גריל לרכב

הטרנד האחרון הוא הגריל הענק שמכסה כמעט את כל החזית, וכאן אני אגיד לך מה שאני רואה בתדירות הגבוהה ביותר. היום אני אראה לך איפה המגמה הזו פשוט הרחיקה רחוק מדי והיום נראה לך היכן המגמה פשוט הרחיקה לכת.

הגרילים קיימים זמן רב ועברו שינויים רבים לאורך השנים

Merriam-Webster מתאר סורג כ"גריל המהווה מחסום בין המסך לגוף הרכב. הוא מכסה את הפתח בגוף הרכב כדי לאפשר כניסה ויציאה של אוויר ולעתים קרובות מכוסה על ידי מכסה המנוע. — – הגריל הוא עדיין אביזר שלא יסולא בפז, בין אם ברצונכם להגן על הרדיאטור שלכם, להגביר את זרימת האוויר או לבלוט ברכב. קיומו של גריל יעזור גם בקירור המנוע עם הרדיאטור. אוויר שנכנס דרך החור במגרש סורג אינו שומר על טמפרטורת תא המנוע מעל הגבול כאשר המכונית נעה. אם האוויר אינו חודר כראוי דרך חורי הגריל, טמפרטורת המנוע יכולה לעלות ולהתחמם יתר על המידה.

כפי שנראה בהמשך

לטויוטה בנתה בהצלחה רשתות גדולות לדגמים החדשים של מכוניותיה. הגריל הגדול, המכסה את כל החלק הקדמי של המכונית, מחולק למעשה לארבעה חלקים, כך שהוא לא נראה כמו שטויות. בבנטלי הבנטייגה האחרונה עוקבת אחר המגמה. של התקנת גרילים ענקיים בחזית t, אבל הפעם בצורה קומפקטית יותר.

גם צורת הרשת עצמה נעשית מגוונת יותר ויותר, ישנם קווים מלבניים, מוארכים ואנכיים, והבד העדין שזור הדוק. המשמעות היא שסורג המכונית משדר אווירה אלגנטית ושיקית.

מיקומי גריל נפוצים אחרים כוללים מגן בוץ קדמי

מגן בוץ אחורי, מכסה המנוע, מפזר קדמי ואחורי, בלמי קירור ואפילו הספוילר האחורי. בעוד אומנם עיצוב הגריל של מרבית הרכבים הוא קוסמטי בלבד, אך הוא משרת מטרה שאינה נראית לעין. מבחוץ הגריל משמש רושם ראשוני מהרכב ומשמש קישוט אטרקטיבי למכוניות ומשאיות. אך גרילים ומכלולים הם לא רק מרכיבים אסתטיים, שכן הם מגנים ופועלים כחלק בקדמת הרכב בכדי למנוע פסולת כמו אבנים וענפים להיכנס לכביש ולפגוע במנוע. החלקים הנפוצים ביותר ברכב גריל לרכב, כמו הפגוש האחורי והחזית, נמצאים בחזיתות הרכבים.

גרילים המותקנים במפעל לא תמיד מצוידים כדי להגן על המכונית או המשאית מפני פסולת כגון אבנים, ענפים ופסולת אחרת בדרכים. סורג הרדיאטור הוא חלק מקדמת הרכב שעשוי מפלסטיק ומוטבע לא במרכב אלא בחלקו החיצוני.

מסיבה זו

אנשים רבים ינסו להחליף את מכלול הסורג הקיים בסורג צבוע כדי לשפר את המראה. ההתאמה האישית תשנה את הגרילים להתאמה אישית של מכוניותיהם, למשל על ידי הסרת סורגי הגריל של המותג והצבתם בחזית המכונית. יישור הפנסים, הגריל ולעיתים הפגוש הקדמי אומר שתוכלו לתת לרכב שלכם "מכונית צוחקת". אם אתה בגריל מחליף מכונית מכיוון שהיא נפגעה, חפש החלפת גריל בכדי להגדיל את גורם הסגנון של הרכב שלך בכמה דרגות.

בתקופת הפיתוח, מכוניות גריל החלו לשים לב גם לערכן האסתטי שלהן. אך עם הזמן יצרניות הרכב הבינו שסורג המכונית הוא גם קוסמטי.

סורג הרדיאטור של המכונית מבצע פונקציה חיונית בכך שהוא מסייע בשמירה על קירור ובקרת זרימת האוויר. מכוניות גריל לא רק מתפקדות כחרירי אוורור וכשיפורים אסתטיים, אלא יש להן פונקציה של שיפור אווירודינמיקה.

זה אומר במציאות שאתה יכול להפוך את המכונית שלך לשלך באמצעות הגריל האישי שלך

אם לרכב שלך יש לוגו, ניתן לטחון אותו ולסדוק אותו לסורג חדש. כבעלים, אתה יכול להפוך את המכונית לחתימה הייחודית שהגריל שלך מעניק לה על ידי השארת המכונית לך.

זה יכול גם לאפשר לפסולת להיכנס מהכביש לחלק הפנימי של הרכב ועלול להשפיע על החלקים הקדמיים

מומלץ לבצע ליטוש חשמלי בכדי למנוע אפשרות שינוי צבע ומיסוי השימוש בכבישים. הגריל הלא נכון יכול לגרום לרכב שלכם להראות מגושם ולא רצוי ולכן ממלא תפקיד גדול במראה הכללי ובסגנון שלו. בין אם מדובר בסורג ארוג ובין אם בחזית כולה, סורגים הם לרוב הדבר הראשון שמכה באדם ברכב, מכיוון שהם החלק הנראה ביותר בעיצוב ובמראה הכללי של המכונית.

הבחירה היחידה שעליך לעשות

היא איזה מראה טוב יותר על המכונית שלך, אז בחר בין בד נירוסטה מכופתרת בראבו עם מנעולים מסולסלים או בד ארוג אלפא חלק בהשראת מכוניות יגואר. לשני הסוגים רשת מעוגלת המבטיחה זרימת אוויר אחידה ומספקת הגנה צמודה מפני פסולת דרכים.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן