חצי מחיר

Half Price Books הוקמה והפכה לחברה מבוססת דאלאס שהפכה לאחת מחנויות הספרים העצמאיות הגדולות בארצות הברית עם יותר מ -1,000 חנויות. דאלאס פתחה את חנות הספרים הראשונה שלה, Half Price Bookstore, במרכז העיר דאלאס ב -1 ביולי 2010.

בשנת 1988 הייתה לחברה, בבעלות אותה משפחת חברות כמו Half Price Books, Inc., חנות ראשונה ב פורט וורת ', טקסס. עד 1990 היא התהדרה בהיותה קמעונאית הספרים המשומשים הגדולה ביותר בארצות הברית, עם יותר מ -1,000 חנויות ברחבי הארץ.

עם התרחבות הרשת הושקו מוצרים ואזורים חדשים כמו ספרי ילדים

צעצועים, אלקטרוניקה, ביגוד וריהוט לבית. כשפמיניסטיות מתחו ביקורת על חומרים כמו השפלה של נשים, ג'מרה איפשר לחנויות של Half Price ספרים להחליט בעצמם אם לסחור במוצרים כאלה או לא כאשר פמיניסטיות מתחו עליהן ביקורת על נשים משפילות. מצד שני, הם ראו אפשרות לקנות קריאה פופולרית במחיר נמוך ולבחון ספרים שרלוונטיים יותר ללקוחות שלהם מאשר ספרים מסורתיים. הם גם קנו את כל מה שהודפס בעיתונים, בהנחה שהוא עדיין במצב טוב. בנוסף לספרים, ספרים נמכרו במחצית המחיר באתרים, שמצאו פופולריות רבה בקרב הקונים.

מחצית מהצוות הורשה לקחת את התינוקות שלהם לעבודה עד שהילדים היו גדולים מספיק כדי לעבור לבד. בנוסף לחופשת לידה בתשלום, אמהות קיבלו עשרים ושלושה ימי מחלה נוספים, חופשה בתשלום שיכולה לשמש במהלך ההריון ולאחר לידת ילדם.

כל האזרחים בני 65 ומעלה היו זכאים לנסיעה בחינם באוטובוסים

בשיעור של 1.50 דולר לשעה. ותיקים שפרשו בכבוד והיו חברים פעילים בצבא ארה"ב, בחיל הים, בחיל האוויר, בחיל הנחתים, במשמר החופים, בשמורת הצבא או במשמר הלאומי העפילו לנסיעה בחינם בדרך קבועה. לכולם היה צריך להיות בעל מסמך ניווט תקף לתשלום מחיר הנסיעה, וכל האזרחים והאזרחים בעלי רישיונות נהיגה ודרכונים תקפים.

באפשרותך להשתמש בכרטיס Medicare שלך בכדי להשיג מזהה מכשיר ניווט

רישיון נהיגה תקף, דרכון או מסמך תקף אחר. CDTA תשלח לך מכתב אישור עם הוראות כיצד להשיג כרטיס חצי מחיר. זה נותן לך גישה למידע באתר CDT, מידע על התוכנית והוראות כיצד להשיג כרטיסי ניווט בחצי מחיר.

אתה יכול לאסוף את הנווט שלך בחצי הדרך – מסמך נסיעה בכל משרד CDT עם רישיון נהיגה תקף, דרכון או תיעוד תקף אחר התומך בתיעוד. אם תנפיק עותק עם כרטיס ה- Medicare שלך, רישיון הנהיגה התקף, הדרכון או מסמך אחר, תקבל חצי כרטיס FareID.

הקונים יכולים לקנות ספרים מ- HPB.com החל מהשעה 11 בבוקר

אך לקמעונאי אין שליטה על אילו ספרים רשומים ברשת. אם זה יקרה, ספרים בחצי מחיר למשנהו – יחפשו לחנות הבאה בה הקונים יוכלו לבצע את ההזמנה. החנות של דאלאס הקרובה לקונים יכולה להשתמש במערכת עיבוד ההזמנות המקוונת של החנות, כמו קינדל של אמזון או חנות הספרים האלקטרוניים של בארנס אנדובל, כדי למלא ולהגשים את מה שקנו.

באוטובוס

עליך להקליד את תעודת הזהות שלך בחצי מחיר בתיבת הכרטיסים ולהראות את הכרטיס למפעיל האוטובוסים כדי לשלם חצי מחיר במזומן. כשיורדים, הציגו למפעיל האוטובוסים את מחיר הנסיעה הרגיל והכניסו אותו לתיבת המחיר באמצעות השינוי בדיוק.

גו עולה 0.65 דולר עבור שלוש הרכיבות הראשונות, ואילו הנסיעה הרביעית היא בחינם להמשך היום ו -1.00 דולר לכל נסיעה שלאחר מכן. פירוש הדבר שלעולם לא תשלמו יותר ממחצית מחיר הנסיעה הרגיל עבור נסיעה אחת בכל יום ברציפות.

ותיקים המעוניינים להשתתף בתוכנית חייבים להשיג כרטיס ניווט בחצי מחיר כדי לגשת להטבות אלה. רוכב מתמיד בחצי מחיר הוא כרטיס חודשי שעולה 31 דולר ביום ביום הראשון.

ספרים בחצי מחיר הם המקום היחיד שבו אתה יכול להשיג כסף עבור ספרים שכבר קראת

אז אם יש לך ספרים נוספים על המדף שלך, קבל אותם במחצית מחיר הספרים וקבל הצעה מהקונים המיומנים והמאומנים שלנו. המשמעות היא שלקוחות יכולים להציג ספרים בכל שעה ביום ובלילה ולדעת שהם יכולים למכור אותם.

ספרים למחצית המחיר מכילים כארבעה עד חמישה מיליון מספרי פריטים, ועלינו להחזיק יחידת מק"ט מכיוון שאיננו יודעים אם קונה ימכור לנו ספר או קמעונאי אחר. מחצית מהמחיר נמכר לאחר מכן לקונים ברשת ואז לקמעונאים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן