אחורי

כאבי גב הם הגורם השכיח ביותר לנכות ברחבי העולם ואחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים פונים לרופא. זני שרירים ונקעים עשויים להיות אחראים לרוב כאבי הגב אצל מבוגרים וילדים בארה"ב. מתיחה באופן קבוע לשיפור זרימת הדם לשרירים ולהפחתת הסיכון לכאבי גב ונזקי גב. אם אתה חושב שחמשת הטיפים האלה מועילים למניעת כאבי גב, המשך לקרוא ולמצוא חמש דרכים אחרות להפחית את הסיכויים שלך לפגוע בגב. אם יש לך כאבי גב ואתה רוצה הקלה, נסה את זה או שלושה תרגילים אחרים כדי להקל על כאבי גב.

זה יעודד את המטופלים להשתמש בטכניקות אלה עד שהכאב נעלם ובכך ימנע הישנות

התרופות הנפוצות ביותר לטיפול בכאבי גב כוללות איבופרופן, אקמול, הידרוקודון ותרופות נוגדות דלקת. אלה ניתנים בשילוב עם תרופות אחרות כמו סטרואידים ומשככי כאבים לטיפול בדלקת – הנשיאה הנלווית. כאבי גב, שהם תוצאה של דלקת בחוט השדרה או בחלקים אחרים של הגוף, במיוחד בגב, הם גורם שכיח לכאבים כרוניים בקרב מבוגרים וילדים צעירים. אם יש לך כאבי גב חדשים, עליך לפנות לרופא מיד כדי לבדוק אם אתה זקוק לבדיקה נוספת. לאחר בחינת הגב שלך, הרופא ישאל אותך שאלות לגבי מתי כאבי הגב התחילו, מה החמיר או שיפר אותו והאם היו לך תסמינים קשורים כמו קהות או עקצוץ. הרופא יכול גם לבצע בדיקות בכדי לשלול גורמים שכיחים יותר לכאבי גב ולקבוע אם גורמים פחות שכיחים הם בעלי סיכון גבוה יותר להישנות, כמו פגיעה בחוט השדרה או התקף לב.

בדיקה לגירוי שורש עצבי בעזרת בדיקת הרמת רגל שיכולה לשלול פריצת דיסק. הסר חוליות שהוסרו חלקית: ניתן להסיר חלק קטן מחוליה על ידי צביטת עצב בחוט השדרה.

אזורי חוליות אחרים בחולייתנים ניתנים להסרה חלקית גם באמצעות צביטת עצבים בחוט השדרה או בחלקים אחרים של הגוף.

כאבי גב יכולים להיות גם תוצאה ישירה של פגיעה בחוט השדרה או בחלקים אחרים של הגוף כמו עצם שבורה. פחות שכיח הוא כאבי גב עקב ספונדיליטיס אנקילוזיס, מצב בו העצבים בחוליות הגב והצוואר גורמים לכאב.

בנוסף

נראה כי אין מזרון המתאים ביותר לאנשים הסובלים מכאבי גב. טכניקה זו מציעה יתרונות קטנים עד בינוניים לטווח קצר והיא מתאימה כאשר אדם חווה כאב בסיסי, אך קשה לרופאים לקבוע אם לאדם יש כאבי גב חריפים או כרוניים אלא אם כן יש להם טראומה בחוט השדרה או אחרת. חלקי גוף כגון עצם שבורה. לעיתים קרובות, חולים שסבלו משברי דחיסה אינם מדווחים על היסטוריה או טראומה, אלא חווים כאבי גב פתאומיים. אם לאדם יש פגיעה בעצם בגב, בחוט השדרה או בנוזל השדרה, יתכן וטכניקה זו אינה מתאימה.

כאשר כאבי גב אינם פותרים את עצמם בשלבים פשוטים אלה

ניתוח עמוד השדרה בדרך כלל שמור לחולים עם היסטוריה של פגיעה בחוט השדרה כגון שברים בעצמות או פגיעה בחוט השדרה. אם טיפולים בסיסיים לכאבי גב אינם מקלים על הסימפטומים, השלב הבא הוא לפנות להערכה רפואית. כאשר רופא מעריך כאבי גב, הוא עשוי גם לשקול מצבים בריאותיים אחרים הקשורים לכאבי גב ומצבים אחרים. לדוגמא, אם יש לך כאבי צוואר או גב, עליך להתייעץ עם הרופא שלך כדי להעריך את כאבי הצוואר שלך.

כירופרקטיקה, אוסטאופתיה, שיאצו ודיקור סיני יכולים לעזור להקל על הכאב ולעודד את המטופלים להרגיש רגועים. אם טיפול ביתי אינו מקל על הכאבים, הרופא שלך עשוי להמליץ על התרופות הבאות או על פיזיותרפיה.

אם אתה צריך לעמוד זמן רב, הנח רגל אחת על הדום תחתון כדי להקל על משקל הגב התחתון. כרית או סדין מגולגל על הגב הקטן יכולים לתמוך בעמוד השדרה המותני.

אם כאבי הגב שלך קשים, הרופא שלך עשוי לרשום אמיטריפטילין, תרופה נוגדת דיכאון טריציקלית, כטיפול. ניתן להשתמש בתרופות להרפיית שרירים גם לכאבי גב, במיוחד אם התכווצויות שרירים מתרחשות עקב הכאב.

מכיוון שחוליות והיבטים של המפרק

המצטברים כנגד המפרקים עצמם, מורכבים חלקית מסחוס, אזורים אלה נתונים לשחיקה ושינויים ניווניים. ככל שמתבגרים, דיסק עבה יותר במפרק יכול לצמצם את החלל ממנו יוצאים עצבי עמוד השדרה וגידולים בעמוד השדרה יכולים ללחוץ על עצבים אלה ולגרום לכאבי גב. דיסקים בולטים לוחצים על העצבים שעוברים ברגליים האחוריות ועלולים לגרום לנזק עצבי. אם אתה צובר באופן יזום ידע על כאבי גב, זכור לבדוק זאת כדי שתוכל לייעל את תהליך ההחלמה שלך. כאבי גב יכולים להתפתח עם הזמן, אם כי הרופא שלך יכול לקבוע את הסיבה באמצעות בדיקות ומחקרי הדמיה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן