טיפול רכב תקופתי

כל מי שבבעלותו מכונית יודע עד כמה חשוב לשמור על תחזוקה שוטפת ותיקונים. עמידה בלוח הזמנים לתחזוקת המכונית ושמירת תיעוד טוב של מה שעשיתם יכולה לעזור להאריך את חיי הרכב ולהגן עליכם.

אם הרכב שלך במצב תקין

הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר ככל שמתקבלות שנות השימוש. תחזוקה שוטפת מבטיחה שהמכונית שלך תהיה במצב עליון ומאריכה את חיי השירות של הרכב. על ידי ביצוע לוח זמנים לתחזוקה קבוע, אתה יכול לשמור על בעיות רכב מרובות. תחזוקה שומרת על רכב פועל הרבה יותר זמן מאשר תחזוקה, ואם זה כן, כך הוא לוקח יותר זמן, מה שמוביל לשנים של שימוש.

לוח הזמנים של התחזוקה שלך משתנה בהתאם לשנת היצרן והשנה של הרכב שלך

אך תוכל למצוא תוכניות תחזוקה שוטפות במדריך הבעלים. שמור על לוח זמנים לתחזוקה חודשית כדי שתדע אילו שירותים נדרשים לרכבים שלך בבדיקה הבאה, ושמור על תחזוקה שוטפת לדברים כמו שירות מצברים, החלפת שמן, מיזוג אוויר, צמיגים, בלמים וכו '. לידיעתך, ניתן לדלג על שירותי סוללה אם אתה גורם למכונאי שלך לבצע אותם במהלך תחזוקה שוטפת, כך שתרצה לשמור על תחזוקה שוטפת.

מדריך הבעלים נועד לספק לך רשימת שירותים מומלצים ובאיזו תדירות יש לבצע שירותים אלה

זה יגיד לך אילו שירותים המכונית שלך זקוקה ומתי, והוא ייתן לך מידע על אופן השימוש במערכת האינפורמציה לרכב שלך, לאבחן בעיות, להשתמש בשמן ובגז הנכונים וכו '. כמו גם כל מידע חשוב אחר. להלן המרווחים המומלצים הכלליים בהתבסס על ניסיוני להחליף נפט כל 3,000 מיילים. להלן תמצאו את המרווחים המומלצים להחלפת שמן ולבקרת מצערת – עד לכל אחד מכלי הרכב שלי.

זכור שאבני דרך אלה מהוות הנחיות בלבד ועליך להתייעץ במדריך לרכב שלך לקבלת לוח זמנים מדויק יותר לתחזוקה. אני ממליץ לעקוב תמיד אחר תוכניות התחזוקה המוצעות לרכב שלך, הנמצאות במדריך.

בצע תחזוקה שוטפת על סמך תזמון, ולא קילומטראז ', ובדוק במדריך הבעלים שלך אם זה מומלץ.

הקלטה של תחזוקת הרכב שלך יכולה להועיל מאוד לבדוק שאתה משרת אותו כראוי, מכיוון שהדבר עלול לבטל את האחריות שלך. גם אם הרכב לא פעיל זמן רב, למשל כמה חודשים ואף שנים, כדאי שתשקול זאת.

אז, כמו כל דבר אחר, הקפד לקרוא את המדריך כדי להכפיל אותו – בדוק אם המכונית שלך זקוקה בדיוק לתחזוקה זו. אם תגלה שהרכב זקוק לשירותים, תוכל תמיד לפנות למוסך המקומי לקבלת מידע נוסף.

בהתאם לסגנון הנהיגה, תוכלו לבדוק את מכוניתכם לאחר 5,000 ק"מ, אך היזהרו – בדרך כלל רוב יצרני הרכב ממליצים להיות מוקדמים. מרבית הרכבים מתחילים בתחזוקה שוטפת לאורך 5,000 מייל ונמשכים לפחות 5 שנים, עם מקסימום 10 שנים.

אם המכונית שלך מתמשכת לאורך זמן

עליך לעבור מקילומטראז 'על בסיס מרווח החלפת השמן למבנה מבוסס זמן. חילופי שמן קבועים הם חיוניים – אם אין מרווח הפעלה או שמן שמותאם באופן קבוע על ידי היצרן – יש להחליף שמן לפחות פעם בחודש לרכב שמתניע או מונע מדי פעם בזמן האחסון. המכונאי שלך יבצע גם בדיקות שגרתיות כדי לוודא שאין בעיות בסיסיות אחרות שעלולות להתרחש בזמן שאתה נוהג. מצד שני, תוכניות תחזוקה מונעות מעמידות את הרכב על לוח הזמנים לבדיקה ותחזוקה ותיקוני פריטים שאפילו מתקרבים לממשקים מבוססים. הערה: יש חברות שמשתמשות בנתיבי בדיקה ומבצעות שירות A עד להחזרת הרכב למתקן תחזוקה.

נתון זה קובע כמה כסף עליכם להפריש בכל חודש בתקציב אחזקת הרכב שלכם

אנו ממליצים להפריש לפחות 100 דולר לחודש לתחזוקת רכב, לא כולל דלק או ביטוח. לדוגמא, אם השקעתם 1,500 דולר על תחזוקה על טויוטה קאמרי בשנה שעברה, תצטרכו להפריש לפחות 125 דולר לתחזוקה בכל חודש.

זכור את הכמות והמצב הזה כשמדובר בתחזוקה שוטפת ובנוזל קירור

אך אל תשכח סוגים אלה של רכיבי תחזוקה אם ברצונך לחוות חיי רכב ארוכים יותר. אנו מציעים מגוון שירותי תחזוקה ותיקון שיעזרו לכם לראות את מכוניתכם במיטבה, כולל החלפת שמן, ניטור לחץ צמיגים ושירות החלפת שמן. תחזוקה שוטפת הינה הכרחית בכדי לשמור על אמינות הרכב שלך ומוכן לשימוש – ללא עלות וחלק חשוב בהבטחת חיי השירות הארוכים של מכוניותיך.

שירות רכב

הוא עבודות תחזוקה המתבצעות בפרק זמן מוגדר לאחר שרכבכם עבר מספר מסוים של קילומטרים. מרווחי שירות רגילים הם שבוע-שבועיים, חודשיים-שלושה ושלושה-ארבעה חודשים. מומלץ שירות מלא (המכונה גם שירות ביניים או שירות כסף), אך מה שבא קודם – החלפת שמן, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, החלפת שמן והחלפת שמן – הם כולם שירותי אינטרוולים רגילים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן