גיר

הנה מבט על כמה מהבחירות המובילות שלנו להבהיר ככוכבות הוליוודיות, והנה רשימת השחקנים הטובים ביותר בכל הזמנים. השחקן האמריקאי ריצ'רד טיפאני גיר ידוע אולי בזכות תפקידו בגרסה הקולנועית של ג'ורג 'אורוול בשנת 1984, אך הוא גם עשה לעצמו שם כשחקן, כבמאי ומפיק. ריצ'רד גרינג – ריצ'רד "טיפאני" גיר נולד בריצ'רד טי גרן, בנם של ריצ'רד ואשתו טיפאני, ב- 31 באוגוסט 1949 בפילדלפיה, פנסילבניה.

עם חוש הומור נוקב ועין חדה לדמויותיו

גיר התגלה כשחקן רב תכליתי, ששימש בתחילה כאמן פיק-אפ, כשהוא מגניב את דיאן קיטון מחוץ לאזור הנוחות שלה כשהוא נראה כמו מר גודבר . לאחר שהפך לאחד השחקנים העקבים בדורו, שיחק לראשונה במגוון תפקידים בסרטים כמו "גטסבי הגדול", "ההמולה האמריקאית" ו"סיפורת עיסות "לפני שהפך לשחקן עקבי בעצמו.

ההשפעה המלאה התבררה כעבור כמה שנים

כאשר גיר הופיע בסין כאיש עסקים אמריקאי שהואשם בטעות ברצח. הסיפור הזדוני סופר במהלך שהותו לכאורה בבית החולים בהודו. בשנת 2002 חזר עם השחקנית הקומית שלו דיאן ליין לסרט "ניצוצות", דרמת אהבה המבוססת על רומן מאת ניקולס ספארקס.

הסרט לא זכה להצלחה ביקורתית אדירה

אך גיר זכה לשבחים על הופעתו וליין היה מועמד לאוסקר. גם במאי הסרט, דייוויד פינצ'ר, היה מועמד לאוסקר – וכך גם ליין, אם כי הסרט לא ספג ביקורת על הופעתו הקופתית הגרועה. הוא מעולם לא היה מועמד שוב לאוסקר והודה כי נודניק מסוים אחד הטריד אותו.

אחרי ג'יגולו ובנט

גיר החתים את זאק מאיו לקצין האחד וג'נטלמן של טיילור הקפורד. במקור לוהק לתפקיד הראשי בלורדי פלטבוש בשנת 1974, הוא הוחלף לאחר שכוכב הסרט, סילבסטר סטאלון, נלחם בדרכו לתפקיד הראשי. הוא שיחק בתפקיד התואר עד שהפך לכוכב גדול ומעמדו אושר בשנת 1982 על ידי הקצין וג'נטלמן, בו שיחק.

למרבה הצער, בכיכובו בנבואותיו של מוטמן, גיר לא עשה הרבה למען קורות החיים שלו. הסרט עצמו הוכרז כאיטי – בקצב ובלי שהציג באמת את כישרונותיו של השחקן, אם כי עוצמתו שוב זכתה לשבחים מצד המבקרים.

בשנת 2002 שיחק גיר את הסנגור בילי פלין בעיבוד הקולנועי למחזמר בברודווי שיקגו וזכה בגלובוס הזהב על הצגתו

למרבה המזל, לא ניתן היה לומר את אותו הדבר בשיקגו שזכתה באוסקר, שהיה לה צוות שחקנים מגוון ומוכשר שכלל את ג'ון טרבולטה, רוברט דה נירו, טום הנקס וג'ון גודמן. בשנת 2003, שיקגו זכתה באוסקר על התמונה הטובה ביותר ובשנת 2004 הוא חיפש את מוחו של רצח עיתונאי בבוסניה, בו גילם את העיתונאי מבוסניה. הוא מילא את עצמו בתפקיד הסנגור בילילין, הידוע בכך שהוא מנקה את שמו של מרשו ברצח על ידי השפעה על דעת הקהל והפיכתו לכוכב שלו.

גיר קנה אופנוע מאנגל ונסע בו ברחבי לונדון לבוש עור שחור כמו הדלאי למה. תוך זמן קצר פגש גיר את אשתו לעתיד, השחקנית והשחקנית – קייט ווינסלט – במסיבה בלונדון עבורו והם נפגשו בלונדון במסיבה הטיבטית.

כדי להחיות את ריצ'רד גיר, היא ראתה את כרזת האישה היפה מול אלפים בפסטיבל הסרטים בלונדון בראשית שנות התשעים.

ריצ'רד היה ההתאמה המושלמת להתלהבותה המבעבעת של ג'וליה

והצטרף אליה בכיכובה בסרט היפה אישה יפהפייה משנת 1990. הסרט עוקב אחר מערכת יחסים בלתי סבירה שמתפתחת בין ג'וליה רוברטס, המגלמת זונה, המחזר שלה לבין גיר, המחזר של לקוחו. בקומדיה המצליחה הזו – רומנטיקה – הוא מנגן להטוטן פיננסי קשוח שמגלה שהוא בכל זאת אנושי ומבלה שבוע עם ארוסתו לשעבר של אשתו. חזרה לאוכף, גרינג המשיך לככב במספר סרטים, כולל לאחרונה כדמות הכותרת בסרטו האחרון של ג'ון טרבולטה.

למרות שהסרט לא זכה להצלחה רבה

הוא אמנם זכה ללהיט בשנת 1990 עם Pretty Woman, בו גילם איש עסקים עשיר המועסק על ידי זונה ומאוחר יותר מתאהב בה, בגילומה של ג'וליה רוברטס. . בסרט, גיר נתפס כבן זוג גברי מדהים שמורשע בסופו של דבר ברצח לקוחו ולבסוף ממוסגר לכך.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן