בדיקת רישוי לרכב

הכן את מספר זיהוי הרכב שלך (VIN) וגלה כמה יעלה רישום הרכב שלך. כאשר אדם מגיש בקשה לרישיון נהיגה, ה- DMV הממלכתי בודק האם קיים מסמך רישום רכב (MVR) הכולל את שמו, תאריך לידתו, מספר לוחית הרישוי ומידע אחר. חיפו את שמכם במסד הנתונים של NDR, ואם שמכם ומספר הרישיון שלכם ישתנה, הוא יוצג על ידי המדינה DMV.

רישיון שהונפק על ידי מחלקת הרכבים הממלכתיים שלך עשוי לאשר שהרישיון שלך עדכני ואינו מושעה

כשאתה מחדש את רישיון הנהיגה שלך בדואר, בדוק תחילה שהמסמכים הנכונים מצורפים לבקשתך. המערכת המקוונת מספקת מידע שמראה אם רישיונות הנהיגה שלך תקפים כרגע כאשר אתה מספק את שמך, תאריך הלידה, מספר לוחית הרישוי ומידע אחר. במדינות שאינן מציעות אימות סטטוס מקוון, בקרו באתר DMV או התקשרו למשרד בכדי ללמוד אודות הנהלים לאימות רישיון.

כדי לבדוק את מצב הרישום שלך ל- DMV, הזן את המיקוד שבו רשום הרכב שלך ואת שם משרד ה- DMV במדינתך.

בדיקת סטטוס זו חלה על רישיונות נהיגה רגילים

אך מכסה גם רישיונות נהיגה לא מסחריים כגון אישורים זמניים ותעודות זהות. דוח הרכב Crimcheck יזהה ויציין איזה סוג של רישיון נהיגה לא מסחרי אתה ובאיזה מצב זה. אם הרישיון שלך תקף, מושעה, פג תוקפו או שהוא רק אישור או תעודה זמנית בלבד, הוא אינו זכאי לבקרת סטטוס.

נהג בעל רישיון קטגוריה A רשאי להפעיל כל רכב הזקוק לרישיון קטגוריה B

C או D באישור המתאים. אישור מסוג זה חל על הכוונת רכב המוביל חומרים מסוכנים, הכוונה של נגררים כפולים או משולשים, הנחיית מכלית, הכוונת רכב נוסעים והובלה והדרכת אוטובוסים לבית ספר. נהג ללא רישיון B או B + יכול לנהוג ברכבים בקטגוריות C ו- D אך אינו יכול להפעיל אותם ללא היתר, כגון משאיות, אוטובוסים או רכבים מסחריים אחרים. נהגים ללא רישיון B ו- B + רשאים לנהוג ברכבי D ו- C / D, אך לא כולם, למעט נהגי משאיות ואוטובוסי בית ספר.

נהג בעל רישיון מסוג A יכול להפעיל כל רכב מסוג B, C או D עם האישור המתאים. רישיונות D ו- C / D או בחרו במפעיל שאין לו רישיון מסוג D, כמו משאיות, אוטובוסים ואוטובוסים לבית ספר.

ניתן להוציא רישיון לאופנוע לאדם שיש לו רישיון נהיגה תקף של מיסיסיפי ועומד בדרישות הרישיון. רישום הוא רישיון מקצועי המציין כי הנהג מילא את הכישורים הנדרשים להפעלת רכב שאינו מכונית נוסעים רגילה.

נהג מחלקה D רשאי לנהוג ברכב מנועי יחיד המשמש למסחר להובלת אנשים או רכוש

כל עוד לרכבים רישיון נהיגה מיסיסיפי תקף ורישיון משרד רישום כלי רכב מנועי מיסיסיפי. מי שמחזיק ברישיון מסחרי (CDL) רשאי לנהוג בכיתה במדינת מיסיסיפי – רישיון שהונפק לצורך נהיגה מסחרית. המחזיק ברישיון מסחרי תקף, רישיון Class B או Class C, או רישיון שהונפק על פי חוק הרכב המסחרי (MCVA) או קוד מיסיסיפי, יכול להיות מונע על ידי אדם המחזיק ברישיון שהונפק לבעלים או למפעיל של רכב מסחרי במיסיסיפי, למעט רכב נוסעים.

רישיון נהיגה מקבוצה A מזכה את הנהיגה ברכב גרירה של GVWR בעלות של 10,001 ליש"ט לפחות

בתנאי שהוא עומד בתקנות משרד הרישום לרכב מנועי מיסיסיפי (MCVA). רישיון AB (מסחרי) מונע לנהוג ברכב מנועי, כולל רכבים בעת גרירה, עד וכולל רישיון C (Class)

בעל רישיון בקטגוריית B רשאי לנהוג באחד מהרכבים הבאים, כ וכן כל רכב אחר, ביחידה אחת, כולל אוטובוסים, עם או בלי אישור הנוסע. A יכול למשוך כל רכב מעל ה- GVW (10,000 ק"ג) ולנסוע עד וכולל רכב גרר של GVWR במשקל מרבי של 5,500 ק"ג.

רישיון הנהיגה בקטגוריה B מוגבל ברישיונות הבאים: A, B, C, D, E, F, G, H, I, II, III, IV, V ו- V. רישיונות קטגוריה B מאפשרים המחזיק לנהוג ברכב במשקל מרבי של 5,500 ק"ג. יכול לנסוע עד רכב גרר GVWR וסך כולל של 10,000 ק"ג מטען.

רישיון נהיגה בקטגוריה B מזכה את המחזיק בהפעלת רכב במשקל מרבי של 5500 ק"ג ובעומס כולל של 10,000 ק"ג

לקטגוריית כלי רכב מנועי משקל כולל משולב (GVWR) של לפחות 50%. רישיון הנהיגה בקטגוריית C מאפשר למחזיקים לנהוג בקטגוריה ולנסוע עד למשקל מקסימלי מותר של 25% מהמשקל המרבי המותר.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  איך לבחור שמנים למפיץ ריח

  בעולם שבו ריח הוא מדד לסגנון אישי, בחירת שמן הניחוח הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט בלוג זה נועד להדריך אותך בהיבטים הבסיסיים של

  פעולות שעו"ד נדל"ן יבצע עבורכם

  פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על התפקיד המכריע שממלא עורך דין מקרקעין בעת ביצוע עסקאות נכסים. הוא מתעמק בפרטים של אחריותם, ומציע תובנות כיצד

  דילוג לתוכן