ליטוש פנסים

אם אתה תוהה כיצד לנקות את הפנסים שלך, מצאנו את ערכת שחזור הפנסים הטובה ביותר שתוכל לקנות בכסף. אם אתה רוצה לעשות את כל זה תוך 30 דקות, באמצעות מכשיר לניקוי פנסים שעובד בכל פעם, ולחסוך כסף, עיין בשיקום הפנסים שלנו. שחזור זרקורים של DIY יכול לחסוך לכם את זמן היציאה לסדנה ולספק לכם פתרון נקי, אמין, קל לשימוש, חסכוני, איכותי, קליל, נקי וקל לעבודה שגם חוסך אתכם כֶּסֶף.

אם אתה רק מנסה להיפטר מלכלוך הזרקורים הקל ביותר

ליטוש עם משחת שיניים הוא אפשרות טובה. ערכת שחזור הפנסים של פליץ למטה חוסכת לך שעות של ליטוש בעזרת כדור ליטוש. לאחר שארקתם את הפנסים, תוכלו להשתמש בתרכובת חיכוך ולהתפיח אותה. זה יעזור למנוע התזה של לקים מורכבים בכל מקום אם אתה רוצה למרוח את התערובת על הפנסים שלך.

יש לרסס ולנקות תחילה את הפנס לפני מריחת תרכובת הליטוש

ואז לנגב את המשטח נקי. כשתסיים, יש לרסס עוד פנסים עם מים ולנגב את כל התרכובות המשוטטות מהצבע במטלית מיקרופייבר. לאחר השיוף הרטוב יש למרוח את הצבע על הפנסים, למרוח אותו על החול ולנגב אותו לפני השיוף.

מרחו את צבע הרכב

מרחו אותו במטלית נקייה ורכה ושפשפו על פני הפנס, הוסיפו עוד ליטוש במידת הצורך. החל את הלק על כרית קצף, ואז שפש את הלק על פנסי העדשה לפני הפעלת המקדחה. לאחר השיוף יש למרוח את צבע הרכב ואז כמות קטנה של מים על החלק העליון של הפנסים הקדמיים.

שטפו את חזית הרכב ואת הפנסים עם סבון רכב באיכות גבוהה או שעוות רוקט

כדי להסיר כמה שיותר לכלוך ולכלוך, ואז סחטו את תרכובת הליטוש לבד מיקרופייבר נקי. נגבו וייבשו את הפנסים ואז מרחו מעט ליטוש על החלק העליון של כל פנס ועדשה. אין סודה לשתיה, אז וודאו שהיא מופצת באופן שווה על פני הפנסים והעדשה, כמו גם על צבע הרכב. הזרקורים מתייבשים ומנגבים בעזרת מטהר אוויר, כמו ריסוס ריסוס או מטלית ייבוש.

גזרו את הפנסים מסרט הניילון בעזרת מספריים ואז הדביקו סרט על החלק העליון של הפנסים הקדמיים

לאחר הסרת הפלסטיק בתהליך ההברקה, הפנסים הופכים חלקים כמו חדשים. מכיוון שאם תשפשפו בהלבנת שיניים, תגרדו מעט פלסטיק, אך לא מספיק בכדי למנוע מגרגרי החומר להשתנות.

ערכות שחזור פנסים אחרות יכולות לדלג על השחזה הנדרשת בשלבים 3-5 ולהורות לך פשוט להתחיל ליטוש

אך ייתכן שתצטרך לחזור על מספר שלבים של התהליך אם אתה עדיין יכול לראות שריטות. אם קשה להחזיר את האורות, תוכלו לעקוב אחר שלבי הליטוש ואז לנסות לשייף אותם רטובים. אתה יכול להשתמש בתרכובת ליטוש או בפומפיה כדי להסיר את השריטות הקלות, או שאתה יכול אפילו לנקוט בתרכובת ליטוש אחרי תרכובת פומפיה אם זה עוזר להסיר אורות עם שריטות.

אם אתה מנסה ללטש את הפלסטיק ועדיין יש לך שאריות או הלבנה רצינית או שריטות

אתה יכול להרטיב ולשייף את הפלסטיק ולאחר מכן בצע את הצעדים כדי ללטש את הזרקורים ביד אחת או עם מכונת לטש. לאחר שרטבתם את האורות, תצטרכו ללטש אותם שוב, וייתכן שתצטרכו להרטיב אותם שוב. אתה יכול להמשיך וללטש את האורות שלך עד שתסיר סימני שיוף או כתמים ותחזיר את הבהירות.

אם אין לך פוליש

אתה יכול לנקות באמצעות זרקור (ראה גרזן למשחת השיניים שלי) או להשתמש במקדחה אלחוטית. אני מעדיף ללטש את הפנסים עם מלטשי DA מכיוון שהוא מהיר בהרבה מליטוש ביד, אך אם אין לך או רוצה להשתמש במקדחה כבל, ערכת השיקום של פנסי הקרמיקה Cerakote היא ערכת הפנסים הטובה ביותר מבין שניהם. . אם אתה משתמש בערכת שחזור פנסים ולא היה לך מקדחה או שהפנסים שלך נראים כמו זו שלמעלה, ייתכן שיהיה עליך ליצור תמונה משלך (וראה להלן).

בחרתי בשתי הערכות

שאינן דורשות מקדח כדי לטחון אותן, מכיוון שלא הייתי צריך להשתמש באף אחת מהערכות לפנסים הקדמיים שלי. קניתי את הערכה בתקווה שאוכל להשתמש בחול הדיסק במדרגות ולכן לא היה לי ערפל בכיסוי העדשה הקדמית. פנסי סוביי לא מעוננים במיוחד, אבל היו לי כתמי ערפל גם בפנסים הקדמיים וגם במכסה העדשות.

שיחתי את הפנסים הרטובים בתרסיס נייר מים ואז התחלתי לשייף את האור ביד

הנחתי את הפנסים ישירות על נייר השיוף ואז התחלתי לשייף את האורות ביד עם מלטשת היד. לפנסים הקדמיים, ISandrierte אותו עם נייר וריסוס מים ומשתמש בו ישירות מנייר הזכוכית.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן