מחירון חלפים לרכב

כדי להישאר תחרותיים ורלוונטיים בשוק של חלקי חילוף לאביזרים של ימינו, עלינו לדבר על כל הדרוש למכירת חלקי חילוף ואביזרים מקוונים עד שנת 2020. אתר זה יעזור לך למצוא קופונים, קודים והנחות יצרנים המופיעים בעת ביקור ברכב אוטומטי. חנות חלקים ברשת. כשאתה קונה חלקי חילוף לרכב, רציתי להציג לך רשימת מקומות שבהם אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי קניית חלקי חילוף לרכב במחיר שפוי. בעיתון המקומי שלך יש גם רשימה של חברות גרירה ותיקונים שמוכרות חלקים לרכב שלך בקהילה שלך, כמו גם חנויות חלפים לרכב מקומיות. לאחר שתמצא את מה שאתה צריך ב- Car parts.com, לחץ על "חיפוש" כדי לראות מה מחיר השוק באזור שלך ואילו מגרשי גרוטאות בארצות הברית הם המחירים הנמוכים ביותר. בדוק אם חלקים מועברים אליך ואם יש לך נקודת מחיר שאתה צריך לפגוע בה. ראה כיצד הם מתמחרים את חלקי הרכב שלהם וקבל תחושה אם אתה תחרותי או לא.

בסופו של דבר אתה יכול לקנות חלקי חילוף לרכב שלך בסין

אשר יכול לקחת 1-2 חודשים עד המסירה. בזמן שאתה ממתין לחלקים, הקם אתר מסחר אלקטרוני כדי שתוכל למכור חלקי רכב באופן מקוון. חקר את השוק ומצא עסק מקוון לחלקי חילוף לרכב שיכול להתבלט בין השאר באזור שלך.

כדי לשמור על תחרות עסקית של חלקי חילוף לרכב, עליך לוודא שלקוחות פוטנציאליים ימצאו את היצע המוצרים שלך כאשר הם מחפשים חלקים מסוימים שאתה מציע. כשאתה מוכר חלקי חילוף לרכב ואביזרים ב- eBay או באמזון, ודא שהמוצרים והתמונות שלך עומדים בדרישות הפלטפורמה. איפה שאתה מנסה למכור את החלקים שלך שונה מהמקום שבו אתה מנסה למצוא את החלקים הפופולריים ביותר.

אתה יכול לעשות זאת על ידי פשוט להזין שם של חלק לרכב במנוע חיפוש ולראות מה יוצא

לדוגמא, אם אתה נכנס לרשימת סוחרים ומסתכל באתרי האינטרנט של סוחרים שונים עבור מיקום טקסטים וקישורים לדף החיפוש, אתה יכול לבדוק דוגמאות טקסט ממחזרים אוטומטיים אחרים לדוגמא טקסטים. אם אתר הרס מוצא את החלק שחיפשת, פנה אליו ישירות לקבלת מידע נוסף.

אם לקוח יוצר קשר עם ממחזר רק

כדי לברר מה המחיר שלהם, הוא יכול ליצור איתך קשר ישירות כדי לקבל מחיר שתואם את תיאור הפריט שהוא זקוק לו. אם אנשים שיש להם בעיה עם מה שנמכר אצל סוחר חלקי חילוף לרכב בעירך או בעירך אינם מקבלים את התשובות הדרושות להם באופן מיידי, אז הם כנראה יחפשו במקום אחר ויראו אחר סוחרי חלקי רכב אחרים ויחפשו חלקים אחרים. שיחה יכולה לספר לסוחרי חלקי חילוף מה לחפש ולמה להיזהר.

אם אתה רוצה לקנות חלקי חילוף לרכב באינטרנט

אלה 5 האתרים המובילים שכדאי לבקר בהם. Car parts.com ו- eBay הן גם אפשרויות טובות אם אתם מחפשים חלקי רכב משומשים לרכב שלכם, או אפילו למוסך. אם אתה מעדיף שלא תצטרך לחפש בכל העמודים שלעיל כדי למצוא את CarParts ולחסוך כסף בדרך הקשה, תוכל תמיד להעיף מבט באחד מהדפים האלה לעיל.

כדי להיות הוגנים, סוחרים נתונים לחסדי היצרן, אז תהיה נתון לחסדיהם, אבל אם אתה מוצא עלויות חלקים בלתי הולמות, אתה לא באמת יכול להאשים אותם. אם החנות המקומית שלך קונה חלקים ישירות מהיצרנים, הם ישמחו למכור לך אותם בפרמיה קטנה.

לבסוף

מומלץ לבדוק את מחירי החלקים לפני מכירתם כדי לבדוק את המחירים והמבצעים המיוחדים של חברות אחרות. נניח כי ליצרן יש מדיניות מחירים חד צדדית וכי הצרכנים יכולים למצוא ולהשוות מחירים חלקיים. אתה יכול לנהל משא ומתן עם סוחרי רצפה שמוכרים הרבה מאוד חלקים כדי למכור אותם במחיר גבוה יותר ממחיר MAP, אך זה נוגד את התבואה כאשר קמעונאי מנסה למכור לך כמה חלקים פה ושם.

קמעונאים ומחפשי עבודה שמוכרים חלקים במחיר פחות חד צדדי עשויים לאבד את היכולת לקנות חלקים מהיצרן.

הלקוח מחויב בדמי ליבה, הניתנים להחזר אם החלק הישן מוחזר לחנות עבור חלק חדש במחיר נמוך יותר מהמחיר המקורי של אותו חלק.

זה רק שאלה של זמן עד שכל רשימות החלקים העיקריות לרכב יופיעו ואפקט הדומינו ייכנס

אם יש לך מכונית שאתה יודע שתגרום לצרות ותדע שזה בידיים של אנשים שאוהבים כדי להתאים אישית את המכוניות שלהם, אתה יכול להרוויח אגורה יפה על ידי מכירת חלקים קטנים ובסופו של דבר אתה משקיע יותר כסף בתיקון רכב ממה שאתה מוציא על מכונית חדשה. על ידי מכירת החלקים שהמכונית שלכם נתקלה בהם, מכירת כל חלק בנפרד יכולה להוציא יותר מכספכם מאשר את המכונית כולה. מדוע כדאי להחליף או לשנות את המנוע, כאשר היית יכול להשיג מכונית הגונה וחדשה בערך באותו מחיר?

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן