ייבוא מנועים

ייבוא כלי רכב מנועים ומנועיהם (המכונים ביחד "רכבים") לארה"ב יכול להיות תהליך מורכב ומבלבל מאוד. יבוא מכוניות ומנועים מיפן הוכיח פופולריות בשנים האחרונות, במיוחד בארצות הברית, בגלל עלויות דלק גבוהות וזמינות מנועים איכותיים.

זה הטופס שעליך ללמוד היטב לפני שמתחיל תהליך הייבוא

בעת ייבוא חלקי חילוף לרכב לארה"ב, אתה יכול לצפות למלא מספר טפסים, כגון טופס הרשמה, טופס בדיקה ודוח בדיקה. אלה ההצהרות והטפסים שבהם אתה משתמש כדי לייבא כלי רכב מנועים, מנועים וחלקים ורכיבים אחרים מיפן לארצות הברית, כמו גם חלקים ממדינות אחרות.

על החברה המייבאת את המנוע להציג הצהרה חתומה בפני השר במתכונת להלן

כל מי שמייבא מנוע מיבואן (לאו דווקא היצרן), כולל מנוע המותקן מכנית, חייב להציג את ההצהרות החתומות בפני שר לפני הייבוא. על החברה המייבאת את המנועים להציג בפני השר גם את הצהרות החתימה בצורת מכתב או כתב כוונות ודוח בדיקה.

המכס האמריקני חייב לספק לתעודות זהות מספר זיהוי המכיל את כל רכיבי הנתונים (אופציונלי

מותנה או חובה) לייבוא מנועים, רכבים, ספינות ומכונות. יש למצוא את תעודת הזהות בצורה של מכתב או מכתב כוונות לכל אדם, כולל שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני וכתובת דואר אלקטרוני של האדם.

מידע זה זמין לכל יצרן או יבואן זר המעוניין לייצא ציוד מנוע לארצות הברית

אם אתם מייבאים מנועי בנזין או דיזל, אנא צרו קשר עם המומחים שלנו בסוכני המכס של פסיפיק בכדי לגלגל את המכס. עליך גם לבדוק עם מתווך המכס לפני שתייבא סחורות משפרות פליטה כגון מנועי דיזל או בנזין.

לשירות הגבול הקנדי דרישות ייבוא שאינן ספציפיות לציוד מנוע שיבואנים צריכים להיות מודעים אליו

כמו כן, עליך לצפות לעקוב אחר התקנים והתקנות של CBP, DOT ו- EPA בעת ייבוא חלקי רכב לארצות הברית. לדוגמא, כאשר מייבאים חלקי חילוף לרכב מסין, ישנם תקנים אחרים הנחשבים על פי התקנות הפדרליות.

CBSA תומך ב- ECCC בניהול CEPA 1999 ובהוראותיו, מכיוון שהוא נוגע לייבוא חלקי מנוע וחלקי רכב מנועים אחרים לארצות הברית. לרשות הסמכות לייבא מנועי רכבים אחרים וחלקים מחוץ לארה"ב ולייבא אותם חזרה לקנדה.

אם חברה כפופה להוראות CEPA 1999 (ראה D-2) וייבאה חמישה מנועים או מכונות בשנה או פחות

עליה להגיש הצהרת יבוא. אם ייבאתם חמישה מנועים או פחות או מכונה רופפת אחת (כהגדרתם בחוק) בתוך שנה קלנדרית או חלק ממכונה רופפת, עליכם להצהיר על מספר המנועים ו / או חלקי רכב מנועי אחרים לאותה שנה. עליך גם להגיש הצהרות ייבוא עבור כל מנוע או מכונה עבור השנה בה יובאה.

אם החברה שלך כפופה ל- CEPA 1999 (ראה D-2) וייבאה יותר מ -50 מנועים בשנה קלנדרית

תתבקש להצהיר הצהרות בתפזורת במקום הצהרות בודדות. אם אתה או חברה שאתה מכיר נמצאים בתחום השיפוט של המכס והגבול האמריקני (CBP) או המחלקה לביטחון פנים (DHS), וייבאת מנוע (כולל מנועים המובנים במכונות) באחת משנות הקלנדריות הללו, אתה מתבקש להגיש הצהרות ייבוא באופן קבוע ולא בכל אירוע ייבוא.

שים לב גם שיש לבדוק חומרי ייבוא ומרקמי יבוא אם הם נכנסים לייבוא רשת

שכן כל חומר או מרקם שניתן להחיל על רשת ביישום תלת ממדי יובאו גם הם. דרישות ייבוא ישיר, ולמרות שתקנים אלה מצביעים על מה שעושה היצרן לעשות, הם אינם חלים על אנשים המייבאים כלי רכב מנועים המשמשים לייצור רכיבי מנוע כגון מנועים, תיבות הילוכים או חלקים אחרים, אלא אם כן נדרשים בדרישות הייבוא הישיר.

אי עמידה בכללי היבוא עלולה לגרום לקנסות ועונשים משמעותיים שהוטלה על ידי CEPOL

זה יכול גם להוביל לאובדן המנוע המיובא עקב נזקי חיסול או משלוחים שלאחר מכן שלא ניתן לבצע. למרבה הצער, זה יכול להוביל גם לכך שיבואנים ייאלצו לייצא מחדש רכב או מנוע שאינו תואם שכבר שילמו עבורו מכס, מיסים ותשלומים אחרים.

לבסוף

יבואני מנועים וליבות משומשות חייבים להקפיד מאוד לעמוד בדרישות ה- EPA ולהבטיח שניתן לייבא כל ליבת מנוע מיובאת בהתאם לדרישות ה- EPA, אחרת לא היה צריך לייבא אותה. הכללים על זיהום אוויר ממנועים קטנים כוללים נהלים שעל היצרן והיבואן לנהוג עליהם בכדי להבטיח שהתקן מכבד את חיי הציוד. דרישות אלה ייאכפו ולא יחולו על רכבים ומנועים שאינם תקינים. יתכן שתצטרך לעבוד עם יבואן מסחרי עצמאי כדי להבטיח שהיבוא שלך אינו מפר כללים אלה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן