דיאגנוסטיקה לרכב

יכולות להיות לך שאלות רבות, אך יש לנו תשובות רבות כדי שתוכל להבין הכל על בדיקות אבחון אוטומטי. מדריך זה ידריך אותך ביסודות בדיקות האבחון של מכוניתך, כמו גם כמה טיפים וטריקים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

בדיקת האבחון של המכונית שלך מתחילה בבדיקה שנמשכת מספר דקות בלבד ובודקת מספר דברים שונים כגון כריות אוויר

החלפות שמן וכדומה. לאחר ביצוע האבחון האוטומטי, המחשב מסמן את נקודות הנתונים כדי להראות מה צריך לתקן. הטכנאי יכול לחפש בעיות באזורים מסוימים, אך הוא יכול גם להסתכל על המכונית כולה, ולא רק על אזור אחד.

בדיקת האבחון של מכוניתך מתחילה תמיד בקריאת קוד הבעיה האבחונית (DTC) על הלוח

שנעה בין P0100 ל- P1899. זה ממש מה שאתה יכול לקרוא לבדיקת נורות המנוע, וברגע שהסורק השלים את האבחנה, מופיע "קוד בעיות אבחון" או "DTC" על המסך. בכל פעם שאתה מבצע אבחנה, אתה יכול לקרוא בקלות את קודי שגיאת האבחון ולהריץ אותם דרך בסיס נתונים עצום שיכול לעזור לך לזהות ולפתור במהירות בעיות.

כאשר אתה רואה נורת אזהרה מהבהבת על המנוע

אבחון יכול לחסוך לך זמן וכסף במהירות האפשרית. במקום לחכות עד שהוא מתחיל, אתה יכול לחכות עד שביצעת שירות אבחון אוטומטי. באפשרותך לאבחן את מכוניתך פשוט על ידי חיבורו למחשב באמצעות סורק.

העלות של בדיקת אבחון אוטומטי משתנה מאוד בהתאם לדגם הרכב

היצרן והנושא, אך מומחים טוענים כי ניתן לצפות לשלם בין 40-400 דולר עבור זה בסוכנות, וזה לפני שתתבצע תיקון כלשהו . הייתי אומר שצריך להשקיע לפחות שעה בבדיקת אבחון ברכב, ו 2-3 שעות יכולות להיות הערכה סבירה. נשמע מורכב, אתה יכול לעשות את זה תוך 1-2 שעות בלבד ולדברי כמה מומחים, אפילו תוך 3-4 שעות.

מקומות מסוימים

כמו חנויות אוטומטיות, מציעים לסרוק את הרכב בחינם, וחלק מתיקוני הרכב גובים תשלום עבור שירותי אבחון רכב. תיקון מפתח ברגים מגיע לביתכם או למשרדכם ומבצע בדיקת אבחון רכב מקיפה, ומחפש סימני נזק או אפילו חיווט מאכל שיכולים להשפיע על ביצועי הרכב שלכם. לנוחיותכם, הם כללו רשימה מקיפה של תסמינים וגורמים אפשריים, כולל אופי הבעיה, מספר התסמינים וחומרת הבעיה. לאחר השלמת בדיקות האבחון של מכוניתך, מחשב ייצור סיכום של כל הבעיות שיש לתקן. לאחר מכן המכונאי שלך יכול לחבר את הסורק לאבחון אוטומטי כדי לקרוא את קוד השגיאה, שמראה היכן הבעיות.

סריקת האבחון האוטומטי של הרכב שלך דומה לניהול פיזי מפורט אצל הרופא שלך. כאשר אתה מבקר במחלקת הדיאגנוסטיקה, עיין בהיסטוריה של מכוניתך ובכל הבעיות שרכביך חוו.

עם זאת, טכנאים רבים ממליצים לך לבצע אבחנה לפחות פעם בשנה המגלה בעיות קלות שעדיין אינן נראות או נשמעות ואינן מעוררות בדיקת תאורת מנוע. אם אתה מאבחן את רכבך לפחות פעם בשנה, תוכל לזהות כל בעיה קלה שעדיין אינך רואה או שומעת.

זה יכול להיעשות רק על ידי טכנאים מוסמכים ומאומנים היטב

שיודעים לבצע את בדיקות האבחון הנכונות על בסיס קודי התקלות שרכבך משליך אליך. אם נדרש אבחון נוסף, אתה יכול להיות בטוח שטכנאי מומחים מוסמכים של ASE יכולים לקבוע את הגורם לבעיית הרכב ולהחזיר אותך לדרך שלך. טכנאים מוסמכים של SE מתמחים בשירותי אבחון ויכולים לעזור לך לזהות את הבעיה.

בעזרת סורק ה- OBD2 תוכלו לקרוא ולהציג רשימת קודים המציינת מאיפה הבעיה. לדוגמא, אם נורת אזהרה כוללת סריקה המציגה תקלה במכסה הדלק, סריקה פשוטה של הקוד תספיק בכדי לספק לך מידע רב על מה הבעיה שלך.

אם אתה מביא את מכוניתך לתיקון רכב Arenas באמרילו בעת ההזמנה

המכונאי ישתמש בכלי אבחון אוטומטיים מיוחדים לזיהוי בעיות המשפיעות על פעולת המכונית וישב להסביר ולהרחיב את הנהלים. ועבודה שהוא יבצע. לאחר ביצוע התיקון תוכלו להשתמש בכלי הסריקה לרכב למחיקת קודי התקלות וגם להדליק את נורות האזהרה של המנוע. אולי בעתיד מכוניות יוכלו לציין היכן יש צורך בתיקונים, אך כרגע הטכנאי מבצע תיקונים על סמך תסמינים, קודים ואבחונים. יכול לתקן את הרכב שלך. אם מעולם לא הייתה לך מכונית, קח אותה למוסך באזור אמרילוס או בסביבתה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן