מוסך מרכזי פיאט

Isolated Fiat Oldtimer - Emslichter / Pixabay

סוכנות הקריאייטיב מילאנו, Garage Italia, ו- Fiat Central Garage השיקו פרויקט חדש שיתמקד בחשמל מכוניות איטלקיות קלאסיות ובוודאי יגרום לטהרנים לחייך. כאשר נהגים ומכוניות הולכים ומתרחקים מכוכב הלכת, אייקון – e הוא ניסיון לשלב בין המיזמים היצירתיים של תעשיית הרכב שלאחר המלחמה לבין הרגישות המודעת לסביבה של ימינו. מוסך איטליה עומד להביא את רוח הסמל הארבעה גלגלים לדור הבא של מכוניות קלאסיות כמו פיאט 500E, פרארי 488 ואפילו מרצדס בנץ E קלאס.

במקור בייצור בשנים 1957 עד 1975, הוחלף מנוע המכונית בכונן חשמלי המחובר לתיבת ההילוכים המקורית. קומינס הטורבו דיזל מוגן באחריות מוגבלת נפרדת, המכסה את המנוע למשך 5 שנים ו -160,000 קילומטרים.

בסך הכל יוצע לדגם החדש הנחה של 4,500 דולר החל משנת 2019, ו -2,000 דולר במזומן צרכני ינוכו מהמס. דגם 124Spider חדש 2020 יוצע בהנחה כוללת של עד 1,800 דולר, עם 3,200 דולר במזומן פרמיום ואחריות למשך 5 שנים / 160 קילומטר. 124 העכבישים החדשים 2018 יהיו זמינים תמורת 5,300 דולר עם אחריות של 8,900 דולר, בתוספת 6,400 דולר בכסף פרמיום והגנת אחריות לשנתיים / 160 ק"מ לאחר שנוכו מיסים, כמו גם 500 דולר בכספי צרכנים.

הסכום הנקי מייצג את הפיצוי הכספי שקיבלו המוסך המרכזי של פיאט וחברות הבת והחברות הבנות שלו בקשר לרכישת 124 ספיידר 2018 החדשה. זה לא כולל ערך של כספי פרמיה נוספים, כספי פרמיה או כסף צרכני. . זה כולל את העלות הכוללת של כריתת חוזה רכישה עם צד ג '- חברת מימון, כמו בנק או איחוד אשראי.

על מנת להבטיח הגנה מספקת על נתונים, יינקטו אמצעים מתאימים בהתאם לסעיפים החוזיים הסטנדרטיים שאושרו על ידי הנציבות האירופית להעברת נתונים אישיים מחוץ לאזור EEA ובהתאם לחוק האיחוד האירופי, כגון חובה לספק מפרטים, מחירים, ציוד ונתונים מסוימים. הנתונים נשמרים בסביבה מאובטחת הנחשבת כמוגשמת למטרה שלשמה נאספו. אם הוא יועבר למדינות מחוץ לאזור ה- EEA, האמצעי המתאים ישמש להבטחת הגנה מספקת, למשל על פי תקני וחוזה החוזה שאושרו על ידי מועצת האיחוד האירופי וההנחיה האירופית להגנת נתונים.

אם תגיד לנו שאתה מעוניין לקבל הצעה מחברות אחרות שעשויות לעניין אותך, אנו נשתף את המידע שלך עם שותפים נבחרים, כמו אלה שעובדים איתנו בצמוד או עמם אנו מדברים. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהרכבים שלנו מטופלים על ידי טכנאים מנוסים ומוסמכים. למחלקת הכספים שלנו יש את הידע והמיומנויות שיעזרו לכם בדרך, בעוד שמחלקת השירות שלנו מאוישת על ידי צוות מומחים, טכנאים מוסמכים ומוסמכים עם מגוון רחב של כישורים.

אנו נעבוד איתך להחזיר את רכבך למצבו המקורי על ידי תיקון מדויק, מהיר ומדויק. אנו ניקח אותך למרכז ההתנגשות שלנו ונעזור לך לאורך כל התהליך כדי שתוכל לחזור במהירות לרכב שלך. מרכז שירות המוסכים וההתנגשויות המרכזי ממוקם באפלטון, בקרו אותנו היום לכל צורך בתיקון.

אם רכבך ניזוק במידה כזו שלא ניתן עוד להסיע אותו מהמרכז בבטחה, אנו מציעים לך שירות גרירה. הצוות שלנו ישלח גרר ויוביל את הרכב למרכז התיקונים שלנו באפלטון, שם הוא יתוקן. דגמי CDJR, המשמשים בארה"ב למעלה מעשר שנים בשל עלויות התיקון הגבוהות שלהם, ניתנים לתיקון מלא תוך פחות משבועיים. אם כלי הרכב שלך ניזוקו במקומות בהם לא ניתן להניע אותם בבטחה מהמרכזים, אנו יכולים להציע לך שירותי גרירה ללא תשלום.

כדי להבטיח שאירועים אומללים אלה לא ישפיעו לרעה על חיי היומיום שלך, אנו יכולים לספק לך רכב שכור לתקופה קצרה. כדי להבטיח שאירוע מצער זה לא ישפיע לרעה על חיי היומיום שלכם, תוכלו גם לשכור מכוניות עד שלושה חודשים. אנו יכולים אפילו להציע זאת כפתרון זמני לבעיה ארוכת טווח במקרה של תאונה.

מלבד המחיר, תוכלו להציג ולהשוות מיד את כל השירותים הנוספים שאנו מציעים. בבחירת מוסך מתאים, פשוט הכנסו את מספר הרישום של הרכב שלכם ובחרו מתוך מגוון מוסכים שונים באזור עם מחירים שונים.

מחיר הבסיס ביעד אינו כולל את עלות החניה, דמי חניה, ביטוח, דמי רישום או כל עמלות אחרות. מחיר הדילר כולל את כל דמי העוסק, כולל הסכום הנקי, וכל המסים שנבחרו, בתוספת עלויות נוספות.

פוסטים נוספים

תהליך לימודים של נוטריון בישראל

הניירת הנדרשת עבור אשרת סטודנט A/2 מהווה את החלק החשוב ביותר בתהליך הבקשה. כדי להשלים את תהליך הבקשה לוויזת סטודנט ישראלי A/2, עליך לעקוב בקפדנות

קבלני שיפוצים בחיפה

חיפוש פשוט באינטרנט מגלה כי נעשה שימוש בפאנלים של ריינובונד בפרויקטים ברחבי הארץ, לרבות פרויקטים גדולים למגורים ולעסקים בחיפה, רחובות, תל אביב, הרצליה ופתח תקווה.

מנעולנים פורצי מנעולים

במקרים רבים, למנעולים אלו אין אפילו חור מנעול למנעולן מטבריה לעבוד איתו, ובמקרה זה עדיף לסמוך על מנעולן שיבחר את המנעול. אנו מציעים תיקון והתקנה

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  דילוג לתוכן