על תקלה במנוע ו / או על טעינה שגויה, אם כי הוא נוטה להתרחש בתדירות גבוהה יותר.

מחשב המפעל עובד טוב מאוד עם מנועים סטנדרטיים

אך ישנם יצרנים שאומרים כי מחשב המניות איטי מדי לשליטה במנועי ה- LS שלהם. מכיוון שרוב המוכרים מציעים משלוח חינם, אני חושב שתסכים לקבל מחשב מנוע באחד המחירים הטובים ביותר באינטרנט.

אני מרגיש בטוח שאוכל לשבת ולהירגע כשאני הולך לחברת הצלה מקומית ומחפש חלקי רכב משומשים מבלי שאצטרך לבקש אותם.

דף ECU (יחידת בקרת המנוע) יוביל אותך להזין את ראשי התיבות הידועים יותר בתיבת החיפוש

מחשב המנוע, המכונה גם "מודול בקרת המנוע" (ECM), הוא מודול אלקטרוני השולט בתפקודי המנוע. נתונים ממרכיבים וחיישנים אלקטרוניים מומרים חזרה לנתונים מהמנועים. ברכב טיפוסי ה- ECM שולט ברוב הפונקציות במנוע על סמך מידע שהוא מקבל ממערכות אחרות ומרכיבים אלקטרוניים ברכב וממקורות חיצוניים.

לתוכנת FlashScan יש מגוון פונקציות כמו בלימה אוטומטית, בקרת שיוט אדפטיבית ובלימת חירום אוטומטית. אחריות פליטה ארצית עד 30,000 מיילים ברכב עם שנת דגם של 2,500 $ בתוספת שנתיים אחריות של 5,300 $.

בעת חיפוש באתר שלנו מכונות משומשות, זכור שחלקי רכב ממוחזרים יכולים להחזיק מעמד יותר מחלקי חילוף לשוק החלופי.

חשוב מאוד שתחזיר את כל הרכיבים כשאתה מושך את המנוע מרכב ההחלמה

בחלק ממנועי תיבת הביצועים של שברולט יש מנוע ייצור שעדיין עובד, ולכן הקונים צריכים לקנות את הרתמה והמחשב בעצמם. אנו מוכרים מחשבי מנוע שתוכנתו מראש לכל יצרן ודגם, אך אנו מספקים רק לאנשים שרוצים להתקין שבב ביצועים ולחבר אותו למנוע שלהם.

כדי לברר אם למערכת ECU של המנוע באמת יש בעיה, עליך לחפש במחשב הרכב קוד תקלות ספציפי. סריקת המחשב לאיתור קודי תקלות יכולה לעזור לקבוע אם יש בעיה במערכת הבסיסית או במקום אחר ברכב שלך. הסר את מחשב המנוע הנוכחי וחפש את מספר החלק שיעזור לך למצוא את מחשב המנוע המתאים למכשיר שלך. תכנות ECU מחייב בדרך כלל חיבור המכשיר לשולחן העבודה או למחשב נייד, אך אין צורך בממשקים מכיוון שהמתכנת יכול לשלוח כיוונון מנוע מלא ל- ECU.

מלבד המעבד

מחשב המנוע מכיל מספר רכיבים נוספים כגון יחידת בקרה (ECU) ומחשב מנוע. במילים פשוטות, מחשבי המנוע של המכונית מכילים מערך מעבדי תקשורת המייעלים את התקשורת בין המעבדים לכל מערכת מנוע כך שהמחשב יוכל לפקח עליהם ולשלוט עליהם כראוי.

ניתן להתאים את אותה מערכת גם למגוון מכוניות שונות המוצעות על ידי ספקי OEM

אם אתה מגלה שתאומי מנוע הבקרה של AudiTT שלך תמיד דולקים ולעולם אינם מכבים, סביר להניח כי ל- AudiTT יש יחידת בקרת מנוע פגומה מכיוון שנורות המנוע תמיד דולקות אך לעולם אינן כבויות. כשאתה בוחר מרכז שירות לבדיקת ה- ECU הפגום שלך, ודא שאתה פונה למרכז המשתמש במכשירי אבחון המחשב העדכניים ביותר כדי לבדוק את מחשב הלוח ברכב שלך. לדוגמא, אם שמתם לב לרכב עם מנוע שתמיד פועל, עליכם להביא אותו לבדיקה במוסך המקומי.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן