ידית

במאמר זה, נסתכל על הידיות ברשתות החברתיות ונסביר מהן, כיצד לבחור אחת וכיצד משתמשים בהן מאתרי המדיה החברתית הגדולים ביותר. במאמר, אני מסתכל על מה שמשתמשים בו ומציע כמה טיפים ליצירת משלך.

ידית

היא הפשטה של הפניה שמנוהלת חיצונית, ואילו מצביע מכיל את כתובת האלמנט אליו הוא מתייחס. אטימות הידית מאפשרת למערכת להזיז את הרמקול מבלי לפחות את הידית, דבר שאי אפשר עם מצביעים. העברת ידית דורשת טיפול מיוחד, שכן ערכה שונה לכל תהליך שידור וקליטה. גישה למשאב עם ידיות לרוב צריכה להיות מועברת באמצעות מערכת, וידיות משויכות לזכויות גישה. לדוגמא, המונח "ידית" משויך לטוויטר, מכיוון שהשירות מכנה שמות משתמש בטוויטר "ידיות".

אם החוזים העתידיים על S & P 500 נסחרו במחיר של 2885.43 דולר

היינו יכולים לקצר את הידית ל -85 דולר בלבד לסחר ולהעביר אותה לטיעון השיחה בטלפון. עלינו לחקות פונקציונליות זו, ולכן אנו משתמשים בתנאים בלולאה מסוימת (סגנון C). אם BOOL נכון, אנו יכולים להפוך חסימה ל- IO שאינו חוסם על ידי התקשרות ללא ויכוח, או אם זה שקר, ניתן להפוך אותו ל- IO שאינו חוסם. למרבה המזל, רוב הדפדפנים המודרניים היו עושים את העבודה בשבילך ואוספים את אשף התצפית, כך שהאובייקט המתבונן כבר אינו נגיש, גם אם שכחת להסיר את המאזין. אינך צריך להתקשר עוד עם removeEventListener () כדי לוודא שהדפדפן המודרני שלך תומך באספן אשפה שמזהה מחזור זה ומטפל בו בהתאם. אם אתה משתמש במתבונן, אתה צריך דרך לוודא שהסרת אותו לפני שתסיים, או שאינך זקוק לו יותר והאובייקט לא יהיה ניתן להשגה.

תלוי ברשת החברתית שלך

ככל הנראה תוכל לבחור שם תצוגה שונה מהידית שלך. בכל פלטפורמת מדיה חברתית, ידית היא השם הגלוי באופן ציבורי לחשבון בו אתה משתמש כשאתה מתחבר או שולח למשתמשים אחרים. יותר מחשבון אחד יכול להשתמש באותם שמות מודעות, אך כל ידית חייבת להיות ייחודית לחלוטין. אם ברצונך להדגיש מישהו בפוסט או בתגובה, הוסף את סמל הידית לתגובה.

בתכנות מחשבים

ידית היא מערך, אינדקס או טבלת מערכים המשמשים לניהול סוג כלשהו של משאב. ידית משאבים יכולה להיות מצביע המאפשר גישה למידע נוסף, אך היא יכולה להיות גם מזהה אטום, שכן לעתים קרובות זהו שמו של משאב המשמש באובייקט בלוק המנוהל על ידי מערכת (מסד נתונים, מערכת הפעלה וכו '). .

בשוק המט"ח, ידית כוללת כל ספרה מימין לפסיק, המופיעה משני הצדדים בשתי דרכים. הידועות גם כ"נתון גדול ", משמשות בידיות כדי להעביר במהירות את רמת המחירים הכוללת של מדד אבטחה.

מחקרים הראו כי ידיות היוצרות קו של 10 שבועות נמוכות מדי, והתוצאה היא שהמרכז שלהן נופל מתחת לבסיס. ידית בצורת כזו היא כשל – פגיע כמו ידית היוצרת בסיס או מרכז.

אם תשמור בקוד שלך את כל ההפניות לתאים ותגיות של טבלה ותחליט להסיר את הטבלה מה- DOM ולשמור על ההתייחסות לאותו תא מסוים

אתה יכול לצפות שתגיע דליפת זיכרון גדולה. אם כל תא היה צומת ילד בטבלאות, וכל ילד שמר התייחסות מההורה שלו, כל התייחסות באותו תא טבלה תשמור את הטבלה כולה בזיכרון במשך זמן רב.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן