חלפים לרכב

במקום להתמקד בחולי וירוס קורונה, צוות אפגני של רובוטיקה לבנות התמקד בהכנת מכונת הנשמה במחיר סביר מחלקי רכב. הבנות, בנות 14 ו -17, בנו את האב-טיפוס באמצעות טויוטה קורולה, המשתמשת בחלקים מדגם S של החברה, מודלים X ודגמים 3. בסרטון YouTube שפרסם יצרנית הרכב ביום ראשון, מהנדסי טסלה עובדים על תכנון מפעיל שסתומים שעשוי ברובו מחלקי רכב. מהנדסים מטסלה הנדסה מסבירים כיצד הם פיתחו את המכשיר הרפואי הנחוץ ומעגל התצוגה. תרשימים המתארים את תכנון ההנשמה המוצע.

או'ריילי מוכרת גם רפידות בלמים של קולורדו

שנמכרות ב -328.99 דולר ב- Advance Auto Parts, תמורת 276 דולר. "ניתן למצוא את רפידות הבלמים לטויוטה קורולה, דגם S, דגם X ודגם 3, קמעונאיות תמורת 276.97 דולר באוטונזון, והבלמים לשברולט סילברדו ופורד מוסטנג.

AutoZone ו- O'Reilly אינן תואמות חנויות מקוונות

אך Advance Auto מבצע התאמת מחירים בחנות, הן באינטרנט והן במצב לא מקוון. מבחינת מחיר, אמזון זוכה בקלות אך עדיין מציעה מבצע טוב יותר, ובהתחשב בקידום שעושה אמזון לרגל החגים, עדיף כנראה לקנות את ערכת K&N של אמזון באמצעות AdvanceAuto Parts. O'Reilly's, שזה עסק טוב עבור רפידות הבלם של קולורדו לטויוטה קורולה, דגם S, דגם X ודגם 3.

אם אתה גר רחוק מחנות חלפים לרכב

סוחר חלקים מקוון עשוי להיות יותר אפשרות נוחה ומשתלמת עבורך. גם אם חנות החלפים המקומית שלך אינה מסוגלת לעשות זאת בגלל מיקומה, תוכל למצוא כל הזדמנות באופן מקוון. מכיוון שחלקי חילוף לרכב מתקדמים מנהלים חנויות פיזיות ומקוונות, המחירים עשויים להשתנות בהתאם למיקוד. לדוגמא, יהיה עליכם להציג מודעת דפוס מחנות מתחרה ולהוכיח כי החנות המקוונת האחרת מוכרת את אותם חלקים במחיר נמוך יותר.

בשלב זה לא ניתן להשיג השוואה בין תפוח לתפוח אם אתם מחפשים חלק מסוים בכמה פלטפורמות מסחר.

כשאתה קונה באופן מקוון

אתה יכול להבחין בין חלק מזויף לחלק אמיתי בצורה כזו, אך הקפד לדבר עם מטפל מנוסה שמכיר את החלק. אם אתה קונה מאחת מסוחרי הרכב הגדולים כמו AutoZone, הסיכוי לקבל חלקים מזויפים הוא קלוש. יש סיכוי טוב שהחלק המזויף הוא בעיה מתמשכת, לכן כדאי להיות מודעים לכך לפני הקנייה.

לדוגמא

עליכם לקנות את המתנע F-150 באופן מקוון ואפילו לברר את המספר הסידורי של החלק. אם יש לך שאלות היכן הוא נוצר, לאיזה דגם ספציפי הוא מתאים, או כיצד ליזום החזר אם הוא לא מתאים, שוחח עם המוכר. בחלקים מסוימים עשוי להיות מספר סידורי שונה מזה שאתה קונה באינטרנט או אפילו שם היצרן המקורי.

אם אתה תוהה אם יש בקרבתך חנות לחלפים לרכב שיש בה את החלקים שאתה רוצה

הרם טלפון והתקשר. בתנאי שחנות החלפים שלך כוללת פריטים אלה במלאי, זה רק עניין של התנודדות קדימה ואחורה ותופס אותם. תוכלו לקבל את חלקי הרכב הנכונים ישירות לדלתכם, במחירים הטובים ביותר ובשירות הלקוחות הטוב ביותר.

ידעתי שאני משווה באותה עת בין מותגים שונים

אבל באמת חשבתי שזו תהיה משימה קלה, וככה זה כשאתה קונה חלקי חילוף לרכב באופן מקוון. הלכתי ל- Advance Auto Parts כדי ללחוץ על כפתור "קנה עכשיו" ולראות אם אוכל למצוא מבצע טוב יותר. לאחר שעשיתי השוואת מחירים ישירה מצאתי יצירה מתאימה אצל אוריילי המקומית, אז החלטתי ללכת לאוטוזון ברחוב ולהתמקד הפעם במותג אחר. כשאני הולך לאונ'יל המקומיים, יש להם מבחר רחב של חלקים, שירות לקוחות טוב ומחירים מעולים.

אז חשבתי שאני מסתכל מקרוב וזה הרגיש די טוב, אז נפגשתי עם הצוות כדי לראות איך אוכל להרכיב מבחר דינמי מהם טוב יותר.

החלקים שיש לנו תחת דגלנו, כולל Worldpac, Autopart, International ו- Carquest Advance, נמצאים בשימוש טוב מתמיד וזכינו לתמיכה של כמה מהיצרנים הטובים בעולם, כמו BMW, Audi , מרצדס בנץ, פורד, הונדה, ניסאן, טויוטה ועוד.

המגוון העצום של חלקי OEM וחלקי שוק אחר פירושו אפשרויות רבות יותר ומחירים נמוכים יותר

וכשאתה מזמין משהו (בוא נקרא לזה "הזנב הארוך" הפתגם), אנו יכולים להחזיר את לוח הזמנים להגשמה, שלדעתנו עוזר לו ההקשר הזה. רכישת חלקי חילוף לרכב באופן מקוון מאפשרת לך לתכנן את שירות הרכב כרצונך ולהקדיש את הזמן המוגבל הנדרש בפועל לעבודה על מכוניתך או משאיתך מבלי שתצטרך להסיע אותו לחנות החלפים המקומית ולתור. זכור לקבל שירות חניה, ואז אנו מתקינים את להב המגבים שלך בחינם, מתקינים את הסוללה עבורך בחינם או מתקינים סוללה, בחינם. אנו מאמינים כי הדבר לא רק יעזור בעלות החלקים, אלא גם מבחינת שביעות רצון הלקוחות ושירות הלקוחות.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן