חלונות רכב

האם אי פעם שמת לב איך החלק הפנימי של חלונות הרכב שלך מתלכלך עם טביעות אצבעות, אבק ולכלוך אחר? חלונות פנים של מכונית יתגלו בדרך כלל כאחד החלקים הקשים ביותר לניקוי לאחר השימוש. הסיבה לכך היא שכאשר משתמשים בחומר האיטום להרכבת מכוניות וחלונות על מכוניות, הוא עלול לגרום נזק גדול לפנים.

הבעיה מחמירה על ידי ריכוך אטמי החלונות הגומי והעובדה שניקוים במטלית יכול להיות בעייתי יותר

עברו למנקה חלונות וגעו במטלית עם חומר האיטום הדביק והדביק, זה יהפוך במהרה לסיוט. החלונות שלך יהיו מפוספסים עם הדבק ותצטרך לעבור למנקה חלונות אחר או לנקות מגבונים לחלונות שלך.

אם חלונות הרכב אינם ממתינים זמן רב יותר מהנדרש להחלפה עקב נפילת פסולת על הכביש או מנופץ בתאונה.

אם יש לך עכשיו כסף לצבוע את חלונות הרכב שלך, כדאי שתשקול את הזמן הזה של השנה. זוהי עונת הקיץ והחורף כאשר גוון חלונות הרכב פועל בצורה הטובה ביותר כאשר אינו בשימוש.

לא משנה מה המקרה בו אתה גר

צביעת חלונות לרכב היא דרך קלה להדוף את אור השמש המזיק, לגרום לרכב שלך להיראות קריר יותר ולעזור להפוך את חיי הרכב לפרטיים יותר. גוון החלונות מסייע גם בהגנה על פנים הרכב, מכיוון שהוא מונע נזקי שמש בריפוד הפנים.

לאחר ניקוי החלונות במספר כלשהו של טיפולי חלונות לרכב, ייתכן שתגלה כי החלק הפנימי של חלונות רכבך עדיין צריך להיות מיובש. אתה יכול לגרום לחלון שלך להראות מושלם על ידי ניקוי עם מטלית מיקרופייבר בתמיסת Diy.

אם שמתם לב שהחלונות ברכב עדיין רטובים

תוכלו לייבש את הזכוכית לחלוטין בעזרת מגבת PVA. אם שמתם לב שחלון הפנים ברכב שלכם עדיין רטוב, תוכלו להשתמש במטהר אוויר כמו זה שמוצג לעיל כדי לייבש אותו לגמרי. אם אתה מבחין כי החלק החיצוני של חלונות הרכב עדיין רטוב, השתמש במטהר האוויר או בשני שמעל כדי לייבש את הכוס שלך לחלוטין.

לאחר שריססו היטב את החלק הפנימי של חלון הרכב שלכם

תוכלו לנגב את משטח החלון בעזרת מטלית מיקרופייבר. מומלץ להשתמש בבדי מיקרופייבר איכותיים שמבטיחים שלא יתרחשו פסים בעת ניקוי חלונות הרכב. עבור כל טריק ניקוי חלונות ייחודי בו אתה משתמש, אתה זקוק למטלית אחת לפחות, מכיוון שהם גורמים לפסים.

אם לחלונות הרכב יש סדקים גדולים או שבבים עמוקים, יש להחליפם. עליך להסיר את הזכוכית שעדיין נמצאת במסגרת החלון ולהסיר את לוחות הדלתות. לאחר ניקוי החלונות מבפנים החוצה, המתקין חותך פיסת נייר כסף בגודל המדויק של החלון שלך.

בשל סוג תיקון חלונות הרכב, שירות זה חייב להתבצע בסדנת זכוכית מיוחדת. ניתן להשלים את החלפת החלון תוך פחות משבועיים, בתנאי שמסירים את לוחות הפנים.

גלה אילו מומחים לזכוכית אוטומטית זמינים כעת באזורך כאן. תוכלו לגלוש ברשת שלנו, בה ניתן להשתמש בכל מוסך בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד והולנד.

כבר ביצענו למעלה מ- 700,000 הצעות לאנשים המחפשים את השירותים הטובים והאיכותיים ביותר שמציעים חברות באזור שלהם

שירותי תיקון חלונות הרכב שלנו כוללים חברות מתמחות לתיקון זכוכית אוטומטית שיכולות לתקן סדקים ושבבים בחלונות הקדמיים והאחוריים שהכילו מזמן זכוכית. כאשר הטכנאים שלנו מגיעים להחליף חלונות שבורים לרכב, הם בודקים את הנזקים לפני ביצוע עבודות התיקון, כמו התקנת חלונות חדשים והחלפת זכוכית שבורה. זכוכית – רשת מוצאת מכוניות ניידות – בתי חנויות לתיקון זכוכית המציעים מגוון רחב של שירותי תיקון והחלפה של מכוניות, משאיות ואופנועים. טיפ זה יכול למנוע בעיות משני צידי החלון ולעזור לכם לראות דרך החלונות הקדמיים והאחוריים. תערובת זו פועלת היטב להסרת שמן, לכלוך וחלקיקי לכלוך אחרים מחלונות הרכב הפנימיים, כמו גם לכלוך מבחוץ של החלונות, דבר שיפחית את התוצאה הסופית. נקה את חלון המכונית שלך עם גוון כדי למנוע מניקוי הזכוכית להתנדף לאוויר ולגרום לפסים. עבור חלונות רכב חיצוניים, אנו ממליצים להשתמש בניקוי חימר כגון מנקה ארונות או מנקה Clorox כדי להסיר כל זיהומים מחלונותיכם שיפחיתו את התוצאה הסופית. עם זאת, אנא נקו אותם מתחת לגוון והימנעו מניקוי זכוכית שמתנדף מכיוון שהדבר יוביל לשאריות.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן