דלתות רכב

הוזמנתי לצפות במוצר הדלתות הרכות שהוצע באופן בלעדי ב- Ride 4 Fun, קו דלתות רכב חדש לשנת דגם 2017. אני סקרן לראות מה הדור החדש הזה של דלתות הרכב יביא בעשור החדש.

ערכות אפטרמרקט מאפשרות לאנשים להחליף מספריים וצירים כמעט בכל מכונית שתוכלו לדמיין, מה שהופך את הדלתות לנגישות ביותר ברשימה זו. יש כל כך הרבה אפשרויות (לא סופרות את המקובלות) לדלתות הזזה, אבל דלת המספריים חייבת ללכת.

דלתות לא סטנדרטיות אלה מתחלקות בדרך כלל לאחת מהקטגוריות הבאות: דלתות פרפר נעות סביב ציר שמוט לאדמה ולרכב. דלתות פרפר יכולות לנוע לכל כיוון כל עוד הציר מיושר עם זווית הקרקע בין המכונית לרכב ולא רחוק מדי.

הם נפתחים כמו דלת מספריים

אבל יש להם ציר שמאפשר להם לפנות החוצה כשהם הולכים. דלת הלמבו מותקנת בדלתות גולף ועובדת על דגמים מסוימים. להשגת אותו אפקט כמו בסגנון הדלת "למבו", הציר מחובר לאחורי המכונית במהלך התקנת מספריים / דלתות פרפר. לא הוצאתי דלתות הזזה מתרגיל זה משום שהן היו מחוברות למיניוואן, שהוא לא ממש גאוני, אבל פרקטי, וגם לא לדלת המספריים (למרות שגם דלת ההזזה לא נכללה).

דלת הכניסה נהדרת כי זה סיוט לנהוג ברכב עם תצורת דלת זו, אלא אם כן אתה לובש טוקס, וגם בגלל העובדה שאתה יכול לחנות עם הדלת פתוחה, גם אם יש לך לחנות בחניון.

יכולה להיות רק סוג אחד של דלת רכב שהיא הכי מדהימה

דלת השחף. דלת זו, המכונה גם דלת נפת, כנף בז או דלת נשר עם דלת צירה תלויה, נקראת לעיתים קרובות דלת נפת, מכיוון שהיא תלויה על הגג ולא בצד המכונית ומכיוון שהדלת תלויה כמו דלתות נפת. .

לא להרבה מכוניות יש דלת רכב מסוג זה מכיוון שהמנוע נמצא בדרך כלל מלפנים ולא על הגג.

הדלתות הציריות דומות לדלתות מספריים

אך משתמשים במכשיר מתוחכם הנקרא ציר הליו סינכרוני. ההבדל היחיד הוא שהדלת נעה ומסתובבת 90 מעלות. דלת צירה אחורית ללא צירים בהשוואה לדלת קונבנציונאלית מכונה בדרך כלל דלת התאבדות. יש מכוניות שנמכרות עם שתיים או ארבע דלתות; תא המטען ומכסה תא המטען נחשבים כדלתות מכיוון שהם תאי אחסון נפרדים.

סוג דלת הרכב והמערכת כולה הם פשוטים למדי

אתה מחבר ציר אופייני לדלת הכניסה עם המספריים ומסובב את המספריים כלפי חוץ, כמו במקרה של דלת קונבנציונאלית, ואילו דלת המספריים הולכת אנכית למעלה ולמטה. חשוב שניתן יהיה לפתוח את הדלת האנכית מאחור במספריים, מה שהופך אותה לדלת התאבדות. הדלת הצירית נשארת קבועה על גבי הגג עד שנפתחת דלת אחרת או ששתי הדלתות פרושות כמו כנפיים.

דלתות מספריים, הידועות גם בשם דלתות נדנדה, נפוצות במותג למבורגיני וקשורות לדלתות נדנדה הנפתחות ונסגרות עם ציר הממוקם מעל הדלת.

דלתות התאבדות מצויות גם במותג למבורגיני

אך גם במכוניות ספורט אחרות כמו פורשה 911. ישנן מספר דלתות רכב שנפתחות ונסגרות על ידי התנודדות החוצה ממצבן כמו דלת רכב קונבנציונאלית. אלה כוללים דלתות התאבדות פתוחות וסגורות, צירים עם ציר הניתן לפתיחה החוצה מהדלת הקונבנציונאלית, ופתחי דלתות כמו דלתות קונבנציונליות, אך עם צירים להתאבדות.

רכב אודיו סיטי יכול לעזור לך להבין איזה סגנון של דלת למבו מתאים ביותר לרכב שלך. בדוק את המלאי שלך אם יש לך דלתות לרכב משומש והאם הרכבים שלך תואמים.

אם אתה או אדם קרוב נפגעת ממנעול דלת או תפס פגום, אנא התקשר אלינו למספר 1-866-543-4357. כיצד אוכל לשמור על קפיאת דלתות הרכב שלי ומה אוכל לעשות אם יש לי דלת שכבר קפואה?

דלתות רכב מיוצרות על ידי התאמת המסגרת עם חלקי נוי וחלונות ועל ידי מריחת שכבת מתכת חיצונית על המסגרת החיצונית

צירי דלתות הם החלקים הנעים בפועל של דלת הרכב ומחוברים אליה על ידי המרכב. בתוך הדלת יש מסגרת פלדה מוטבעת עם קורות תמיכה והעור החיצוני של משקוף נמצא בתוך מעטפת הדלת. מעטפת הדלת עשויה בדרך כלל ממתכת דקה, אך כמה מסגרות הדלת מכילות גם מסגרת חלון מתכת אם הרכב שלך משתמש בחלונות ללא מסגרת.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן