בולמים

אסביר את הנתונים הסטטיסטיים, התנאים, העקרונות והדרישות הבסיסיות בבחירת מחיר הנסיעה, ואדגיש את התוספות הדרושות לך על מנת שבולמי הזעזועים שלך יעבדו בצורה הטובה ביותר ב- UL. בולמי UL, אך גם קצת יותר עמוקים בהיבטים הטכניים של בולמים.

אם התחלת עם הרעיון מה זה בולם צינור אוויר היום

יש לך כבר ידע עבודה יציב. בולמי אוויר הם מכשירים המשתמשים בפלטת שסתום כדי לעצור ולווסת את זרימת האוויר מהיחידה המטפלת באוויר. באופן ספציפי יותר, מנחת מורכבת משני חלקים: צלחת השסתום, העוצרת ומווסתת את זרימת המים, האוויר ו / או האדים אל יחידת השיכוך ומחוצה לה. לוחות השסתום עוצרים את זרימת האוויר, מווסתים את לחץ האוויר, הטמפרטורה, הלחות, הלחץ וזרימת האוויר, ואת כמות הלחץ במערכת.

מערכת HVAC

המכונה גם מנחת איזון נפחים, היא פלטה נעה הממוקמת במערכת הביוב המווסתת את זרימת האוויר ומכוונת אותה למיקום ספציפי בבית. זה נקרא "מנחת מפצה" מכיוון שהוא משמש לאיזון זרימת האוויר בכל המערכת. בולם צינורות אוויר הוא רק מנגנון פשוט בבניית ביוב הסוגר קו מסוים. בולם הזעזועים ניתן למצוא בשתי גרסאות, תלוי בכיוון בו מסתובב הלהב תחת שליטה על השיכוך. להבים מקבילים משמשים לעיתים קרובות להפניית אוויר או לזריקתו הצידה כאשר הם מציעים יתרון, בעוד להבים מנוגדים מסתובבים מספקים זרימת אוויר למינרית גדולה יותר.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של בולמים המשמשים ליישומי הגנה מפני אש: אש, עשן ושיכוך בשילוב. ההבדל הוא באופן בו כל סוג של בולם זעזועים עובד בשעת חירום, וקיימים הבדלים רבים ביניהם, כגון סוג הבולם וצורת הלהב.

למרות שהם דומים בעיצובם

ישנם מספר סוגים שונים של בולמי זעזועים, וכל סוג של בולם זעזועים ממלא משימה ספציפית. מכיוון שאתה צפוי להשתמש בשניהם, חשוב לדעת מה הבולם עושה ואיפה הוא משתלב במערכת ה- HVAC שלך. במערכות HVAC, שני הבולמים יכולים לעבוד יחד, כמו התקנת מערכת דעיכה אחת מרובת אזורים במערכת מיזוג אחת. כדי להבין טוב יותר מהי שריפה וכיצד פועלים בולמי עשן, הבה נבחן את ההבדלים בין שני סוגי הבולמים. אש היא כמו בולם עשן, אבל זה יותר בולם זעזועים ופחות ידית אוויר.

מנחת

היא מכשיר המווסת את זרימת האוויר מצד אחד על ידי כנפיים מתכווננות ומצד שני על ידי בולמים שיכולים להיות ממוקמים בערוצים, בחדר או מחוץ לבניין. הם מכונים לעתים קרובות בולמי רב להב ומורכבים מלוחות מתכת דקים המשמשים לוויסות זרימת האוויר מחלק אחד של הבניין, כמו מערכת מיזוג האוויר, לחלק אחר.

כדי למלא את תפקידם, מותקנים בולמים בצינורות אש צולבים – במכלולים מחוזקים באש כמו קירות אש. החלל שבין מסגרת הבולם לתעלה אטום וכל חיבורי הביניים אטומים כדי למנוע נזילות אוויר לא רצויות.

אתה מקבל את אותה גמישות עם תרמוסטט ובולמי HVAC

כך שאינך צריך לדאוג לתאימות ולהתאים את הבולם כרצונך. אם אתם חשים בזרימת אוויר נמוכה, החדר אינו שומר על הטמפרטורה שלו או שהחדרים משופעים, אך יש זרימת אוויר רבה – יש לכם מיזוג אוויר מקולקל. הערכת התנודות של זרימת האוויר לאורך קו הצינור נותנת לך תחושה היכן מתרחשת תקלה. אתה יכול להגיע למקום שאתה רוצה לקבל אוויר קר או חם מבלי שתצטרך לעזוב את החדר שלך, בין אם אתה צריך את זה ובין אם לא.

המערכת מתאימה אוטומטית את החימום והקירור לאזורים הדורשים זרימת אוויר פחות או יותר

כעת נבחן כיצד להתקין בולמי צינור אוויר במערכת HVAC רב אזורי ומה עלינו להיזהר כשאתם בדרכים. אם ברצונך להשתלט על בולמי האוויר והצינור שלך, הנה רשימה של בקרי HVAC אזוריים האידיאליים למערכות דו, שלוש או ארבעה אזורים. במקום למוונן את זרימת האוויר, הבולמים משנים כיוון, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהם מעדיפים על פני בקרת זרימה קבועה.

אם אתה רוצה להפוך את מערכת HVAC שלך לאוטומטית ככל האפשר

חשוב על בולמי צינור אוויר כפתרון נהדר. בכל פעם שהידית מפנה אל הצינור, עליכם לכתוב עליו "קיץ" בשלב זה, מכיוון שהמערכת מותאמת לחלוטין לשימוש בקיץ. זה מציין את המיקום של הבולם המתאים ביותר למיזוג אוויר, והגיע הזמן להתחיל לעבוד ולהתקין הכל. בדקתי וסימנתי את כולם, התאמצתי ובדקתי אותם, וקיבלתי מערכת HVAC מאוזנת הרבה יותר, שביצעה מצוין גם בחודשי הקיץ וגם בחודשי החורף.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן