אגזוזים לרכב

מערכות פליטה מורכבות ודורשות תחזוקה מתמדת כדי לתפקד כראוי לאורך חיי הרכב. במאמר זה נדון במה שתוכלו לעשות בכדי לשמור על מערכת הפליטה במצב אופטימלי בכל עת. כאשר אתה קורע צינור פליטה, וודא שהמערכת הרצויה לך היא חוקית או אחרת זה יגרום לרכב שלך להיכשל בבדיקות הפליטה שלה. כך נראית מערכת הפליטה שלך כאשר היא נתקלת בבעיה, אך היא יכולה לשמש גם כמדריך להבטיח שהיא תמיד תעבוד טוב.

אם אתה זקוק למערכת פליטה חדשה או סתם רוצה מכונית שגורמת לרכב שלך להיראות ולהתנהל טוב

שוחח עם Auto Care Tech ב- Tracy Automotive ב- Vogue Performance Exhausts. אם טרם הגעתם לרשימת האליטה של Akrapovic, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לבדוק שגזי הפליטה והמכוניות שלהם מתוכננים ונבדקים בזמן. צינורות הפליטה והטיפים הסטנדרטיים על משאיות ומכוניות מהווים את רוב צינורות הפליטה שניתן לקנות ב- eBay או באמזון, גם אם הם עברו את שלב השחזור.

אם יש לכם פליטה ממותגת כמו זו של בורלה

השימוש בטיפים למוצרי ניקוי משלכם וניקוי הוא בחירה בטוחה. אם אתם מתכננים לשמור על מכוניתכם לתקופת זמן כלשהי, השקיעו את הכסף הנוסף וקבלו מערכת פליטה איכותית ואיכותית וטיפים מחברה מכובדת.

בחרו את מערכת הפליטה המתאימה לשוק לאחר מכן ותחוו עלייה במראה ובביצועים בהילוך יחיד למשתיק ההדלקה

קל וזול יותר להחליף פלח חלוד, משתיקי חרך וזרזים בלויים מאשר להתקין מערכת חדשה לחלוטין. ניתן לראות שיפורים קוסמטיים גם על הציר וגם על מערכת הפליטה אם מחליפים רק את פולי הפליטה וצינורות הזנב, כלומר רק חלקי פקטור לציר האחורי והאחורי. אם אתה הולך לחנות עמעם לקנות פליטה חדשה, אתה יכול להחליף את כל הסגמנטים החלודים, משתיקי קול עמוקים, קצות פליטה שחוקים ובלאי, כמו גם כמה דברים אחרים בפחות מ -100 דולר.

צינור הראש

הוא גם המקום בו נמצא הממיר הקטליטי. עדיף לקחת את המכונית לחנות בה ניתן להתקין פיסת צינור או רכיב חדש בכדי להבטיח שמערכת הפליטה תהיה הדוקה ומהודקת. זה אומר שהמנוע לא צריך לדחוף את הגז משישה או שמונה צילינדרים לתוך משתיק קול אחד שנמצא באותו צינור פליטה. כתוצאה מכך, גז הפליטה זורם מצינור הראש כאשר הוא עוזב את הגליל ועובר דרך הסעפת.

משתיק קול יעבוד בכדי להוציא את אדי הפליטה מהרכב ולהרחיקו

אך אם יש נזילה או סוג אחר של בעיה, האדים יכולים לדלוף לרכב. אם המכונית שלך נשמעת חזקה מהרגיל, הוצא אותה למספר דקות כדי למנוע את אדי הפליטה מהמנוע ומחלקי מרכב אחרים של הרכב שלך.

חשוב שהתיקון שלך יתוקן מיד אם אתה מבחין בריח מוזר של הפליטה, מכיוון שזה יכול להיות קשור לבעיות גדולות במפלט או במנוע. אם הצינורות ניזוקו, אדי פליטה יכולים לחדור לגוף המכונית ולהפיץ את ריח הבנזין.

הצינורות עצמם למעשה עוזרים לקירור הפליטה

אך הם בדרך כלל מכוונים את הפליטה לזרז ולמשתיק הקול. לאחר הבעירה, האדים עוזבים את גליל המנוע וזורמים דרך צינור הזנב, המכונה גם משתיק קול. צינורות הזנב הללו הם החלק האחרון במערכת הפליטה שלך שמנקז גזי פליטה מהרכב.

מערכת פליטה מטופחת אמורה להימשך שנתיים עד שלוש, אך נזק עלול לגרום נזק לצינורות, במיוחד אם הם אינם מתוחזקים כראוי.

דליפות פליטה מובילות למנוע רועש יתר על המידה וגורמות לצינורות פליטה להישבר או להיקרע

מערכות פליטה חזקות מדי משמיעות רעשי שריקה, ונזילות פליטה עלולות לגרום לדליפת פליטה, מה שהופך אותו לנשמע כאילו צינורות הפליטה והצינורות נשברים. רכב עם מערכת פליטה גרועה יתנודד מתוך צינורות הפליטה ומערכות הפליטה ויוציא ריח של ביצה רקובה. ידוע כי משתיקי צליל מחלידים, אך הבעיה השכיחה ביותר עם משתיקי קול הם שהם יכולים להחליד מכיוון שמים מצטברים במערכות הפליטה שלהם.

מערכות פליטה ללא זרזים פולטות פליטת CO של 30,000 עד 100,000 ppm

מה שמגדיל את כמות המזהמים בגזי הפליטה והופך את דליפות הפליטה למסוכנות הרבה יותר. עלינו להיות מוכנים לקבל את העובדה שפליטת עופרת מגזי פליטה של מכונית גורמת לפגיעה משמעותית בסביבה ובבריאות האדם.

החשוב מכל

הצלילים העדינים של מערכת הפליטה מכוונים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועים, אך עדיין נשמעים כמו צליל של מנוע רכב ישן, לא מודרני. המכונית מתחזקת הרבה יותר מכיוון שהפליטה החמה לא מגיעה עד לפליטה כדי להרטיב את הרעש. אבל שום דבר במערכות הפליטה של Akrapovic לא גורם יותר רעש וזיהום מאשר פליטה רגילה.

  לקביעת תור במוסך פיאט

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  03-3741146

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  פוסטים נוספים

  סיבות להזמין מנעולן מקצועי לבית

  פוסט זה בבלוג בוחן את החשיבות של שכירת מנעולן מקצועי לבית שלך. הוא מתעמק בסיבות שונות המחייבות החלטה זו, החל מהבטחת אבטחה מהשורה הראשונה ועד

  7xl הפקדה

  פוסט זה בבלוג מספק תובנות מקיפות לגבי פיקדון 7xl, מונח פיננסי פופולרי בתעשיית ההשקעות. זה נועד להדריך משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד דרך הבנת הרעיון, היישום

  ביטוח רכב בישראל

  ביטוח רכב בישראל מהו ביטוח רכב? ביטוח רכב הוא כיסוי ביטוחי המיועד להגן על בעלי רכב מפני נזקים כספיים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונות דרכים, גניבות

  דילוג לתוכן