מדחסים לרכב

במאמר זה תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על מדחסי אוויר ניידים, כיצד להשתמש בהם ולמה אתה צריך להיות כזה. מאמר זה עוסק ביסודות הצביעה ברכב, אילו מדחסי אוויר נדרשים לצביעת רכבכם ומה עליכם לקחת בחשבון בבחירת מדחס אוויר לציור. אני מקווה שאתה נהנה לקרוא מאמר זה וזה יעזור לך לבחור מדחס אוויר לרכב שלך. בין אם אתה צריך לעבוד על הרכב שלך בבית או לשמור על לחץ האוויר לרכב או למכשיר הדשא שלך, מדחסי אוויר ניידים הם סבירים ומציעים נוחות ללא תחרות. להלן רשימה של מדחסי האוויר הטובים ביותר שתוכלו להחזיק במוסך או ברכב שלכם.

בדיוק כמו כל מוצר אחר, חשוב לבדוק את האחריות על מדחס האוויר של 12 וולט לפני הרכישה. ישנם כמה מדחסי אוויר 12V לרכבים המגיעים עם אחריות 1.5 שנה לאמינות.

אם אינך יודע

כיצד תגלה אם אתה משתמש במדחס המחובר לצמיגי רכבך? מדחסי אוויר הם אידיאליים עבור מכונאי בית ממוצע מכיוון שהם יתאימו לכל רכב ותבצעו תחזוקת רכב. עם זאת, יתכן שתגלה שיש לך סיכוי טוב יותר להפוך מדחס אוויר טוב יותר או להיות בידיים טובות אם אתה משוחח עם אחד המומחים בקרבתך, כגון מוסך או חנות חלפים לרכב.

רק מדחסי אוויר ניידים נבדקו בזמן שמנפחי הצמיגים מנפחים את הצמיגים שלך, אבל למה שתרצה להשתמש בהם אם אתה מנפח אותם רק לזמן קצר?

אם יש לך כלי פנאומטי כמו מסמר שדורש אוויר דחוס

כדי לתפקד במקום מרוחק ורוצה להשתמש בו, מדחס אוויר 12 וולט הוא הדרך ללכת. אם אתה זקוק רק למשאבת צמיגים בזמן שאתה רחוק מהציוויליזציה, אתה צריך מדחסים חזקים. מדחס אוויר מובנה הוא אידיאלי למי שיש צמיגים בגודל 37 אינץ ', זקוק לחשמל וזקוק לו במהירות. אתה יכול גם להשתמש בהם כדי להחדיר אותם במקומות מרוחקים, או אם אתה זקוק לאנרגיה אך זקוק לחשמל.

עליך להיות בצינור אוויר המגיע לשסתום הצמיג עם מדחס האוויר ללא שום בעיה

והקו צריך להיות ארוך מספיק כדי להגיע לצמיגים. אתה לא צריך להפעיל כל הזמן את מדחסי האוויר של המכונית שלך כדי למלא צמיגים שזקוקים לאוויר, אבל אתה יכול להניע את רכבי השטח שלך בכמה דקות אוויר בלבד ולא במכה אחת. דחיסת האוויר יעילה מכיוון שהיא מנפחת צמיג רכב בכמה שניות, ולא כמה שעות או ימים. עכשיו, כשיודעים את החשיבות של מדחסי אוויר ניידים, הגיע הזמן לבחון מקרוב את מדחס האוויר 12 וולט ותכונותיו. Bebe הוא תכונה נוספת שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מדחס אוויר 12V, אך כדאי להקדיש זמן להבנה.

מדחסי אוויר ניידים הם עוצמתיים במיוחד ואין צורך לנפח צמיגים גדולים עם מדחס אוויר 12 וולט, אפילו לא בעזרת מדחס קטן כמו הבבי.

אם יש לכם מדחס אוויר נייד במוסך שלכם

תוכלו לשמור בקלות על לחץ האוויר בצמיגים לא משנה היכן אתם נמצאים. אם צמיגי הרכב שלך מפסיקים לעבוד בגלל תת ניפוח או ניפוח, מדחס אוויר נייד מונע ממך לבזבז כסף על תיקונים כאשר הם מפסיקים לעבוד בגלל שהתנפחת. אתה יכול גם לאחסן את מדחסי האוויר הניידים שלך ברכב מכיוון שהם קומפקטיים ואינך צריך לדאוג שהם יתפסו יותר מדי את הגג שלך. מאוורר אוויר למוסך חוסך לך זמן וכסף בכל מה שקשור לוודא שהצמיגים שלך מנופחים כהלכה.

אם אתה משתמש במדחס אוויר

כדי לצבוע או לצבוע את מכוניתך, שקול מדחס דו שלבי שיספק אוויר לאקדח הריסוס שלך. אם אתה צריך להפעיל את כלי האוויר או המדחס שלך יותר מפעם בשבוע במשך כמה שבועות או אפילו חודשים בכל פעם, ייתכן שתצטרך כסף נוסף כדי לקנות מדחס חזק יותר.

מדחס CFM גבוה יותר ינפח את הצמיגים שלך מהר יותר מכיוון שהמדחס יכול להעביר יותר אוויר לצמיגים בו זמנית

אם אתה מפעיל כל הזמן 50% מהמדחס שלך כמדחס של 100%, תזדקק למחזורי הפעלה ארוכים יותר. ככל שמדחס עובד יותר מדי קשה, כך הוא מייצר יותר חום, וכך הוא יפחית באופן דרסטי את חיי השירות של המדחסים. תן למדחס האוויר שלך להתקרר ולהפעיל אותו כמה שבועות או אפילו חודשים בקצב קבוע של לפחות 30 דקות.

שמור על רכב שלך פועל עם מדחס אוויר של 12 וולט

כדי למנוע את צריכת הסוללה, במיוחד אם אתה בדרך או בלילה. מדחסי אוויר ניידים לצמיגי רכב הם הצלת חיים, והם יכולים להיות שימושיים כאשר הצמיגים שלך מנופחים. אם אתה מבחין שלחץ הצמיגים שלך נמוך, אתה יכול להשתמש במדחסי האוויר הניידים שלך כדי להוסיף אוויר נוסף. ניתן גם להזרים אוויר במהירות לצמיגים כאשר הם מנופחים מתחת – מה שיכול להיות שימושי גם אם הצמיג מנופח בגלל זרימת אוויר ירודה או גורמים אחרים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן