טורבו לרכב

החלפת מגדש הטורבו ברכב היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בכדי לשפר את ביצועי המנוע שלך בסך הכל, אך החלפת שמן מוזנחת עדיין יכולה להיות סוף מגדש הטורבו שלך וזמנו. אתה יכול להתקין כמעט כל טורבו במנוע שלך, בין אם אתה משתמש בטורבו קונבנציונאלי, מגדש על או אפילו מערכת היברידית טורבו-חשמלית. באופן כללי, בדיון על מגדשי טורבו מול מגדשי טורבו, הטורבו יכול להפיק הרבה יותר כוח ממנוע מאשר טורבו ממגדש על, ויכול לפצות על היעדר בית מגדש טורבו מקורר מים עם ביצועים יעילים בהרבה.

גורם נוסף

הוא קילומטראז ', אך עבור חובבי מגדשי טורבו היתרון האמיתי של טורבו הוא שיפור ביצועי המנוע. מכיוון שמגדשי טורבו יכולים לייצר כוח רב, היצרנים יכולים להפחית את תזוזת המנוע ולקבל יעילות טובה יותר ופליטות טובות יותר. מגדשי טורבו מכונים לעתים קרובות מכשירים המספקים "אנרגיה חופשית" מכיוון שבניגוד למגדלי על הם אינם דורשים כוח מנוע בכדי להניע אותם.

מדחסים, או "מדחסים מונעים מכנית" המעניקים להם את שמם המלא, דומים מאוד לטורבו. הם מונעים על ידי גל הארכובה המסתובב של המכונית, המונע על ידי גזי פליטה המשמשים כטורבינה.

הפעם היחידה שיש לך טורבו גדול יותר ורוצה אפשרות לנהוג עם לחץ דחיפה נמוך יותר

היא כאשר אתה צריך להתאים לפח גדול יותר. טורבו גדול יכול לאפשר ליותר זרימת אוויר ולפתח יותר לחץ, לחץ וביצועים. התקנה זו משתמשת בשני להבי טורבו קטנים ובטורבו שני גדול בהרבה שמשתלט על כך לאחר שהטורבו הקטן יותר הספיק להריץ אחורה. היות והם קטנים, הם מגיעים לתפוקה מרבית של כ -2,000 כוחות סוס ומייצרים מומנט של כ -1,500 קג"מ. לאחר שביצעת את המחקר הדרוש ושיעורי הבית וקבעת כי למכוניתך אין מנוע טורבו, BuyAutoParts.com יכול לעזור לך למצוא את מגדש הטורבו שאתה זקוק לו, מכיוון שחלקים ורכיבים רבים תואמים למגדשי טורבו אחרים.

העובדה היא שמגדש טורבו יכול להשלים מנוע חזק שאחרת חסכוני. מדחסים יקרים יותר להפעלה ממכוניות טורבו, שכן עלות ההתקנה והזמינות משתנה ממכונית לרכב. זה לא הגיוני מבחינה כלכלית להוסיף מדחס (או מגדש טורבו) לרכב שלך כשדרוג.

יש מומחים שמעריכים שמגדש על יכול להגדיל את ביצועי המנוע של המכונית שלך עד 50% ושבמגדשי טורבו או רטרופיטים חדשים

ההספק יכול לעלות ל 100%. הוספת מגדש טורבו למכונית עם מנוע כזה תכפיל גם את כוח המנוע. מגדש טורבו גדול וטוב יותר מעניק למנוע שלך עוד יותר כוח, כמו שטורבו-רמקול נותן לו יותר כוח. ברכבים מסוימים שבמקור לא הכילו מגדשי טורבו, ניתן אפילו להתקין אותם כחלק מתהליך רטרופיט.

אתה יכול גם להחליף את כל המנוע של המכונית שלך במנוע טורבו

אבל זו גם דרך יקרה מאוד. בהשוואה לעלות הטענת הטורבו לדגם שלך, החיסכון בדלק מהוספת טורבו הוא קטן מאוד, וכדאי לצפות לכך מכיוון שמנוע הטורבו הוא אותו מנוע שאינו מצויד בטורבו.

אם אתה רוצה לחסוך בגז, מגדש טורבו הוא חסכוני יותר מכיוון שהוא עובד מהר יותר ויותר – מאוזן יותר. למדחסים יתרונות רבים, אם כי יעילים פחות מטורבו ומספקים פחות כוח נוסף.

כל מכונות הטורבומביה מצוידות במחוון טעינה שמראה לך כמה קיבולת טורבו מייצרת (אתה יכול גם לחבר לרכב שלך אם תרצה בכך). מד הרווח עוזר לעקוב אחר הביצועים של מגדש הטורבו שלך והוא זמין במגוון צבעים וגדלים.

בייצור סדרתי ניתן לשלב טורבו קטן וגדול

עם הטורבו הקטן יותר לאחור במהירות כדי להפחית את האטת הטורבו, ואז הטורבו הגדול יותר מתחיל לספק הרמה עם עליית זרימת הפליטה. הטורבו שואב נפח אוויר גבוה בלחץ ומחשב הרכב מגיב על ידי הוספת כמות נכונה של דלק נוסף.

ככל שתקבל יותר כוח מטורבו

כך טוב יותר ויחס הספק-משקל טוב בהרבה מאשר עם מנוע שאוב באופן טבעי. מגדשי טורבו מסוגלים לשמור על יחס הספק-משקל טוב, אך יש להם גם מגבלות מסוימות, מה שאומר שהכוח מעט איטי יותר להגיע לגלגלים. אם אתה בונה מחדש מכונית קיימת שלא צוידה במקור במגדש טורבו, תצטרך לבצע שינויים רבים בכדי שהיא תעבוד. פיגור טורבו יכול להיות מעצבן מאוד, כמובן, תלוי בסוג המכונית, אך באופן כללי זה לא רע.

בפועל

מנוע מגדש טורבו מסוגל לייצר את אותו כוח ללא מגדש טורבו כמו מגדש טורבו, ומבחינה זו, מכוניות מוגדשות יכולות להשיג צריכת דלק טובה יותר. מכיוון שהטורבו מונע בפליטה, הוא מתאים באופן מושלם ליישום מסוג זה, שכן הוא שואב כוח מהמנוע באמצעות מדחסים המופעלים על ידי החגורה במקום פליטה. מכיוון שכל מנוע פועל בכוחות עצמו, טעינת טורבו נוטה להיות פחות יעילה מבחינת דחיפה בהשוואה להעלאת טורבו, אך זו עדיין אפשרות טובה עבור יישומים מסוימים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן