ידיות לרכב

ידיות לדלתות רכב הינן רכיב בשימוש לרעה ברכבים, שכן משתמשים בהן פעמים רבות ביום. הם אחד הציוד הנפוץ ביותר ברכב המשתמש בהם מספר פעמים ביום והם בין המרכיבים הגדולים והנפוצים ביותר בפנים הרכב.

יתכן שיהיה צורך להחליף ידית לדלת מסיבות פונקציונליות או אסתטיות, אך ללא קשר לכישלון או סוג המכונית בה אתה נוהג, יש לך סיכוי טוב להזדקק לידית חלופית עם שם שאתה יכול לסמוך עליו.

אם אתה זקוק לידית דלת החלפת aftermarket חדשה

ל- 1A Auto יש מגוון רחב של ידיות לדלתות לרכב ומשאיות למכירה בחנות המקוונת שלהם. בחלקים המסופקים עם פוקר רזרבי, מטופלים על ידי דלת בוגאטי הם בדיוק כמו המפרט המקורי, ואינם דורשים עבודה בכדי לשנות את הדלת להתאמת הידית. אם יש לך זמן להסיר לחלוטין את ידית הדלת הישנה שלך וברצונך לקבל את המאמר המקורי, נוכל לספק לך מכלול דלת כרום מלא וכידון הדלת. בחנויות המקוונות שלנו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות טיפול שונות בדלתות לרכב, משאית וכלי רכב אחרים.

אם אתה זקוק לידית שלא צריך להסיר אותה לאחר השימוש, הסתכל על משענת הראש של ידית GPCA כדי להחליף במהירות ובקלות את ידית הדלת הישנה שלך.

בנוסף

קשישים ואנשים מבוגרים יכולים להועיל גם לנוסעים מבוגרים שרוצים להיכנס ולצאת מבלי להמתין לנהג. על ידי היצמדות לדלת מכונית תוכלו לעזור לקשישים הניידים לחלוטין לקום ולשבת. אם לרכב שלך אין צעדים שיעזרו לך להיכנס אליו, אחיזת רכב יכולה להיות בדיוק הדחיפה המתאימה לכך. בידיות לדלת יש צורך בכוח רב יותר כדי להתאמץ, ואם אתה שובר ידית, זה יכול לשבור את ידית הדלת.

מסיבה זו, למכוניות ספורט יש ידיות מכיוון שהן היו אלו שהן זקוקות לה ביותר, וידיות כרום עושות קאמבק. הרוב המכריע של הרכבים מקפידים על ידיות מונוכרום שחורות ומשעממות פשוטות, אך הן עדיין שימושיות.

ידיות לדלתות הן חלק חיוני בפילוסופיית העיצוב הכוללת

הן מבטיחות התאמה מושלמת וישארו איתך לפחות שנים רבות. לעיתים קרובות הם לא מתייחסים אליהם, אך הם נמצאים שם כדי להשיג שני דברים: להיכנס לרכב בבטחה, להבטיח גישה נוחה אליו ולחזק את הלכידות בחלקו החיצוני של הרכב.

ידיות לדלתות באמת חשובות מכיוון שהן מאפשרות לך להיכנס ולצאת מהרכב

אך בסופו של דבר הן יכולות גם להתבלות, אז איך תדע אם יקירייך אוהבים אותם? החלפת ידיות לדלת אם תרצה בכך היא האסטרטגיה הטובה ביותר להשיג את החלקים המעולים ברכב שלך. אמנם לא יהיה צורך להחליף בתדירות גבוהה, אך עדיין תוכל להשתמש בו כשנכנס לרכב שלך ולהשתמש בו. ניתן גם לתמרן אותן בידיים, כאשר אתה משתמש במכונית ומשתמש בה כל הזמן, כמו גם בהגה, בדוושות ובחלקים אחרים.

הדגם הראשון שהציג ידית דלת עם מנוף פעולה היה סדרת E46 3 בשנת 1997. ב -25 השנים האחרונות, רוב המכוניות יוצרו עם ידיות של ידיות הדלת, אך לא כולן.

מאז

ידיות הדלת בדגמי BMW שולבו בעיצוב הדלת, המשתנה מעט בהתאם לדגם. בסוף שנות התשעים, ברוב רכבי BMW נשאו מנוף חדש – ידית דלת, אך הגישה הייתה בוהמית, כאשר ידית הדלת המשולבת במראה כרום מלא מעידה על יוקרה ומעמד יוקרתי לדגמים. אייקון ה- Roadster E52 Z8, שיצא בשנת 2000, הדגיש עוד יותר את מעמדו המיוחד, וידית הדלת המשולבת בציפוי הכרום נראתה בעצם בגימור צבע פלסטיק שחור. צבע המרכב של מכונית זו נצבע בכבדות E38 הנ"ל, ואילו צבע הפנים השחור-לבן של דגם זה זהה למעשה לזה של סדרת 3 E46.

הידית היציבה לא זזה כשמשתמשים בה בכניסה לרכב

אך הרצועות על הידית צריכות פשוט להרכיב את ידית הגג. אם ידית הדלת לא עובדת, אתה יכול לפתוח את הדלתות בדרך הישנה, שהייתה נפוצה באותה תקופה. כדי לתפוס את הידית הזו, לחץ על האגודל על מנעול הדלת הגלוי כדי לפתוח את הדלת, או השתמש בידית הפנימית והושיט יד דרך החלון למכונית שלך. ניתן לפתוח את הדלת עם הידית, אם משתמשים בדגם ישן יותר כמו E46 מסדרה 3 או Z8 מסדרת 4, באופן הישן יותר, שהיה בשימוש נרחב באותה תקופה, עם דלת מנוף.

עם אחיזת רכב קל להבטיח שקשישים יכולים לעלות ולרדת בבטחה בחיים שלך. זה מחולל פלאים כאשר קשישים יכולים להשתמש ברכב לנסיעה, להתניידות ולהתמצאות בשטחים ציבוריים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן