גיר טיפטרוניק

היי אנשים, עבדתי על החלפת TDi וזקוק לעזרה עם מחט החיסכון, ואם יש מישהו שכתב את זה מחדש, אנא יידע אותי. ההוראות שלהלן נועדו לתכנות רכב דיזל VAG עם ה- Galletto, ואני מתכנת אותו עם אותו קובץ remap ברמה גבוהה שתקבל אם תגיע אלי. שלח את ה- ECU המנוע, שלח אותו חזרה לעבודה, או אם הוא נשבר, שבור אותו על ידי ביצוע מדריך זה ובאמצעות קובץ זה, ואז שלח את ECU בחזרה.

אני משתמש בדינו מתקדם

כדי להגדיר מחדש את ה- ECU לקבלת התוצאות והביצועים הטובים ביותר, ואז אני יכול לשמור את הפליטה לפח מיחזור, לקרוא ולכתוב ולקרוא בחזרה. כלי כוונון פלאש של ECUS REMAP שיכול לקרוא, לנתח ולעדכן את תוכנת ה- ECU הנוכחית עם קבצים שהוקצו לאחרונה כדי לתקן אותם במקרה של בעיות תוכנה ושחיתות. אני משתמש בכלי פולקסווגן כדי לכוונן את גוף הגז, להגדיל אותו ל 6500 סל"ד, לבדוק את ה- DTC לפני הצ'יפ ואחריו, למחוק את הקוד, לפקח על עצירת הבדיקה – נקודות כיבוי וכו '. אתה לא צריך להסיר אותו מהמכונית המחבר מחובר רק ל- DSG ECu וממפה את הקובץ.

אם אתה מוצא את העיכוב בהעברת קצה לא מקובל

תצטרך להשיג שבב טיפ של GIAC כדי לשחרר אותו אם אתה מוצא את זה לא מקובל. אם אינך יכול לתכנת מדריך ECu motronic, ייתכן שתצטרך שבב המרה ידני או אפילו דיסק מסתובב כדי לשכפל את משדר Auto Speed Tip כדי לשמח את ה- Trans. על פי התיאור באתר 034, שבב ההמרה הידני הוא גם רמה 1 של המנגינה. ל- ECU יש כוח זהה לזה של ה- DSG ECU, אך צריכת חשמל נמוכה מעט יותר ומהירות גבוהה יותר.

המהירות האירופית תוצג וה- ECU החיצוני יומר ליחידת כוונון שבבים פרימיום

לכן, ניתן להשיג את שדרוג הביצועים הטוב ביותר של אודי על ידי התקנת השבב החדש וכוונוןו. ניתן להתאים את השבב, ואם ניתן, לחייג אליו, עם אפשרות להתאים אותו למצבים שונים, כגון ידני, מצב ידני, מהירות אוטומטית, תיבת הילוכים אוטומטית וכן הלאה.

מכוון השבבים של אודי

DTE Systems, עזר לנו בשיפור ההספק והמומנט ב- 30%, והראינו לך מה עשינו כדי להקים את ה- TDI ב- RaceChip GTS. Autotuner הוא כלי לאנשי מקצוע של צ'יפטיון, יש לנו ניסיון של שנים ומציע מגוון רחב של שבבים איתם תוכלו לעבוד. ביצענו כוונון לאאודי R8, BMW ZF ומרצדס בנץ E קלאס וכן לפורשה 911 GT3 RS. תוכנה פורצת דרך זו פותחת את תיבת הילוכים האוטומטית של BMW ZF מאפשרת הגדלה משמעותית של הספק, מומנט והספק כוח למנוע המכונית.

ביצענו כוונון לאאודי R8, BMW ZF, מרצדס בנץ E קלאס ופורשה 911 GT3 RS ו- RaceChip GTS.

כוונון ה- DSG של Kerma Malone

הוא TDI ספציפי, אך ל- GT3 RS ול- RaceChip GTS ישנם מספר כלי כוונון נוספים. ה- APR Unitronic הוא הגדול ביותר שנראה כי הוא מוזכר והוא כלי כוונון נהדר הן לאאודי R8 והן ל- BMW ZF ולמרצדס – בנץ E קלאס ופורשה 911 GT4 RS. יש הרבה כלי כוונון שונים לכל מיני מכוניות ספורט ומכוניות בכל הצורות והגדלים ולא חסר אותן. אבל ה- APR unitronics הם הגדולים שהוזכרו – והם כלי כוונון טוב לכל סוג של מכונית ספורט ומכוניות בכל צורה וגודל.

זה טיפשי שחלק מהמידע שמצאתי שם היה על מעקב אחר בעיות ב- Tdi-5 Jetta golf.com

אמנם שידורי טיפטרוניק מציעים יתרונות מסוימים על פני תיבות הילוכים אוטומטיות קונבנציונליות, אך מהנדסי הרכב למדו כי מערכות אלו אינן מושלמות. מקלטים רבים טוענים כי אין צורך בכוונון DSG, אך אין להם פיתרון כוונון "DSG" בהתחלה.

במהלך פיתוח כוונון ה- TCU ביצענו כמה כיולים שונים שיכולים להקשות על תהליך המעבר

למען האמת, לא היה לי ניסיון עם ה- G35, אך גיליתי שהוא גורם לרכב להרגיש קצת יותר כמו ידני מאשר טיפטרוניק, וזה הקל עלי להרגיש אותו. הניסיון שלי עם תיבת הילוכים אוטומטית של BMW היה בעיקר E39 ו- 330ia קונבנציונאלי, אז ניסיתי להחליף את הנוזל בסינתטיים אדומים, אבל זה לא פתר את הבעיה.

עכשיו לטון הטוב

לאאודי A4 טיפטרוניק יש סט מצבי ספורט שניתן להפעיל באמצעות מקל ההילוכים. ראיתי שבמכוון ב- MRC יש DSG שאפשר לכוון אליו כשלוחצים על מתג הבעיטה, ואני יכול לאשר מניסיון ש- abz מקודדת אוטומטית וטרנס ידני עם חסר TCU אינו מסתובב כהלכה. עליך לשנות, להוסיף או להסיר את המומנט, לעבור מהר יותר במצב ספורט / M, וכן הלאה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  שירותי ביובית בתל אביב

  שירותי ביובית בתל אביב בעיות וסתימות המערכת הביוב הן עניין שבשגרה הין אם בבית, במקום העבודה או בעסק. החשיבות של מערכת הביוב בחיינו הינה רבה

  בוסטר התנעה מומלץ לרכב

  הקדמה: למה כדאי לך לקבל מאיץ מתחיל? מאיץ המתנע הוא התקן המותקן במנוע המכונית. הוא משתמש בשדה אלקטרומגנטי כדי להתניע את המנוע מבלי להשתמש במנוע

  עצירות

  הקדמה: מהי עצירות? עצירות היא מצב שבו תנועת המעיים קשה או נדירה. עצירות היא מצב בו תנועת המעיים הופכת קשה או נדירה. זה יכול להיגרם

  על איזה בד מומלץ לצייר

  מבוא: ההיסטוריה והיסודות של סוגי הציורים השונים ההיסטוריה של הציור עתיקה כמו ההיסטוריה של המין האנושי. ניתן לתארכו לתקופות פרהיסטוריות. צביעה נעשתה על קנבסים ומשטחים

  מנעולן פורץ דלתות 247

  הקדמה: מדוע פריצת דלתות היא איום על בעלי בתים פריצה היא עבירה פלילית בה נכנס פולש למבנה במטרה לבצע גניבה. פריצות לרוב מבוצעות על ידי

  דילוג לתוכן