ביצועים

בסקר ציבורי שנערך לאחרונה על ידי דלויט, יותר מנהלים (58%) מאמינים כי הגישה הנוכחית שלהם לניהול ביצועים מקדמת מעורבות עובדים וביצועיהם. בשנים האחרונות הוויכוח על "ניהול ביצועים" נשלט על ידי השאלה האם הערכות אלה הוגנות והאם הן משיגות את יעדיהן המוצהרים.

המחקר של מקקינסי

"מלחמה בכישרון", הדגיש חוסר במנהיגים בעלי יכולת והגביר את ההתמקדות בהערכת ותגמול של הכשרון. כפי שהראה איוון ברנקאי של וורטון במצבים בשטח, הביצועים יורדים בסביבה בה אנשים נשפטים ביחס זה לזה. בנתונים מבדיקות הערכות אחרות, ההטרוגניות של הניתוח מראה שגודל האפקט הממוצע נמוך יותר אם משתנה התוצאה הוא בחינת קורס שנכתבה על ידי מרצה, בניגוד למושגי ביצוע כגון מלאי.

ניתן להתקרב למסגרת אנימציה בודדת אירוע מופעל על ידי גרירת העכבר מעל הסקירה הכוללת את החלק המכיל את תרשימי ה- FPS

המעבד והרשת. בעזרת כלי זרימת העבודה החדש שנלמד, אתה מקליט הקלטת ביצועים ולחץ על "אופטימיזציה" בהדגמה כדי להפעיל את הקוד המותאם. הערה: אם אינך רואה את הגרסה המותאמת, נסה שוב על ידי לחיצה על "10 חיסור" מספר פעמים ואז "נסה שוב." קח את ההקלטה כדי ללמוד כיצד לזהות צווארי בקבוק ביצועים בגרסה לא אופטימיזציה ואז לנתח את התוצאות.

בכל פעם שאתה רואה פס אדום ב- FPS

המשמעות היא שקצב המסגרות ירד כל כך נמוך שהוא עשוי לפגוע בחוויית המשתמש. אם אתה מפתח תכונה שמאטה דף אינטרנט, החל את הכלל 20% כדי לקבוע אם משתמש מבחין בכלל בירידה בביצועים. למערכות ניהול הביצועים בהן משתמשת דלויט יש כנראה כמה קווי דמיון.

סימן ההיכר הוא מידה אחת שמתאימה לכולם, וזה נתמך ביכולת לאסוף נתוני ביצועים אמינים. כלי מעשי הוא מד ה- FPS, המספק הערכה בזמן אמת של ה- FPS במהלך פעולת הצד. אחרת היא תמונת מצב של ביצועים המאפשרת לתפוס במהירות ביצועים ברגע אחד.

אנליסטים ומשקיעים משתמשים בביצועים פיננסיים להשוואה בין חברות דומות באותו ענף או להשוואה בין ענפים ומגזרים בכללותם

הוא גם מספק סקירה מקיפה יותר על ביצועי חברות שונות בענף מסוים. על ידי הדגשת האחריות האישית לתוצאות העבר, הערכות מסורתיות מדגישות את החשיבות בשיפור הביצועים הנוכחיים ופיתוח כישרונות לעתיד. זה משהו שמתמקד ישירות בשיפור ביצועי העתיד, ולא בהערכת ביצועי העבר. על ידי ראיית ביצועים ברמה האישית, ראשי הצוותים מעודדים להיות יותר אישיים ואחראיים על מעשיהם העתידיים. ראשית, ראינו שכוחם של אנשים עושה יותר מאשר את חלקם בביצועים הכוללים של החברה, ומגיע להם להיות במרכז המוקד שלנו.

Masterclass Performance Web לוקח אותך למסע

כדי למצוא את הדרך שלך למשתמשים שלך על ידי התבוננות בחלקים של המסע שאתה יכול להאט, מה אתה יכול לעשות כדי להפחית אותם ומה לעשות כשאתה מתחיל השרת שלך. אנו נסקור גם פרויקטים קיימים, כיצד להתמודד עם ביצועים טובים יותר באתרי המתחרים ולהבטיח שמשתמשים לא יבחינו בזמן ההמתנה לשירות שלך.

במדריך זה, פתח את DevTools בדף חי והשתמש בלוח הביצועים. ברגע שיש לך תיעוד של ביצועי הדף שלך, אתה יכול למדוד כמה זה גרוע ולמצוא ולתקן את הסיבות.

הערה

אם אתה רוצה לוודא שאחרים אתרים עובדים טוב במכשירים ניידים, הגדר את מצערת המעבד ל 20x האטה בעת הבדיקה. במקרים רבים זו לא בעיה, אך אם ההאטה ניכרת, תוכל להאיץ אותה על ידי עקיפת פונקציית מחזור החיים צריכהComponentUpdate () והפעלתו לפני שמתחיל תהליך העיבוד מחדש.

אם אתה מבצע ביצוע ביצועים עם ביצועי ביצועים יישומים באפליקציית React שלך

חשוב לבדוק עם הגדרת ייצור ממוזערת של האפליקציה שלך. זה חל על תוספים קצרים כגון התוסף החלף , שמסתיר אזהרות תגובה ו- S שימושיות מוריד את ההתקנה באופן משמעותי.

המטרה

היא ליצור איזון בין שמירת ההערכה כמה שיותר קרוב להערכה לבין העמסת ראשי הצוותים מבלי ליצור נעימות בסקר על סמך נתונים גרועים. הנה אנחנו היום, מגדירים מסגרת להכרה וראייה של ביצועים במספר דרכים שונות, לא רק בצורה של מדדי ביצוע.

כפי שכבר הוגדר, תקציב ביצועים הוא פעולות הקשורות למגבלת זמן – שהמערכת לא תחרוג ממנה. למטרות מאמר זה, אנו רואים שזה מוגבל בזמן, למשל לטעון דף או להגיב לקלט המשתמש.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן