ידית הילוכים

יש הרבה יצרנים של תיבות הילוכים ידניות לרכב, והם מציעים מגוון אפשרויות להתאמה אישית של פעולות ההחלפה שלהם. אלה כוללים מגוון סוגי הילוכים שונים וכן מגוון יחסים וגדלי הילוכים.

פלח הרכב המסחרי הקל מוערך לפי סוג הרכב וצפוי להיות השוק הגדול ביותר לתיבות הילוכים ידניות בתעשיית הרכב בארה"ב. רכב מסוג זה הוא הסגמנט השני בגודלו אחרי פלח המכוניות – אחרי קטע המשאיות ורכבי השטח.

דוח מחקר זה מסווג את שוק מערכות ההחלפה המתקדמות לפי סוג

יישום ואזור בתעשיית הרכב האמריקאית, וכן לפי סוג הרכב. הפרק האחרון בדוח מכסה את הספקים העיקריים הפעילים בשוק מערכות מתג מתקדמות. מחקר שוק זה מספק ניתוח מפורט של השחקנים העיקריים ונתחי השוק שלהם. ישנם שלושה מקטעים עיקריים בדו"ח מחקר זה: הילוכים מתקדמים, מערכות הילוכים ומשמרות מתקדמות.

מהם המכשולים הגדולים ביותר שעליך להתגבר עליהם בעת בניית מעגל DIY? זו שאלה טובה

אבל בקיצור, אתה צריך לשקול אילו הילוכים כבר יש לך ומה יהיה תואם לממעברים האחוריים של חלומותיך. קביעת זה הוא גורם המפתח כיצד לבחור את ההילוכים עבור המקל שלך – במשמרות, אם כי יש לזה הרבה קשר לתקציב שלך.

לכן ריכזנו מדריך מעשי המכיל את כל מה שאתה צריך לדעת על אופן ומתי אתה צריך להחליף את הילוך האופניים שלך

מדריך זה ידריך אותך בתהליך בניית תיבת הילוכים USB המתאימה למשחק מירוצי המחשבים שלך. מערכת ההילוכים Pro תואמת כמעט לכל רכב גיר רציף ומתאימה בצורה מושלמת למוצרי ההחלפה המהירה Flatshifter, כולל ה- Flathifier Pro, Quick Shift ו- Pro Shift II. ברכה נהדרת עבור הכפתורים היא שהכל עשוי מתכת, מה שהופך מוצר לאורך זמן.

אתה צריך לשמור על כפתור ההילוכים החדש מטופח

אם אתה רוצה שהוא ייראה חדש לגמרי, כי אתה צריך לגעת בו כל הזמן בעת החלפת הילוכים והידיים שלך יכולות לגרום לו להראות מלוכלך, ישן ומהיר. בעבר, ידית ההילוכים לא הייתה עם לחיצה מוגדרת, אלא נעה ברציפות עם החלפת ההילוכים והחיכוך שמר אותה במקום. כשאתה מחנה את ציוד הרצפה שלך, הקפד לשמור על העברת ההילוכים במצב הראשון והפעל את המצמד כאילו ההצתה הייתה פעילה. המצמד נלחץ ברגל שמאל לקרקע, ולכן עליו להיות במצב ניטרלי. תיבות הילוכים אוטומטיות מודרניות משתמשות בשער J של יגואר, בעל הילוכים בזרוע שמאל וללא תנועה רוחבית של העיצוב האחורי. בתבנית ההילוכים האוטומטית המסורתית (מימין) כף רגל ימין במצב ניטראלי וכף הרגל השנייה מעליה.

יד שמאל מעבירה בדרך כלל את ההילוך הקדמי של האופניים, היד הימנית מעבירה את ההילוך האחורי. הילוכים מודרניים צמודים לאינדקס, מה שאומר שכל לחיצה על החלפת ההילוכים תואמת ישירות להחלפת הילוכים.

בשלב זה, אתה אמור להיות מסוגל להעביר את ידית ההילוכים בקלות קדימה ואחורה ולעבור מהילוך אחד למשנהו. כאשר העברת ההילוכים באמצע, המכונית בטלה, אם כי ניתן להעביר מספר הילוכים במהירות רבה עם העברת אחיזה.

אל תפחד לעבור להילוך קל יותר אם אתה מתקשה לדווש או אם אתה מדווש לאט מדי

במקום לטחון הילוכים, עליך להכניס קצת יותר כוח למכת הדוושה שלך ממש לפני ההעברה ואז לשחרר אותה לאחר ההעברה. הורד חלק מהעומס מהדוושות בעת העברה על ידי הנפת ידית הבלם הצידה. משוך את ההדק, דחף איתו את ידית ההילוכים והוא מחליף הילוכים על ידי סיבוב הידית. לאחר שהפעלתם הילוך, לחצו על הדוושות במהירות האפשרית עד שתלחצו על שחרור התריס והחלפו הילוכים.

אחת הדרכים להבין את ההליכה

היא שאם אתה מזיז את השרשרת החוצה (הרחק מאמצע האופניים), בין אם מלפנים או מאחור, אתה יכול לעבור לציוד דוושה גבוה וקשה יותר לרכב מהר יותר. אם לאופניים שלך יש מחרוזת (המכונה גם 1x – by) מלפנים והם מועברים שמאלה מאחור, יש לך מתג ימינה / ימינה. אם אתה מסובב את החוגה קדימה, אתה מזיז את השרשרת למעלה ולמטה ולהיפך.

הילוך ראשון בדוגג

הוא יתרון מכיוון שבאופן מסורתי משתמשים רק בהילוך ראשון כדי להניע את המכונית, מה שמאפשר לכוון את ההילוך השני והשלישי קדימה ואחורה, מה שמקל על המעבר בין השניים. אז יש לכם הילוך דוושות גבוה יותר וקשה יותר והילוך נמוך יותר, איטי ויציב יותר.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן